Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

OTO BISKUPI SAMO UWIELBIAJĄCY SIĘ ORAZ DIABŁA Z PIEKŁA RYCERZA KOLUMBA  RZĄDZĄCY KATOLICKIM  – JEZUSOWYM EPISKOPATEM I KOŚCIOŁEM W POLSCE.

Gdzie jest napisane, że Kolumb jest święty i w Niebie, bo w Kościele Jezusowym obowiązuje zasada, że tylko ludzie Święci mogą być patronami grup katolickich. Czy Kolumb jest w Niebie, od kiedy i na jakich zasadach?

Czy biskupi rządzący Episkopatem są katolikami? Boga Zbawiciela Właściciela Wszechświata zamknęli w lochach Jasnogórskich a wywyszają ciągle mordercę i zdrajcę, czyli diabła z piekła i dają mu pierwsze miejsca w kościołach. Czy bp Depo jest też rycerzem piekielnym? To jest straszne, za co oni mają te tytuły arcy….? To już wiemy kim są te pachołki lucyfera. To dlatego nie chcą uznać Boga ich właściciela  KRÓLEM POLSKI – bo by nie mogli grzeszyć. To dlatego wywalają świętych i Bożych kapłanów z pracy kapłańskiej, bo ich drażnią swoją świętością i oddaniem Bogu Zbawicielowi. Czy podpisali cyrograf z lucyferem? Taki Ryś ma odwagę porównywać nas grzeszników do Maryi urodzonej bez grzechu pierworodnego, że my też możemy trzymać na ręku Jezusa, bo Maryja Go trzyma. Czy Ryś też jest sługą lucyfera?

Rycerze Kolumba na Jasnej Górze i w całej Polsce – oto Prawda ukrywana przez Historyków o Kolumbie

https://www.facebook.com/jarzabekpniowiec/posts/3597410510320599

Roc Astany Segarra1 dni  · Czego nam nie opowiada historia!!!! Co przyniósł Krzysztof Kolumb i nie uczy się w szkołach.
Królestwo terroru Kolumba jest jednym z najciemniejszych rozdziałów w historii.
Zaskakująco Kolumb nadzorował sprzedaż tubylców niewolnictwa seksualnego.
Dziewczyny w wieku od 9 do 10 lat były najbardziej pożądane przez swoich mężczyzn. W 1500 roku Kolumb przypadkowo napisał o tym w swoim dzienniku. Powiedział:
′′ Sto zamków jest tak łatwe do zdobycia dla kobiety, jak na farmę, a to jest bardzo ogólne i wielu dilerów szuka dziewcząt; te od do lat są teraz na żądanie.”
Zmusił tych pokojowych tubylców do pracy w kopalniach złota, aż umarli z wyczerpania. Jeśli pracownik ′′ Indianin ′′ nie dostarczył całej swojej kwoty złotego pyłu przed ostatecznym terminem Kolumba, żołnierze odcinali mu ręce i przywiązali je do szyi, aby wysłać wiadomość. Niewolnictwo było tak nie do zniesienia dla tych słodkich, delikatnych ludzi na wyspie, że w jednej chwili setki z nich popełniło masowe samobójstwo. Prawo katolickie zakazuje niewolnictwa chrześcijan, ale Kolumb rozwiązał ten problem. Po prostu odmówił ochrzczenia tubylców La Española.
Podczas drugiej podróży do Nowego Świata Kolumb przyniósł armaty i psy atakujące. Gdyby tubylcy opierali się niewolnictwu, odciąłbym mu nos lub ucho. Jeśli niewolnicy próbowali uciec, Kolumb spalił ich żywcem.
Innym razem wysyłałem psy atakujące, aby na nie polować, a psy wyrywały ręce i nogi tubylcom, którzy krzyczeli, gdy jeszcze żyli. Jeśli Hiszpanie zabrakło mięsa, aby nakarmić psy, dzieci Arahuacos zostały zabite, aby zjeść.
Czyny okrucieństwa Kolumba były tak niezdecydowane i tak legendarne – nawet w swoich czasach – że gubernator Francisco De Bobadilla aresztował Kolumba i jego dwóch braci, związał ich łańcuchami i wysłał do Hiszpanii, aby zareagowali za swoje zbrodnie przeciwko Arahuacos. Ale król i królowa Hiszpanii ze swoim skarbem wypełnionym złotem wybaczyli Kolumbowi i go wypuścili.
Jeden z ludzi Kolumba, Bartłomieja De Las Casas, był tak upokorzony brutalnymi okrucieństwami Kolumba przeciwko tubylcom, którzy przestali pracować dla Kolumba i zostali katolickim księdzem. Opisał, jak Hiszpanie pod dowództwem Kolumba odcinają nogi dzieciom, które przed nimi uciekały, aby sprawdzić ostrze ich ostrza. Według De Las Casas, mężczyźni obstawiali zakłady na to, kto jednym uderzeniem miecza mógł przeciąć jedną osobę na pół.
Mówi, że ludzie Kolumba rozlewali ludzi wypełnionych wrzącym mydłem. W jeden dzień De Las Casas był świadkiem, kiedy hiszpańscy żołnierze rozczłonkowani, ścięli głowę lub zgwałcili 3000 tubylców. ′′ Takie nieludzkie i barbarzyństwo popełnione zostały w moich oczach, ponieważ żaden wiek nie może być równoległy „, napisał De Las Casas. ′′ Moje oczy widziały te dziwne czyny ludzkiej natury, że teraz drżę podczas pisania.”
De Las Casas spędził resztę życia próbując chronić bezbronnych tubylców. Ale po jakimś czasie nie pozostali tubylcy do ochrony. Eksperci ogólnie zgadzają się, że do 1492 r. populacja wyspy La Española prawdopodobnie przekroczyła 3 milionów mieszkańców. W wieku 20 lat po przybyciu Hiszpanii spadło do zaledwie 60.000. W ciągu 50 lat nie znaleziono ani jednego oryginalnego mieszkańca.
W 1516 roku hiszpański historyk Pedro Martir napisał:
′′ Statek bez kompasu, grafiki lub przewodnika, ale tylko podążając śladem martwych Indian, którzy zostali wyrzuceni ze statków, gdzie mogli znaleźć swoją drogę z Bahamów do La Española.”
Krzysztof Kolumb uzyskał większość swoich dochodów z niewolnictwa, obserwował De Las Casas. Kolumb był pierwszym handlarzem niewolników w Ameryce. Gdy zmarli tubylcy niewolnicy, zostali zastąpiani przez czarnych niewolników. Syn Kolumba został pierwszym handlarzem afrykańskich niewolników w 1505. r.
Fuentes: Masa-masowy zabójca – irlandzki centralny okrężnica – Księga Todorova, podbijanie Ameryki. Strakty Bartolome ‚a z domów