Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Narasta agresja aborcjonistów. Napaść na warszawski kościół pw. świętego Aleksandra

To jest straszne, że rządzący polskim Episkopatem Gądecki i Polak nie Polak bronią tych diabelskich ludzi i są przeciwko nam katolikom. Wy niby apostołowie musicie ich uczyć Przykazań aby do piekła nie spadli. W jakiego boga wy wierzycie, czy w tego co Franek – islamskiego?
Narasta agresja aborcjonistów. Napaść na warszawski kościół pw. świętego Aleksandra

Chodziłam do tego kościoła i bardzo go lubiłam, chyba najbardziej, ze wszystkich kościołów w których bywałam. Jest mały i przytulny, nietypowo zbudowany na osi koła, po prostu jest okrągły. W przedsionku kościoła stoi duży krzyż z ukrzyżowanym Panem Jezusem, prawie naturalnej wielkości. Gdy przychodziłam do kościoła bardzo lubiłam przytulić się do poranionych stópek Pana Jezusa i ucałować je. Zawsze prosiłam Pana Jezusa, żeby nam nikt nie przeszkodził, bo ja tak przytulona mogłabym  tam stać  całą wieczność i tak strasznie nie chciało mi się stantąd wychodzić na ten straszny, hałaśliwy i zabiegany świat. Bo w tym kościółku był całkiem inny świat – ciszy, zadumy, spokoju, skupienia i zjednoczenia serc na Adoracji Najświętszego Sakramentu. Można tam było poczuć namiastkę Nieba.Szczerze mówiąc, to się rozkleiłam jak przeczytałam, że ten kościółek został zaatakowany i poczułam, że oczy mam w mokrym miejscu, bo z takim sentymentem go wspominam, że aż na zwierzenia mi się zebrało. Tak sobie myślę, że powinniśmy być wdzięczni Panu Bogu za to, że do tej pory mogliśmy bez przeszkód, wielbić Pana Boga. Uważam to za wielkie szczęście, ale ono chyba już się skończyło. Jak Pan Jezus Król pozwoli, to jeszcze pojadę do tego kościoła i znów przytulę się do Jego Kochanych Stópek – ale czy jeszcze zdążę?  Bożena

Narasta agresja aborcjonistów. Napaść na warszawski kościół
pw. świętego Aleksandra

Grupa młodych osób, głównie ze środowisk narodowych, broni kościoła na stołecznym Placu Trzech Krzyży przed agresją lewicowej tłuszczy. Policja, która podczas niedawnej demonstracji „covidosceptyków” wykazała się energiczną interwencją i zdecydowaniem, wobec napastliwego tłumu prezentuje ogromną powściągliwość. 

„Mamy rannych na Placu Trzech Krzyży. W #StrażNarodowa lecą butelki, kamienie i ostre przedmioty” – relacjonował na Twitterze około godziny 19:00 Tomasz Kalinowski, wiceprezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. 

Zanim jednak doszło do eskalacji agresji, przedstawiciele Straży Narodowej i Konfederacji ostrzegali, że w stronę Placu Trzech Krzyży zmierza liczna grupa manifestujących przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zakazu aborcji eugenicznej. 

„Właśnie manifestacja przeciwników Kościoła dotarła na Plac Trzech Krzyży. Niszczą napisami elewację zabytkowego kościoła św. Aleksandra. Policja nie reaguje, nie używa środków przymusu bezpośredniego. Z rozmów z funkcjonariuszami wiemy, że policja boi się reakcji medialnych” – napisał w mediach społecznościowych poseł Krzysztof Bosak. 

Niedługo potem poseł Anna Maria Siarkowska (PiS) poinformowała, że osoba, która pomalowała sprajem elewację została zatrzymana i stanie przed prokuratorem. Parlamentarzystka dołączyła do broniących kościoła. 

Przed godziną 20:00 na modlących się przed świątynią katolików poleciały petardy. 

„Na Placu Trzech Krzyży jest kilku rannych. Dostali w głowę szklanymi butelkami. Lecą petardy i kamienie. Także w młode, odważne kobiety. Protestujący blokowali karetkę dla ochraniających kościół. Policja nie reaguje” – przeczytać można było na profilu Straży Narodowej przed godziną 21:00. 

„Szeregowi katolicy, „ekstremiści” z @RuchNarodowy i „ruscy agenci” z @KONFEDERACJA_ muszą bronić dziś polskich świątyń! To obowiązkiem państwa, utrzymywanego głównie przez katolików, dysponującego policją i wojskiem jest aktywna obrona narodowej świętości przed barbarzyńcami!” – przypomniał władzy były parlamentarzysta Witold Tomczak. 

„Przepraszam, ale gdzie jest minister Mariusz Kamiński? Ma coś do powiedzenia na temat sytuacji? Czy aktualnie jest, powiedzmy, niedysponowany? Bo chyba raczej powinien się wypowiedzieć. Albo ustąpić, jeśli nie jest w stanie zapanować nad podlegającą mu formacją” – dopytywał publicysta Łukasz Warzecha. 

„Lewactwo rzucało butelkami, kamieniami i sprawiło, że kilka osób broniących kościoła została odwieziona do szpitala! To wszystko działo się przy totalnym braku reakcji ze strony @PolskaPolicja

!!! @pis chce braku stabilności w tym państwie! Co za syf i katastrofa!” – relacjonował Piotr Szlachtowicz z portalu wRealu24.pl.  

Około godziny 22:00 Robert Bąkiewicz ze Straży Narodowej poinformował: „Szturm lewackich barbarzyńców na kościół św. Aleksandra w Warszawie odparty! W decydującym momencie #StrażNarodowa otrzymały solidne wsparcie ze strony kibiców Legii Warszawa”

Read more: https://www.pch24.pl/narasta-agresja-aborcjonistow--napasc-na-warszawski-kosciol-pw–swietego-aleksandra,79409,i.html#ixzz6c11NXsMR