Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Czy to koszmar ?

Szanowni Państwo,

W dzisiejszym świecie radykalna lewica próbuje zarządzać poprzez strach. Ich taktyka idzie o wiele za daleko, wychodząc poza to, co zgodne z prawem i po prostu przyzwoite. Bardzo proszę, by Państwo obejrzeli film, którym dzielę się z Państwem poniżej.

Jeśli odważycie się Państwo nie zgodzić z radykalną lewicą lub dzielnie stanąć w obronie tego, co słuszne, lewicowcy z radością i zapamiętale nie tylko będą Państwa nękać, napadać i zastraszać. …ale posuną się jeszcze dalej.

Chcą, by każdy dzień stał się koszmarem dla każdego z zaangażowanych, czy to w ruch pro-life, czy ruchy pro-rodzinne, tak jak Państwo i ja!

Ale koszmar ten staje się dla niektórych o wiele bardziej mroczną i pokręconą rzeczywistością. Moje przyjaciółki, Caroline Farrow i Ann Kioko, które z dumą nazywam siostrami w wierze, a dodatkowo jestem dumny z tego, że pracujemy razem w CitizenGO, są atakowane i są w prawdziwym niebezpieczeństwie.

Wydaje się nie do uwierzenia, ale prawda o tym niebezpieczeństwie jest przerażająca.

„Aktywiści do wynajęcia”, zaangażowani przez radykalną lewicę, nękają je i prześladują. W przypadku Caroline, nie cofają się przed atakiem na jej dzieci.

Dlaczego? Ponieważ Caroline Farrow i Ann Kioko są częścią CitizenGO i wyznają te same wartości co Państwo i ja.

  • chętnie wypowiadają się przeciwko szkodliwej edukacji seksualnej według standardów WHO lub tej przygotowywanej i propagowanej wśród dzieci przez takie grupy jak Planned Parenthood i ich sojusznicy.

  • były gotowe reprezentować CitizenGO na arenie krajowej i międzynarodowej, stając śmiało oko w oko z miliardowym lobby przemysłu aborcyjnego.

  • stawały w obronie rodziny złożonej z mamy i taty oraz dobra dzieci.

  • są odważne.

Fundacja Społeczeństwa Otwartego finansowana przez George’a Sorosa jest jedną z grup śledzących z wrogością działania CitizenGO. Jednak ich atak jest nie tylko skierowany wobec naszych odważnych i oddanych członków naszego zespołu, ale specjalnie przemyślane, aby dosięgnąć naszych wartości. Ich atak dotyczy wszystkiego tego, za czym Państwo i ja się opowiadamy i w co wierzymy: życia, rodziny, wiary i wolności.

Tak jak obiecaliśmy, mamy zamiar ujawnić publiczną i szokująco szczerą ich wideokonferencję. Finansowana przez Sorosa medialna platforma OpenDemocracy ujawniła, jak bardzo ich zdaniem niebezpieczny dla urzeczywistnienia planu „aborcji na żądanie na całym świecie” jest CitizenGO.

Proszę, abyście poświęcili Państwo chwilę na obejrzenie tego szokującego nagrania. Daje nam to czytelny i jasny kontekst, dlaczego musimy chronić Caroline Farrow, Ann Kioko, CitizenGO i nasze wartości.

W tym filmie, usłyszeli Państwo bezpośrednio od OpenDemocracy: „Jak możemy powstrzymać CitizenGO?”… „Potrzebna jest skoordynowana reakcja.”

Ale bardziej niepokojące jest to, że wspomnieli o Ann Kioko i jej wysiłkach w Kenii… i Ann ma prawo czuć się poważnie zaniepokojona. Musiała już, w związku z tym, przeprowadzić się do bezpieczniejszego mieszkania. Obawiamy się, że Caroline i Ann będą potrzebować nie tylko pomocy prawnej… ale prawdopodobnie też ochrony osobistej.

Jak daleko są skłonni się posunąć lewicowi radykałowie?

To nagranie mówi jasno: CitizenGO przykuło uwagę George’a Sorosa. A dla George’a Sorosa, każda akcja jest możliwa, jeśli tylko potrafi sparaliżować ona jego wrogów.

Słyszeliśmy od Ann na początku tego tygodnia:

„Grożono mi pozwem sądowym za moją pracę w obronie wolności słowa w moim kraju. Byłem śledzona przez obce samochody i śledczych zatrudnionych przez szwedzkie agencje rządowe i organizacje lewicowe.

Osoba mająca dostęp do informacji poufnych w jednej ze znaczących organizacji lewicowych ostrzegła mnie, że planowane jest włamanie na moje kont e-mailowych i konta w mediach społecznościowych – tak jak to zrobili już wcześniej innym członkom zespołu CitizenGO!

Uczynili sobie ze mnie cel, tak samo jak zrobili to w przypadku Caroline z Wielkiej Brytanii.”

Ostatecznie atakują oni CitizenGO, ponieważ jesteśmy skuteczni w naszej walce z ich radykalnym programem.

Wszystko, co dzieje się z Caroline i Ann, jest tylko częścią szeroko zakrojonej kampanii, by uderzyć w skuteczność CitizenGO w nasze najważniejsze kampanie.

Ann powiedziała nam: „Nie możemy się poddać tylko dlatego, że utrudniają nam to, co robimy.”

Sytuacja Caroline jest jeszcze gorsza i szczerze mówiąc, wszystkie szczegóły są zbyt przerażające, by o nich teraz mówić.

Ataki na nią były nieustępliwe.

Podjęta przez radykalnych działaczy LGBT i ich globalnego patrona, skuteczna próba włamania się do jej rodzinnego komputera, wyśmiewanie się i zastraszanie w sieci jej dzieci (groźby, włącznie groźbą oblania kwasem jednego z nich), wyśledzenie adresu domu jej rodziców, i na końcu ponownie pozwali ją do sądu na podstawie fałszywych zarzutach o tzw. „misgendering”, czyli zwracanie się do kogoś niezgodnie z płcią, którą uważa on za zgodną z jego odczuciem.

W zeszłym tygodniu Caroline pisała do Państwa:

„To były bardzo ciężkie chwile dla mojej rodziny i dla mnie, ale jedyne, co by je mogło uczynić jeszcze bardziej dolegliwymi, to fakt, że udało, by się im udaremnić wysiłki CitizenGO, które wszystkich nas tak wiele wysiłku”.

Ciągle się zastanawiam, kto jest następny? Który odważny pro-lifer, matka, czy ojciec, wierny, patriota, antykomunista, czy konserwatysta jest już następny w kolejce dla radykalnych działaczy lewicy?

CitizenGO ma zespół działający na całym świecie: w Polsce, w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii, Afryce, Francji, Rosji, Holandii, Niemiec, Hiszpanii, Meksyku, Argentynie, Brazylii, Słowacji, Chorwacji, na Węgrzech i we Włoszech.

Mamy siłę prawie 14,5 miliona sympatyków.

I nie poddamy się.

Będziemy nadal nieugięci.

Dziękuję, w imieniu Ann i Caroline oraz całej społeczności CitizenGO!

Ignacio Arsuaga z całym zespołem CitizenGO

P.S. Jeśli te wiadomości poruszają Państwa tak bardzo jak mnie, jestem pewny, że zastanawiają się, co jeszcze mogą Państwo zrobić. Jak już mówiłem, obawiam się, że Caroline i Ann będą potrzebowały pomocy prawnej i ochrony osobistej. Nie chcemy, aby osoby o naszych poglądach żyły wśród obaw przed mówieniem prawdy o destrukcyjnej roli dzisiejszej popkultury, o toksycznych wartościach, które propaguje dziś Hollywood, albo obawiały się przeciwstawić próbom ze strony lewicy zarządzania nami za pomocą strachu, CitizenGO musi iść dalej. Ale my jesteśmy niczym więcej, jak tylko Państwa głosem na całym świecie. Poza udostępnieniem tego filmu, Państwa darowizna w wysokości 20, 50 lub 100 złotych pomoże nam kontynuować nasze zmagania, niezależnie od tego, jak brutalne i niebezpieczne staną się ataki lewicy. Mam nadzieję, że przekażą Państwo datek już dziś!