Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

I ja wiem i popierający aborcję – mordercy własnych dzieci też wiedzą, że po swojej śmierci na ziemi spadną do piekła do lucyferycznego ognia bo chcą. 

I bez mojego życzenia będą się palić wiecznie bez końca gorącym ogniem.

 Ponad milion złotych zebrała mafia na nielegalne aborcje w Polsce! 

 

Fundacja Pro - prawo do życia

Szanowni Państwo,

ponad milion złotych – tyle od czwartku (!) nazbierali członkowie aborcyjnej mafii, aby po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sposób nielegalny mordować polskie dzieci podejrzewane o chorobę.

Tydzień temu Trybunał orzekł, że dokonywanie aborcji z przyczyn eugenicznych jest niezgodne z polską konstytucją. Sprawia to automatycznie, że aborcja z powodu podejrzenia niepełnosprawności nienarodzonego dziecka nie jest już legalna i nie wolno jej dłużej wykonywać w szpitalach. W wyniku zakwestionowanej przez TK przesłanki eugenicznej każdego roku mordowano w Polsce ponad 1 000 chorych dzieci. Orzeczenie Trybunału jest bardzo ważne i wiele zmienia w naszej rzeczywistości. Nie oznacza jednak, że podejrzane o chorobę maluszki są bezpieczne.

Mafia aborcyjna

Aborcyjna mafia, która od lat działa w Polsce i namawia kobiety do aborcji za pomocą pigułek, już zaciera ręce chcąc mordować chore dzieci:

„Teraz tych 1000 osób, które co roku miały legalną aborcję przyjdzie do nas. Jesteśmy na to przygotowane, przejmiemy je od systemu. Poradzimy sobie.”

Powiedziała Natalia Broniarczyk, jedna z liderek aborcyjnej mafii, która pośredniczy w nielegalnym handlu pigułkami poronnymi i wywozi Polki do zagranicznych ośrodków śmierci na aborcję:

„Od czwartku do dziś mamy zarejestrowane 7 osób w drugim trymestrze, które pojadą przerwać ciąże za granicą, ale już dostaliśmy maile od 6 kolejnych.”

Mówi Broniarczyk. Ona i jej koleżanki nieustannie zachęcają kolejne kobiety do zamordowania własnych dzieci. Wedle tego, co sama mówi, ich pomocnictwo w aborcji zanotowało ogromny wzrost popularności po orzeczeniu Trybunału:

„Telefon nie przestaje dzwonić. W czwartek były 134 telefony, w piątek 192, a w niedzielę ponad 250. Dla porównania, we wrześniu odebrałyśmy w sumie 313 telefonów.”

Relacjonuje liderka aborcyjnej mafii, która tuż po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego uruchomiła w internecie specjalną zbiórkę pieniędzy na pomocnictwo w nielegalnej aborcji. W niecały tydzień udało im się nazbierać ponad milion złotych (!), dzięki czemu zapewnili sobie ogromne finansowanie na dalszą promocję kłamstw i manipulacji na temat aborcji oraz namawianie kolejnych kobiet do dzieciobójstwa.

Rezultat finansowy zbiórki to efekt gigantycznego wsparcia medialnego, jakie aborcjoniści otrzymali w ostatnim czasie. Za pomocą sprzyjających sobie mediów oraz sympatyków w grupach społecznościowych zbierają nie tylko pieniądze ale też podjudzają i podburzają kolejne osoby do ataków na kościoły, napaści na księży, demolowania pomników i blokowania ulic. W Poznaniu barbarzyński tłum zaatakował obrońców kościoła za pomocą noży, trzonków od siekier i metalowych pałek! W Wołominie młody chłopak ochraniający kościół został zlinczowany przez uzbrojony tłum. Te przestępcze działania są wymierzone także w naszą Fundację.

Groźby

Napis nawołujący do mordowania naszych wolontariuszy pojawił się przedwczoraj na ścianie kamienicy, w której mieści się nasze biuro. W ciągu kilku dni zaatakowano także nasze auta, które pokazują prawdę o aborcji na ulicach miast. Jedno z nich, stojące w Warszawie pod Szpitalem Bielańskim, zostało podpalone! Tylko szybka reakcja straży pożarnej uniemożliwiła całkowite spalenie furgonetki, co miało już miejsce w 2018 roku. Zdewastowano także pojazd, który parkowaliśmy w Krakowie. Straty wynoszą ponad 2 000 zł.

wiedzą Państwo dlaczego aborcjoniści tak bardzo nas nienawidzą?

Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego nie byłoby możliwe, gdyby nie zmiana w opinii publicznej dokonana po 2005 roku. Mentalność kompromisowa, która panowała wcześniej, utrudniała objęcie ochroną prawną wszystkich dzieci. Od 2005 roku rozpoczęliśmy pierwszą w Polsce kampanię społeczną „Wybierz życie”, pokazującą na wielkoformatowych plakatach, że każda aborcja to zbrodnia. Grafiki te widziały miliony Polaków.

W roku 2011 przeprowadziliśmy pierwszą w Polsce zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem ustawy, która gwarantowała ochronę prawa do życia każdego dziecka. Od tego czasu zorganizowaliśmy także setki wystaw i tysiące pikiet pokazujących okrucieństwo aborcji. Podczas kolejnych inicjatyw ustawodawczych zebraliśmy miliony podpisów pod projektami w obronie najsłabszych. Poruszyliśmy sumienia Polaków!

Przez wszystkie te lata byliśmy obiektem ataków, począwszy od obelg słownych, poprzez kłamstwa szerzone przez aborcyjne media, aż do bandyckich ataków i ponad stu spraw sądowych. Nie ulegliśmy.

Teraz cieszymy się z wyroku Trybunału, ale zdajemy sobie sprawę, że przed nami ciężka walka. Morderstwa wykonywane w szpitalach na podstawie sprzecznej z Konstytucją ustawy, to niewielka część aborcyjnych zbrodni. W przestrzeni publicznej aborcyjna mafia reklamuje pigułki poronne, które zbierają żniwo śmierci, a liczba ofiar w Polsce to dziesiątki tysięcy każdego roku. Nie możemy i nie chcemy przechodzić obok tego obojętnie.

Zamierzamy walczyć dalej i pokazywać prawdę o aborcji, gdyż to najlepszy sposób na ratowanie życia dzieci oraz ocalenie ich matek przed zostaniem morderczyniami. Przyznają to sami aborcjoniści, dla których fundamentalną sprawą jest zaprzestanie mówienia prawdy:

„Plan minimum, to przestać mówić o aborcji źle. Jakiejkolwiek.”

Powiedziała Natalia Broniarczyk z aborcyjnej mafii pigułkowej. Jej organizacja wzmacnia wśród Polaków przekonanie, że „aborcja jest OK”, że to prosty zabieg medyczny, któremu można się poddać na życzenie w każdej chwili, dowolną ilość razy. Nasze plakaty, billboardy i furgonetki, za pomocą których pokazujemy w całej Polsce czym jest i jak wygląda aborcja, całkowicie burzą ich narrację.

Tak długo jak wystarczy nam sił zamierzamy mówić o aborcji źle ponieważ aborcja jest zła – to morderstwo dokonane na niewinnym dziecku. Chcemy aby ta prawda dotarła do kolejnych milionów Polaków, zwłaszcza młodych, którzy są najbardziej narażeni na propagandę i kłamstwa ruchu aborcyjnego, powielane masowo w internecie i mediach.

Dzięki ponad milionowi złotych, które w szybkim czasie zebrała aborcyjna mafia, możliwe będą kolejne kampanie dezinformacji wymierzone w Polaków, których celem będzie ocieplenie wizerunku aborcji i namówienie kolejnych osób do dzieciobójstwa za pomocą pigułek. Szczególnie narażone na naciski i manipulacje będą kobiety, u których dzieci podejrzewa się chorobę. „Usługi” mafii aborcyjnej, polegające na sprzedaży nielegalnych pigułek poronnych, zostały bardzo nagłośnione przez media. Kobiety, które nie znają prawdy o aborcji, w trudnej sytuacji życiowej będą chciały skorzystać z „pomocy” pigułkowej mafii i zamówić śmiercionośną truciznę z dowozem do domu. Tylko świadomość tego czym naprawdę jest aborcja i jak wyglądają jej ofiary może je powstrzymać przed straszną zbrodnią.

Aby dotrzeć do nich z prawdą chcemy w całej Polsce kontynuować akcję „Stop biznesowi śmierci”, w ramach której informujemy na temat aborcji pigułkowej. W najbliższym czasie będzie nas to kosztować ok. 15 000 zł a w ramach akcji w całym kraju zamierzamy:

– przeprowadzić jazdy furgonetek oklejonych informacyjnymi grafikami i wyposażonymi w głośne megafony,
– zaparkować na ulicach miast kolejne samochody, które 24 godziny na dobę będą informowały czym jest aborcja,
– powiesić w kolejnych miastach billboardy pokazujące prawdę o aborcji,
– zorganizować uliczne akcje informacyjne, w ramach których dotrzemy bezpośrednio do setek tysięcy Polaków.

Akcje

Aborcyjna mafia, dzięki nagłośnieniu przez sprzyjające dzieciobójcom media, zebrała już ponad milion złotych na przeprowadzanie dalszych nielegalnych aborcji w Polsce. My nie możemy liczyć na wsparcie Gazety Wyborczej i dziesiątków innych mainstreamowych portali. Liczmy jednak na Państwa,

Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł, lub dowolnej innej kwoty, na dalszą walkę o życie dzieci nienarodzonych i obronę najmłodszych Polaków przed aborcyjną mafią, która już czeka na ich zamordowanie.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro – Prawo do życia
ul. J. I. Kraszewskiego 27/22, 05-800 Pruszków
Dla przelewów zagranicznych – Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

„Walczyć będziemy w obronie każdego dziecka i każdej kołyski, równie mężnie, jak Ojcowie nasi walczyli o byt i wolność Narodu, płacąc obficie krwią własną. Gotowi jesteśmy raczej śmierć ponieść, aniżeli zadać śmierć bezbronnym. Dar życia uważać będziemy za największą łaskę Ojca wszelkiego życia i za najcenniejszy skarb Narodu.”

Te słowa umieścił Prymas Wyszyński w Ślubach Jasnogórskich, złożonych w 1956 roku a odnowionych w 2016 roku. Chcemy być wierni temu ślubowaniu i dalej walczyć w obronie każdego dziecka w Polsce. Na naszych oczach rozgrywa się prawdziwa batalia dobra ze złem. Bardzo liczę na to, że staną Państwo w tej walce po naszej stronie i wesprą  Państwo nasze działania.

Serdecznie Państwa pozdrawiam,

Mariusz Dzierżawski

Fundacja Pr