Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Plany wrogów atakujących Polskę cały czas się realizją.
Date: wt., 3 gru 2019 o 01:40

   ŻYDOWSKI PLAN ZNISZCZENIA POLSKI.

POLACY GŁOSUJĄCY NA ŻYDOWSKI „PiS” POMOGLI ZNISZCZYĆ SWOJĄ OJCZYZNĘ POLSKĘ, BO ŻYDZI NIE NATRUDZILI SIĘ W PRZERABIANIU PODPISÓW, GDYŻ I TAK BYŁO DUŻO GŁOSÓW NA WROGÓW POLSKI I POKOJU. OSZUKANI POLACY PRZEZ „RADIO MARYJA” I „CZAS BOGA” W CHICAGO NIE PYTALI PANA BOGA A WYŚMIEWALI SIĘ Z TYCH KTÓRZY PYTALI I PYTAJĄ, TO TERAZ BĘDĄ OBFICIE WYLEWALI ŁZY ŻE GŁOSOWALI ZA ZNISZCZENIEM SWOJEJ OJCZYZNY I RODZIN.  

JEST TYLKO JEDEN RATUNEK DLA POLSKI „UZNANIE JEDYNEGO BOGA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLEM POLSKI” AKTAMI PRZEKAZUJĄCYMI WŁADZĘ W POLSCE BOGU, KTÓRY ZAMIENI SERCA MŚCIWE I MORDERCZE NA MIŁOSIERNE, POKOJOWE I KOCHAJĄCE. CI SAMI LUDZIE ZOSTANĄ U WŁADZY LECZ ZE ZMIENIONYMI SERCAMI. DLACZEGO NE CHCECIE BYĆ DOBZY?


Subject:  PLAN DOPROWADZENIA POLSKI DO BANKRUCTWA

Aby znieść ten stan należy żyć w świadomości, co ten stworzony przez nich świat znaczy. Poznaj z nieprzymuszonej woli, co jest w załączonej treści, aby myśleć, co dalej zrobić, by ujarzmić zamiar stania się nikim.

To dzięki nim mamy wszystkie wojny, rewolucje i powstania, w ich chorym pędzie do NWO, w których chcą być „panami” świata.

Dlatego tak się wywyższają, żeby ukryć przed sobą swoje dno, podłość i marność, stąd też powstał ich kodeks kryminalny, za Miszną i Torą, zwany „Talmudem”, którego już samo posiadanie powinno być karane, ponieważ zawiera treści antyludzkie, wręcz psychopatyczno-zbrodnicze, które normalnym ludziom nie mieszczą się w głowach.

Od: Otylia Zigman

Date: niedz., 1 gru 2019 o 03:05
Subject: PLAN DOPROWADZENIA POLSKI DO BANKRUCTWA

Subject: Z TYMI „WYBRAŃCAMI” NIE POWINNIŚMY MIEĆ NIC WSPÓLNEGO, NAWET ICH RELIGII – WSZYSTKO JEST KŁAMSTWEM

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2019/12/02/dudy-holownie-kidawy-blonskie-bosaki-na-rezydenta-

Jak żydo-medialna wieść niesie jest wielce prawdopodobne, że do walki o stolec rezydenta IIIŻydo-RP/Polin stanie niejaki Szymon Hołownia znany talavi-zyjnej publice żydo-landii z licencyjnej zachodniej superprodukcji pn. „Mam talent”.

ihttps://wiernipolsce1.wordpress.com/2019/05/06/syjonistycznych-bandytow-plany-wobec-polski-i-polakow/iizydo-rp-polin/

W związku z rosnącym oburzeniem Polaków na wyjątkowo bezczelne żydowskie żądania i opluwanie Polski i Polaków w zachodnich, powszechnych, żydowskich, mediach celem zmuszenia Polaków do uległości i potulnej zgody na kradzież naszego majątku, na systematyczne okradanie nas przy pomocy aparatu fiskalnego na rzecz światowego żydostwa, rządząca w Polsce V żydowska kolumna poczuła się w końcu zobowiązana do złożenia mocno spóźnionej deklaracji. PiS-owy sanhedryn doszedł widać do wniosku, że nie należy zbyt długo drażnić ofiary, a poza tym nawet najgłupszy elektorat może w końcu zacząć myśleć.

http://www.polska-jutra.eu/wp-content/uploads/2019/08/Ksi%C4%85%C5%BCka-Architektura-ustrojowa-przysz%C5%82ej-suwerennej-Polski-po-korekcie-18.5.2019.pdf

Po drugie, my Polacy już byliśmy dawno temu Ostrzeżeni i to przez samych żydow, ze oni chcą zniszczyć Polskę. Na  Światowym Zjeździe,  Światowego Kongresu Żydów , dnia 19 kwietnia 1996 roku, ISRAEL SINGER tak ogłosił cel kongresu [ wyjęte z „BIBULA”]

–„Więcej niż 3 miljony zydow zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich zydow. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak dlugo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi zydowskich zadan, będzie publicznie ponizana i atakowana na forum międzynarodowym.”

Mądry człowiek, który osiągnął wysoki poziom rozwoju ewolucyjnego – oświecenia wiedzą, – nigdy nie pozwoli na zniszczenie swojego domu, poza tym świadomie będzie ponosił pełną odpowiedzialność za pobyt w nim i korzystanie z jego zasobów. W tym tkwi głęboka i zasadnicza różnica moralności Słowiano Ariów od mentalności Żydowskich Chabadczyków. Zawsze bronić swojego domu, nie szczędząc życia swego, to wielki obowiązek każdego z nas.

,,Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.

Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.”

George Orwell.

# ##### #

—————

On Saturday, November 30, 2019, 2:59:08 PM CST, roman kafel wrote:

Pretensje do Rodakow za to czy tamto..to raczej dziecinada, a nie realne polityczne myslenie. TO nie Polacy decyduja o tym co sie z nimi dzieje, i zadne wybory, ani nawet ludzie- ktorych wybrali.

Pani Otylia przeslala zdjecia przerazajacej Armii NOW..mnie przerazaja jeszcze bardziej ogromne projekty- jakie przygowywano dla tej Armii , drog I urzadzen laczacych Chiny z Europa…ktorymi pojawia sie blyskawicznie…A sa to projekty imponujace idace przez najtrudniejsze regiony swiata ..Pamir,,Tybet… jakie..UWAGA!!!!! Zatrzymano to w ostatniej chwili!!!  Polecam wszystkim ksiazke Stevena Bannon  Bloody Claws of Red Dragon..Krwawe Szpony Czerwonego Smoka.

W chwili obecnej mamy potezne Wojne…jaka toczy sie pomiedzy NOW ,a Patriotami o Republike  I Cywilizacje Chrzescijanska. Wojna prowadzona jest z ogromna precyzja I kierowana jest przez Prez Trumpa I na terytorium USA I na calym Swiecie…Usuwane sa ze stanowisk tabuny wiernych funkcjonariuszy NOW I Deep State…to co udaje sie nam obserwowac to tylko widzialne wierzcholki… Mamy nadzieje, ze uda sie ja zakonczyc w ciagu nastepnych 8-10 lat bez posuniecia sie do fizycznej likwidacji, I konfrontacji silowej- ale to tylko dla tego, ze patriotom udalo sie przejac Armie…

W chwili obecnej rozmontowywany jest System Finansowy oparty na bankowosci ulamkowej rezerwy I na pieniadzu o partytecie dlugu,,,,,jaki stal sie ostoja NOW I dzieki temu caly swiat finansowal NOW I jego Globalistyczne Plany I ich globaistyczne projekty. W tej sytuacji mozliwosci takich panstw ,jak Polska sa niezmiernie ograniczone…ale daje możliwość  dzialania  do zwiekszenia zakresu swobody I wykorzystania tego, ze  elity  globalistyczne sa zajęte walka o własne przetrwanie I zachowania  WLASNEGO PROJEKTU Świata.

Celem Polskich patriotów, zatem nie powinno być brak nie udzialu w teatrzykach pacynek, oszukańczych sejmach I rządach marionetek… ale organiczna praca celem zorganizowania Narodu…. Budowa sieci organizacyjnej zarówno informatycznej jak I funkcjonalnej..aby być gotowym na moment, jaki nastapi  w chwili zawalenia sie NOW… co oczywiście Bedzie szokiem dla świata. Da wszystkich!!!

Na to trzeba być przygotowanym w ciągu 6 lat…. to może odmienić nasz polski LOS

RomanK

Izrael planuje doprowadzić do bankructwa Polski i jej wrogiego przejęcia. To nie teoria spiskowa a czysta i długofalowa geostrategia. – globalne-archiwum.pl | Portal tworzony przy współpracy z najlepszymi |

 

Izrael planuje doprowadzić do bankructwa Polski i jej wrogiego przejęcia…

 

To Rotschildowie i Rockefellerowie na bazie paktu z Hitlerem, stworzyli III Rzeszę, by ta wymusiła masową emigrację Żydów do Palestyny i by ta niejako siłowo założyła bazę dla państwa Izrael. Zbrojenia Niemiec miały zburzyć stary porządek wersalski i zrobiły to. Wielka Brytania straciła status hegemona na rzecz USA. Stąd działania Izraela są całkowicie racjonalne, otóż sami aktywnie i świadomie wejdą w budowę nowego supermocarstwa od Lizbony do Władywostoku.