Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Szczepionka przeciwko Covidowi

Wysyłam tłumaczenie artykułu, nawołującego o niepoddawanie szczepieniom za pomocą szczepionki, zmieniającej GMO człowieka. A.L.

NIE PODDAWAJCIE SIĘ SZCZEPIENIOM PRZECIWKO COVIDOWI… NIE ZABIJAJCIE SIEBIE. Jak szczepionka Gatesa będzie tworzyć GMO-człowieka

Po kilku miesiącach surowych ograniczeń praw osobistych wiele osób ponownie tęskni za normalnym życiem ze wszystkimi swobodami osobistymi. Według federalnej minister ds. badań naukowych, Anji Karlicek, kluczem do takiego powrotu jest tylko nowa szczepionka, której jeszcze nie opracowano.

Według gazety „Tagesschau” rząd federalny planuje wydać na to do 750 mln euro. W kluczowym dokumencie rządu federalnego jest to jednoznacznie wyrażone w następujący sposób: „Pandemia koronawirusa zakończy się, gdy szczepionka stanie się dostępna dla ludności”. Ta swoista definicja końca pandemii koronawirusa rodzi pytanie: czy to możliwe, że lobbysta szczepień Bill Gates ma większy wpływ na rząd, niż jest to oficjalnie uznane?

Według wywiadu w telewizji ARD z 12 kwietnia 2020 roku, Bill Gates chce zaszczepić przeciwko koronawirusowi całą ludność świata, liczącą ponad 7 miliardów ludzi. Jednak nawet Gates musiał przyznać w wywiadzie, że spodziewa się 700 tysięcy przypadków negatywnych skutków szczepionki na koronawirusa. Ponieważ wiele nieodwracalnych powikłań z powodu szczepień, takich jak narkolepsja, które powinny były być uznane po „kampanii szczepień przeciwko świńskiej grypie”, to rokowanie powyższe jest najprawdopodobniej znacznie zaniżone.

Dziś wysyłamy pilne ostrzeżenie alarmowe o jeszcze większym niebezpieczeństwie, jakie stwarzają nowe szczepionki na koronawirusa, ponieważ szczepionki te bezpośrednio ingerują w ludzkie DNA . Te tak zwane szczepionki RNA mogą wyrządzić znacznie więcej szkód niż 700 000 powikłań po szczepionkach, które już przewidział Gates.

Tę obawę podziela większość ekspertów. Oto tylko dwa przykłady: dr med. Wolfgang Wodarg – pulmonolog, od długiego czasu naczelnik wydziału zdrowia, członek SPD w Bundestagu w latach 1994-2009, wieloletni przewodniczący komisji zdrowia niemieckiego Bundestagu, inicjator powołania komisji do badania świńskiej grypy.

Jako lekarz i polityk ds. zdrowia mówi: Ta szczepionka genetycznie zmienia człowieka, któremu dokonano szczepienia. Niepokoją nas genetycznie zmodyfikowane rośliny i zwierzęta. Teraz my sami będziemy genetycznie zmodyfikowani przez takie szczepienia […]. Obecnie miliardy ludzi powinny być poddani szczepieniom. To jest całkowicie nieodpowiedzialne. Mogę tylko polecić ludziom: nie pozwalajcie na szczepienia dzieci , nie szczepcie ich takimi nieodpowiedzialnymi preparatami, stworzonymi w tak krótkim czasie. To jest tylko pogoń za zyskiem”.

Profesor Stefan Hockerz – niemiecki naukowiec, dyrektor Instytutu Farmakologii Doświadczalnej i Klinicznej oraz Toksykologii Szpitala Uniwersyteckiego w Eppendorf w latach 2003-2004; od 2004 roku prowadzi prywatną praktykę. Wyjaśnia nową szczepionkę RNA w następujący sposób: jest to „wolny materiał genetyczny […], który jest wprowadzany bezpośrednio do naszych komórek, a następnie odczytywany jest przez nasze komórki”. To wyraźnie oznacza ludzką genetyczną modyfikację . […] W szczególności, nie wiemy, czy ten materiał genetyczny zawarty jest w komórkach rozrodczych , tj. w komórkach jajowych kobiety czy nasieniu mężczyzny, a więc czy jest on przekazywany dziedzicznie.”

Jest oczywiste, że producenci szczepionek są również świadomi ryzyka zmian genetycznych, ponieważ uczestnicy badań klinicznych tych nowych „szczepionek genetycznych” muszą zobowiązać się do ścisłej antykoncepcji.

O tym, że przy tych nieodpowiedzialnych „eksperymentach genetycznych” na człowieku nie ujawnia się wszystkich kart, świadczy również fakt, że prawo, dotyczące inżynierii genetycznej nie zabrania modyfikacji genetycznych człowieka, a raczej wyklucza je z definicji. Fakt, że ustawodawca zwolnił producentów szczepionek z wszelkiej odpowiedzialności za uszczerbek na życiu i zdrowiu obywateli w przypadku zalecanych lub obowiązkowych szczepień, jest bezprecedensowym skandalem politycznym.

 

WNIOSEK: Szczepionka oparta na manipulacjach genetycznych w żaden sposób nie położy kresu pandemii, ale sprowokuje ludzką katastrofę.

Żywność modyfikowana genetycznie powinna być otwarcie oznaczana jako taka i jest ona zdecydowanie odrzucana przez większość populacji. O wiele więcej ludzi będzie stanowczo sprzeciwiać się szczepieniom, jeśli zostaną oni otwarcie i jasno poinformowani o tym, że szczepienia bezpośrednio zmieniają ich geny. Tutaj wyraźnie przekracza się czerwoną linię, ponieważ ludność jest nieświadoma tylko dlatego, że media prawie nigdy nie krytykują szczepień.

Media nie informują szczegółowo opinii publicznej o zagrożeniach, związanych ze szczepieniami RNA. To nieodpowiedzialne ukrywanie lub milczenie jest kupowane za zyski z reklamy farmaceutycznej.

Ludzi powinni być natychmiast ostrzeżeni o tej ryzykownych „szczepieniach genetycznych”. Ale kto ostrzeże niczego niepodejrzewających ludzi, kiedy media są nieodpowiedzialnie milczą? Jest tylko jedno wyjście: poinformować o tym jak najwięcej osób.

 

Źródło:

НЕ ДЕЛАЙТЕ ПРИВИВКИ ОТ КОВИДА… НЕ ГУБИТЕ СЕБЯ. Как вакцина Гейтса будет создавать ГМО-человеka

https://3rm.info/main/82394-ne-delajte-privivki-ot-kovida-ne-gubite-sebja-kak-vakcina-gejtsa-budet-sozdavat-gmo-cheloveka.html

29.10.2020 r.

Tłumaczył A.L.

29.10.2020 r.