Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Tylko Państwa aktywność może coś jeszcze zmienić?

Szanowni Państwo,

mijają kolejne dni, a orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego, które wedle prawa winno być opublikowane „niezwłocznie”, pozostaje „martwe”.

Według jednego z ostatnich doniesień, politycy obozu rządzącego czekają na tekst jego uzasadnienia, by razem z publikacją wprowadzić takie dodatkowe zmiany w ustawie aborcyjnej, które pozwolą im zawęzić zakres ochrony dzieci nienarodzonych orzeczony przez Trybunał.

Protesty uliczne przeciwko eliminacji aborcji eugenicznej były, co prawda, intensywne, ale, jak widać, po kilku tygodniach ich siła zgasła.

Rozumiemy, że politycy Zjednoczonej Prawicy są pod ogromnym międzynarodowym naciskiem, Unii Europejskiej, ale też innych organizacji międzynarodowych, szczególnie po dochodzących z USA wieściach o spodziewanej zmianie na fotelu prezydenckim w tym kraju.

Oczekiwany następca Donalda Trumpa jest zadeklarowanym zwolennikiem aborcji na żądanie nawet do dnia porodu i największe na świecie przedsiębiorstwo przemysłu aborcyjnego Planned Parenthood już cieszy się na nową prezydenturę i szykuje do wytężonej „pracy” na całej planecie.

Z tym wiekszą zatem determinacją i na maksymalną skalę powiniśmy okazać nasze poparcie dla niezwłocznej publikacji orzeczenia Trybunału.

Naszą petycję w tej sprawie poparło bez mała 70.000 osób. Jeśli jeszcze nie mieli Państwo okazji złożyć pod nią swojego podpisu, bardzo proszę dłużej nie zwlekać. Państwa jednoznaczna postawa może mieć naprawdę kluczowe znaczenie dla losu setek i tysięcy nienarodzonych dzieci!

Musimy połączyć nasze siły i wspólnie stawić czoła międzynarodowemu lobby proaborcyjnemu, by polski rząd nie ugiał się pod niebywałą presją, która została uruchomiona na całym świecie.

Pozdrawiam Państwa i jak zawsze bardzo dziękuję za wszystko co Państwo robią

Paweł Woliński z całym zespołem CitizenGO

P.S. Jeśli już podpisali Państwo petycję, proszę podzielić się nią z przyjaciółmi.

Poniżej wiadomość, którą wysłałem Państwu wcześniej:


Uważamy, że życie każdego jest cenne i warte ochrony, bez względu na to, ile ma lat, czy żyje w łonie matki, czy jest zdrowy, choruje, czy jest niepełnosprawny.

Jesteśmy dumni z Polski, która odważnie, ale niestety samotnie w Europie, opowiada się za ochroną życia, wbrew liberalnym i destrukcyjnym ideologiom naszej epoki i powszechnym atakom na życie człowieka rozumiane jako niepodzielne.

Wzywamy rząd polski, aby nie ulegał proaborcyjnym naciskom, nie zawiódł tych najbardziej bezbronnych wśród nas i niezwłocznie, zgodnie z polską Konstytucją, opublikował orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego!

PROSZĘ PODPISAĆ PETYCJĘ

Szanowni Państwo,

W dniu 22 października 2020 r. Trybunał Konstytucyjny, orzekł, że aborcja eugeniczna jest niezgodna z Konstytucją.

Skutkiem orzeczenia Trybunału będzie niezgodność z prawem aborcji dziecka niepełnosprawnego lub chorego.

Jednakże nie stanie się tak, póki, zgodnie z polską Konstytucją, rząd nie opublikuje orzeczenia Trybunału.

Polski rząd nie może zawieść najbardziej bezbronnych wśród nas!
 Bardzo proszę o podpis pod petycją o opublikowanie orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, zgodnie z polską Konstytucją, natychmiast!

Polska została poddana w ostatnich dniach masowym atakom: grupy feministyczne, lewicowe i liberalne zorganizowały wulgarne protesty, a cała liberalna prasa świata rozpoczęła kampanię oszczerstw przeciwko życiu.

Mamy nadal przed oczami protestujących za nieograniczoną aborcją, jak niszczą kościoły i pomniki, zakłócają msze święte.

Dziś ich głównym celem jest obalenie polskiego rządu.

Na Polskę wywierana jest też ogromna presja międzynarodowa ze strony Unii Europejskiej oraz innych organizacji międzynarodowych, aby de facto unieważniła decyzję Trybunału.

Światowe lobby aborcyjne próbuje zmusić polski rząd do wycofania się i nie ogłaszania orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, by nie mogło ono wejść w życie.

Dlatego prosimy, podpisując petycję, o wyrażenie mocnego poparcia dla polskich polityków pro-life, w ostatecznym zagwarantowaniu prawa do życia dla wszystkich Polek i Polaków.

Presja wywierana przez lewicę i liberałów oraz feministki i lobby proaborcyjne by nie ogłaszać i nie wprowadzać w życie orzeczenia Trybunału dowodzi, że prawa człowieka, demokracja i rządy prawa są dla nich ważne tylko wtedy, gdy wspierają ich lewicowe, liberalne, feministyczne i proaborcyjne cele.

W przeciwnym razie używają wszelkich dostępnych środków, w tym przemocy, gróźb, prześladowań i kłamstw, aby łamiąc reguły praworządności i demokracji odsunąć demokratycznie wybrane władze od możliwości realizowania wartości, dzięki którym otrzymały one w procesie demokratycznych wyborów mandat do sprawowania władzy.

Ze względu na nadzwyczajną sytuację, zmieniającą się z minuty na minutę, ta petycja ma charakter międzynarodowy.

W najbliższych dniach planujemy dostarczyć listę sygnatariuszy z poszczególnych państw do polskich ambasad wszędzie tam, gdzie zyskała ona poparcie obywateli wspierających nasz kraj na drodze do pełnej ochrony życia.

W wielu krajach, staje dziś po stronie Polski rzesza ludzi w obronie niewinnych, bezbronnych dziecięcych istnień i rodzin, w których przychodzą na świat. Będziemy wdzięczni także za Państwa zdecydowane i masowe poparcie.

Dziękuję za wszystko, co Państwo robią,