Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Niemiecki minister (CDU) chce przetrzymywać przestępców polityki korony w instytucjach

https://www.xandernieuws.net/algemeen/duitse-minister-cdu-wil-overtreders-coronabeleid-opsluiten-in-inrichtingen/

 

Wysłany dnia 14/11/2020  

Nadejdzie czas, kiedy ludzie pomyślą, że oddają sobie, swojemu środowisku, rządowi, a nawet Bogu świętą służbę, ponownie zamykając w obozach „zwolenników korony”, „myślicieli spiskowych”, „zaprzeczających klimatowi” i innych „dysydentów”. do wycofania ”.

—————————————————————————————————————————————-

Thomas Strobl, niemiecki minister (CDU) BiZa w Badenii-Wirtembergii, chce mieć możliwość natychmiastowego więzienia osób naruszających politykę korony i kwarantanny w instytucjach psychiatrycznych. Chrześcijański demokrata z pewnością nie jest sam w swojej partii, który pragnie definitywnie wrzucić całe Niemcy z powrotem do dyktatury NRD 2.0. Na przykład federalny minister BiZa Horst Seehofer wyśle tysiące agentów jako „policję maskującą twarz ”. Epidemiolog i polityk SPD Karl Lauterbach, jeden z tych twarzach niemieckiej polityki koronowym, przekonuje do jeszcze ostrzejszej podejścia, a nawet chce domach być szturm policji, jeśli nie są one zgodne z zasadami tam.

Dawna klinika płuc St. Blasien w Waldshut to pierwsze planowane miejsce, w którym osoby odmawiające poddania się kwarantannie lub nawet podejrzane o koronę i nieprzestrzegające środków powinny zostać zamknięte. Gdy to nastąpi, otwarcie kolejnych „ centrów reedukacji ” – ostatni etap przed powrotem obozów koncentracyjnych – jest kwestią czasu, nie tylko dla „ odmawiających koronacji ”, ale także dla „ zaprzeczających klimatowi ”, takich jak lewicowi politycy niemieccy w 2018 roku. już zasugerowane.

„Czarny szeryf”

Dzięki swoim planom Strobl zyskał przydomek „czarny szeryf” (czarny = kolor CDU). Powodem był ktoś z Wendlingen am Neckar, który dwukrotnie w ciągu czterech dni naruszył zasady kwarantanny i dlatego został przymusowo zamknięty w klinice psychiatrycznej.

Rzecznik liberalnej FDP powiedział, że te „nieproporcjonalne środki podważają zaufanie ludzi do pilnie potrzebnej walki z pandemią”. Dlatego też w przypadku tej odłamowej partii nie ma poczucia rzeczywistości i prawdy, ponieważ w przeciwnym razie codzienny apel o natychmiastowe całkowite zniesienie wszystkich środków i powrót do normalnego życia tak szybko, jak to możliwe.

Przewodniczący niemieckiego związku policyjnego ostrzegł, że konieczność egzekwowania tak restrykcyjnych środków wywoła jeszcze większy opór ludności, mimo że policja jest już przepracowana i przeciążona.

„Trzecia Rzesza, Gestapo, NRD i Stasi” odradzają się w jednym nowym systemie

Teraz, gdy „niesprawiedliwość staje się sprawiedliwością”, „opór jest obowiązkiem”, pisze anonimowy dziennikarz, używając słów znanego niemieckiego autora Bertolda Brechta. „Systematyczne i często przypadkowe rozprzestrzenianie się strachu i przerażenia przy pomocy przemocy lub groźby jest definicją terroru z zamiarem uczynienia ludzi potulnymi”.

Każdy ma obowiązek nosić maskę, podczas gdy maski polityków spadły – kontynuuje dziennikarz. Wydaje się, że „nieprzerwanie emitują film dokumentalny o Trzeciej Rzeszy , Gestapo, NRD i Stasi”, łącząc się w jeden nowy, opresyjny system komunistyczny, któremu podlegają nie tylko Niemcy, ale także reszta Europy. .

Od 1 grudnia, kiedy wejdzie w życie ustawa nadzwyczajna, Holandia będzie po prostu uczestniczyć, nawet jeśli środki tutaj są (jeszcze) mniej rygorystyczne. Wróćmy jednak do holenderskiego agenta, którego niedawno zapytano w telewizji, jaka jest definicja myśliciela spiskowego. Jego odpowiedź jest równie niepokojąca, co wstydliwa: „Każdy, kto nie zgadza się z rządem”. Dzięki temu ty i ja zostajemy automatycznie napiętnowani jako potencjalni wrogowie państwa.

Następny krok: przymusowa sterylizacja wszystkich dysydentów? Stałe zamknięcie w „zakładach” i „klinikach”, a potem wręcz obozy koncentracyjne, kończące się być może gilotyną? WSZYSTKO jest teraz możliwe. W rzeczywistości tego rodzaju przerażające sytuacje stają się coraz bardziej prawdopodobne w ciągu kilku lat.

„Wszystkie 58 linii lotniczych chce odmówić podróżnym bez testu Covid”

 
Wysłany dnia 14/11/2020

—————————————————————————————————————————————–

Rodzi się nowy Untermensch: odmawiający testów i szczepionek

—————————————————————————————————————————————–

Rozpoczęło się wielkie wykluczenie testów koronowych i odmawiających szczepionek. Trzy sojusze lotnicze, reprezentujące 58 linii lotniczych, wzywają rządy, aby zezwoliły im na przewóz wyłącznie osób, które przeszły testy na obecność Covid-19. Ta „nowa normalność” będzie prawdopodobnie obejmować pracę, edukację, transport publiczny i wszystkie inne usługi publiczne w najbliższej przyszłości, a być może nawet dostęp do własnego konta bankowego. Krótko mówiąc: narodził się nowy Untermensch , a raczej: wyznaczony.

Ticketmaster, jeden z największych sprzedawców biletów lotniczych, ogłosił w zeszłym tygodniu, że poważnie rozważa zażądanie od klientów dowodu, że otrzymali negatywny test koronowy i / lub zostali zaszczepieni. Dopiero wtedy będą mogli zarezerwować lot.

Według Axios 58 linii lotniczych rozważa to samo. Ponieważ zasady kwarantanny są nieskuteczne i trwają zbyt długo, popyt na bilety lotnicze spadł średnio o 80%. Aby to ponownie działało, te linie lotnicze chcą uzyskać pozwolenie na wymaganie od wszystkich pasażerów poddania się testowi Covid-19 na 24 do 72 godzin przed odlotem i wkrótce zostaną zaszczepieni.

System kontroli prawdopodobnie obejmie wprowadzenie przepustki Covi (d) lub CommonPass, zgodnie z promocją Światowego Forum Ekonomicznego. WEF jest jedną z głównych sił napędowych „Wielkiego (zielonego) resetu”, zamachu stanu, który wprowadza na Zachodzie globalistyczną dyktaturę wirusa komunistycznego.

Teraz, gdy Uber i inne firmy zaczęły już odmawiać usług osobom łamiącym koronę, „nowa normalność” stworzy nową podklasę społeczną złożoną z „odmawiających” i / lub „myślicieli spiskowych”. Będą stopniowo usuwani ze społeczeństwa, prawdopodobnie w ciągu kilku lat. Podróżowanie, nauka, praca, kontakty towarzyskie, a ostatecznie nawet kupowanie i sprzedawanie będą niemożliwe dla tych nowych Untermenschen – jeśli nie już w obozach koncentracyjnych.

Rząd brytyjski w trybie pilnym wdraża oprogramowanie sztucznej inteligencji do przetwarzania „oczekiwanej dużej liczby poważnych niepożądanych reakcji na szczepionkę Covid-19”

 
Wysłany dnia 15/11/2020

Niektórzy uważali, że to zdjęcie, które umieściliśmy również w poprzednich artykułach, jest przesadzone. Może po przeczytaniu tego artykułu myślisz o tym trochę inaczej?

—————————————————————————————————————————————–

MHRA pisze, że należy się spodziewać „ nieprzewidywalnych wydarzeń ”, ponieważ „kryzys Covid-19 jest nowy, a postęp w poszukiwaniu szczepionki przeciwko Covid-19 nie przebiega dotychczas według przewidywalnego wzorca

—————————————————————————————————————————————–

Z dokumentu opublikowanego na stronie internetowej ted.europa.eu , dodatku do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej (Dz.U.) , wynika, że brytyjska agencja rządowa MHRA (Agencja Regulacyjna ds. Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej) „ pilnie poszukuje Program sztucznej inteligencji (AI) mający na celu przetwarzanie spodziewanej dużej liczby poważnych działań niepożądanych (ADR) szczepionki Covid-19 ”. Przetłumaczyliśmy ADR, niepożądane reakcje na lek, jako „poważne reakcje przeciwdziałające”, ponieważ nie oznaczają one zwykłych skutków ubocznych. Dzieje się tak, ponieważ ADR obejmują również zgony, choroby zagrażające życiu i trwałe kalectwa. Dlatego ADR zawsze wymaga hospitalizacji.

Bill Gates ogłosił w wywiadzie dla amerykańskiej telewizji na początku tego roku, że w wyniku szczepień Covid będzie co najmniej 700 000 ofiar. Wydaje się, że rząd brytyjski reaguje na to, będąc w stanie zainstalować system sztucznej inteligencji „w trybie pilnym”, aby był w stanie przetworzyć dużą liczbę ADR, które zostaną wywołane przez szczepionkę Covid-19 ”. Mówi się, że istniejące oprogramowanie nie jest do tego odpowiednie.

Podobno zamówienie zostało przyznane brytyjskiemu Genpactowi w Londynie. Na stronie tej firmy znajduje się sekcja „Cyfrowe DNA”.

Brytyjska szczepionka również kupiona przez Holandię

Brytyjska szczepionka oksfordzka firmy AstraZeneca została również zakupiona przez ministra Hugo De Jonge. W październiku zmarł jeden z uczestników ostatniej fazy testów, po czym kurs akcji spółki gwałtownie spadł. Firma pośpiesznie oświadczyła, że brazylijska ofiara nie otrzymała szczepionki, ale placebo. Nie sposób jednak zweryfikować, czy była to prawda. W trzeciej fazie testu inny uczestnik miał już poważną reakcję w postaci zapalenia rdzenia kręgowego.

Jeszcze gorzej wypadła konkurencja Moderna: w drugiej fazie testu nie mniej niż 100% wszystkich badanych doświadczyło łagodnych do ciężkich skutków ubocznych szczepionki Covid. Zwykle taka szczepionka byłaby natychmiast odrzucana, ale teraz zdecydowano, że wyprodukuje 1 miliard.

Ścisła kontrola bezpieczeństwa produktów – z wyjątkiem szczepionek

Holenderski Urząd ds.Bezpieczeństwa Żywności i Produktów Konsumenckich NVWA interweniuje natychmiast, jeśli na przykład produkt w supermarketach jest podejrzewany o niebezpieczny i / lub powodujący choroby ludzi. Jedzenie i picie, czyli rzeczy, które przyjmujesz do organizmu, są ściśle kontrolowane. Nie bez powodu producenci muszą obszernie podawać na etykietach, jakie są składniki.

Jednak jeśli chodzi o szczepionki, zasady zostały całkowicie odwrócone. Producenci nie tylko nie muszą podawać składników na ulotce dołączonej do opakowania – jeśli chodzi o szczepionki Covid, w rzeczywistości zostały one objęte tajemnicą państwową – ale są również z góry zwolnieni z wszelkiej odpowiedzialności prawnej w przypadku, gdy coś pójdzie nie tak. . Co gorsza, sam przeczytałeś już, że władze już teraz spodziewają się dużej liczby ofiar z poważnymi reakcjami, w tym osób niepełnosprawnych i zgonów .

Można to porównać z NVWA umożliwiającą na przykład spożywanie produktów mięsnych, o których zarówno producent, jak i NVWA wiedzą z góry, że x liczba osób poważnie zachoruje, a nawet umrze z tego powodu. Jak zareagowałyby polityka, media i społeczeństwo, gdyby stało się to znane? Byłby to ogromny skandal, a wszyscy zaangażowani zostaliby oskarżeni o świadome narażanie ludzkiego życia, a być może nawet wielokrotne usiłowanie zabójstwa.

Skandal byłby jeszcze większy, gdyby się okazało, że producent otrzymał z góry gwarancję od rządu, że nie może być za nic pociągnięty do odpowiedzialności.

Jak nazywacie rząd, który celowo zagraża własnym obywatelom?

Jednak szczepienia, które zawierają składniki, których NIGDY nie możesz wydostać się z organizmu, robią dokładnie to, co jest surowo zabronione dla jedzenia i picia. Co gorsza, rząd wywiera coraz większą presję na ludność, aby PRAWO przyjęła tę szczepionkę, o której, ponownie (nie możemy tego wystarczająco często podkreślać), już wiadomo, że ma dużą liczbę ofiar, w tym zgonów, spadnie .

Jak nazywacie rząd, który świadomie, celowo i aktywnie zagraża dobrobytowi własnego narodu, który celowo narzuca własnej ludności coś, o czym wiadomo z góry, że powoduje dużą liczbę chorych i zmarłych?

Czy wydaje ci się to bardzo dziwne, że niektórzy zaczęli się zastanawiać, czy za kryzysem koronowym i nadchodzącymi szczepieniami może kryć się inny podstawowy cel? Fakt, że ludzie wskazują na Billa Gatesa, jego wykupywanie ” i kontrolowanie WHO (a właściwie także RIVM), jego otwarcie ogłaszane 700 000 ofiar szczepionek Covid , jego prośby o zmniejszenie populacji świata za pomocą szczepionek lub media tłumiły skandale szczepień w Indiach i Afryce, ale uznane przez ONZ ?

Politycy i eksperci, zacznijcie od siebie i swoich rodzin

Jeśli politycy i władze medyczne są naprawdę tak przekonani, że szczepionki są „bezpieczne”, mogliby dość łatwo pokazać to społeczeństwu. Niech Hugo de Jonge najpierw zaszczepi siebie, swoją żonę i dzieci oraz całą swoją rodzinę. Zrób to samo z całym gabinetem, OMT, RIVM, całą Izbą Reprezentantów i ich rodzinami, liderami w mediach głównego nurtu i wszystkimi „ekspertami”, którym w ostatnich miesiącach dano nieograniczone możliwości pomocy społeczeństwu. strach przed wirusem, który ma oficjalny IFR 0,05% do 70 roku życia, czyli połowę średniej grypy zwykłej

Szczepionka, którą następnie wstrzykują politycy, naukowcy i posłowie, musiała zostać wcześniej zweryfikowana przez niezależnych naukowców, po części także krytycznych wobec szczepień. Nawet po tym nie powinno być wątpliwości, że jest to ta sama szczepionka, którą politycy chcą rozprowadzać wśród ludności. Bo kto mówi, że minister De Jonge rzeczywiście nie będzie miał igły w ramieniu przed występem, ale że w rzeczywistości nie ma w nim szczepionki, tylko niewinny roztwór soli? (Według niepotwierdzonych doniesień niemieccy politycy podobno robili to podczas epidemii świńskiej grypy w 2009 roku).

Następnie czekamy co najmniej kilka tygodni, aby zobaczyć, czy szczepionka przeciwko Covid-19 jest rzeczywiście tak „bezpieczna”, jak próbują nam wmówić. Oczywiście bardzo ważne jest, aby również wolne media miały dostęp do procesu kontroli i weryfikacji, aby potencjalne ofiary nie mogły zostać bagatelizowane lub ukryte przez mainstreamowe media, tak jak w ostatnich miesiącach bardzo niska liczba Ofiary Covid-19 zostały przez nich po prostu bardzo powiększone.

„ Niezwykły hazard ze zdrowiem i życiem ”

Powyższy scenariusz jest hipotetyczny, ponieważ oczywiście to się nigdy nie wydarzy. Ponadto wykazano, że szkody zdrowotne spowodowane szczepionkami mogą również wystąpić w perspektywie średnio- i długoterminowej. Więc nawet gdyby ten scenariusz był realizowany, uważam, że wstrzyknięcie szczepionki Covid-19 oznaczałoby niezwykle duże ryzyko dla twojego zdrowia i życia.

Ale ponieważ nasze społeczeństwo staje się coraz bardziej samobójcze w wielu obszarach, spodziewam się – podobnie jak polityka – że pomimo tego otwarcie ogłoszonego olbrzymiego ryzyka, większość ludzi po prostu posłusznie i potulnie ustawi się w kolejce w przyszłym roku, aby otrzymać szczepionki Covid, w nadziei, że będą mogli wtedy powrócić do „normalnego” życia „bezpiecznie” i „zdrowo” …

Rób to, co uważasz za słuszne, ale osobiście wolę bez wahania przykładać broń do głowy i zagrać w rosyjską ruletkę. Wtedy myślę, że mam dużo większe szanse na przeżycie, niż gdybym wziął udział w Ruttes Roulette w 2021 roku (i lata później). Lepiej dmuchać na zimne.

Papież Franciszek całował po nogach afrykańskich polityków!

https://www.youtube.com/watch?v=Hklrog6xjuA

 

https://www.youtube.com/watch?v=N9Yj0nMFugE

Niedzielski: zaszczepimy całą populację dorosłych! JANUSZ ZAGÓRSKI w MN!

https://gloria.tv/post/4djWahgJq6Qz2qXEEiGyz3MmR

Rozmowa dnia – Janusz Zagórski NTV | PL1.TV

https://gloria.tv/post/2X8ERdJhPkVvDwq1NZwY41dei

 

PILNIE ODSŁUCHAJ !!! Na naszych oczach spełnia się Apokalipsa Biblijna. TYLKO modlitwa, Jezus Maryja nam pomogą. Koronawirus początkiem końca.

Robert Wasilewski: Prezydent Trump zawiódł w/s szczpionek, których to Morawiecki p/o

https://gloria.tv/post/2KinC8tsBGDa3vGeRJFcUgSfg

 

Przymusowe szczepienia | Kodeks norymberdzki

https://gloria.tv/post/azaBdPN9KrqR3KGFrc46peNNi

Z.Kękuś (PPP 276)

https://gloria.tv/post/2KnwQfuqSwCACzn7hg3b2URFj

Apel do wszystkich POLAKÓW !!!

https://gloria.tv/post/jZnDUhdhMMoc6JYkAJmP4LXjK

PILNE! MEGA debata lekarzy ws. pandemii C-19! Dr De Klerk, dr N. P. Cancelo, dr Labat i

 

JESTEŚ PRZYGOTOWYWANY PRZEZ DUCHA NA CZAS NAJWIĘKSZEJ CIEMNOŚCI – ks.

https://gloria.tv/post/63ZksQadjTrUDxRy1Z7UAvmwz

Kto dąży do PODPALENIA Polski?! „Policja bezczelnie kłamie!” Sumliński o lewackiej rewolcie

https://gloria.tv/post/Kw3FEzHkFYkh2iDqfvXqUtFpY

Co z tą Konfederacją? – J. Liziniewicz | Kulisy Manipulacji odc. 327 2/2

https://gloria.tv/post/MJAUit8Ut6bX1z3x4ag1341PQ

Ujawniono ogromny wpływ Gatesa na Światową Organizację Zdrowia

https://gloria.tv/post/2HH9YDCYyZ3F1xXAAexAH4tqH

 

Propozycja nie do odrzucenia: wyszczepienie. Grzegorz Braun

https://gloria.tv/post/sE77SASDBzcL1UdJSSNwL8g7h

SZATAN – MASONERIA: CZŁOWIEK to PASOŻYT dla ZIEMI! „WYELIMINOWAĆ” 6

https://gloria.tv/post/sDeVfTXb1saP2s8EfuVkFkoRR

 

PILNE! Czy czeka nas światowe zniewolenie? Reset nadchodzi?! J. Walker wRealu24

https://gloria.tv/post/Dseb9CFWgzwH6BdFF4BUBCPmH

 

Ormianie palą własne domy i wyjeżdżają

https://gloria.tv/post/XFFv9NQDdMY63BtRTtmLTWVoe

 

Polacy przeciwko covidowemu terroryzmowi i ludobojstwu.

 

Barbarzyńskie „Prawo Morskie” rządzi światem zamiast „Prawa Naturalnego”