Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Szczęść  BOŻE ! – List polskich lekarzy, naukow. i pracowników

Przegrajcie to bo mogą skasować https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=EK7FOO-x8tQ&fbclid=IwAR0CZssuYGg7B7Tfoz2H8iwmxqOGmGsmLr301y3rkWsbKUVaJLKR9ApOu_c

POLACY, bardzo a bardzo wazne – UWAGA !!!….posyłamy w POLSKĘ, w swiat i do rządu oraz mediów :

 

Rozpowszechnianie tego listu…List otwarty polskich lekarzy, naukowców i pracowników służby zdrowia do polskich władz oraz mediów z 5.10.2020r. (skrótowy list)…

SZCZEPIONKI  – Artykuł 39 Konstytucji RP mówi: “Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym bez dobrowolnie wyrażonej zgody”. Czy Polacy będą informowani, że biorą udział w eksperymencie medycznym?…Oczekuje się, że w skali globalnej nastąpi 700 000 przypadków zgonu po szczepieniu. Jeśli 95% ludzi doświadcza Covid-19 praktycznie bezobjawowo, wystawienie ich na działanie nieprzetestowanej szczepionki jest karygodne….

Prawdziwa infekcja wirusowa oznacza masową obecność wirusów, tzw. ładunek wirusów. Jeśli ktoś otrzymał dodatni wynik testu, to nie oznacza, że ta osoba jest faktycznie klinicznie zarażona, jest chora lub będzie chora. Tak zwani “bezobjawowi nosiciele” nie zarażają innych….Ponieważ pozytywny wynik testu PCR nie wskazuje automatycznie aktywnej infekcji (zakażenia) lub zaraźliwości, a jednocześnie objawy kliniczne mogą być związane z zakażeniem innymi wirusami, nie usprawiedliwia to podjętych drastycznych środków społecznych, opartych wyłącznie na tych testach. Ponadto służba zdrowia w Polsce została sparaliżowana – zamknięte poradnie POZ, urągające medycznemu wykształceniu teleporady, zmniejszona liczba przyjęć na oddziały szpitalne, niediagnozowane choroby wymagające pilnego leczenia np. onkologicznego, nieleczone choroby przewlekłe, odkładane operacje …Noszenie masek daje efekty uboczne. Niedobór tlenu (ból głowy, nudności, znużenie, utrata koncentracji) pojawia się dość szybko i ma efekt podobny do choroby wysokościowej. Pacjenci skarżą się na bóle głowy, problemy z zatokami i oddychaniem. Zakumulowane CO2 prowadzi dodatkowo do toksycznego zakwaszenia organizmu, co niekorzystnie wpływa na odporność. Niektórzy eksperci ostrzegają nawet, że wirus rozprzestrzenia się lepiej przy nieodpowiednim noszeniu maski. Belgijski Kodeks Pracy opisuje zawartość CO2. Po noszeniu maski przez 1 minutę ten toksyczny limit jest znacznie podwyższony, trzykrotnie lub czterokrotnie przekraczając dopuszczalne maksymalne wartości…..ISTNIEJE kochani POLACY –  Naturalna obrona organizmu…Przekaz medialny, stał się propagandą a nie obiektywnym przekazem informacji, z wyjątkiem mediów niezależnych, które jednak mają ograniczony zasięg….Bez ustanku bombardowani diagramami wypuszczanymi w stronę społeczeństwa dzień w dzień, godzinę po godzinie, bez omówienia tych diagramów, bez porównania ich ze śmiertelnością na grypę w ubiegłych latach, bez porównania ich do śmiertelności z innych przyczyn, spowodowało prawdziwą psychozę strachu w całej populacji. To nie jest informacja, to manipulacja !!!!!!!!!!….Pilnie wzywamy media, aby wzięły odpowiedzialność za te wydarzenia!….Nie ma już stanu nadzwyczajnego i potrzeby łamania Praw Człowieka….Jako lekarze i specjaliści ds. zdrowia w obliczu wirusa, którego pod względem szkodliwości, śmiertelności i zaraźliwości można porównać z grypą sezonową, możemy jedynie odrzucić zastosowane ogromnie nieadekwatne procedury.

Dlatego też żądamy natychmiastowego zaprzestania tych procedur – przeprowadzania masowych a niediagnostycznych testów, izolacji społecznej, zmuszania społeczeństwa do noszenia masek.

Kwestionujemy legalność obecnych doradców ds. zdrowia, którzy spotykają się za zamkniętymi drzwiami i nie dopuszczają niezależnych ekspertów i naukowców do otwartej dyskusji…Kierujemy publiczny apel do osób w naszym zawodzie i innych świadczących opiekę medyczną, aby wyraziły swoją opinię na temat obecnie podejmowanych środków i stosowanych procedur…

Z troską, nadzieją i determinacją.

Stowarzyszenie RKW

Do dnia 2 listopada 2020 list poparło 177 lekarzy

UWAGA POLACY – Bardzo wazne – Były prezydent Czech Vaclav Klaus, ( czy prezydent Tanzanii, Bialorusi, Norwegii ) – 28.10.2020r skrytykował politykę czeskiego rządu w kwestii WALKI z pandemią koronawirusa. Pod POZOREM walki z COVID-19 ograniczane są swobody obywatelskie gwarantowane przez konstytucję oraz niszczona jest gospodarka, a wraz z nią godne życie setek tysięcy ludzi. Finanse publiczne są trwonione, zaciągane są długi, które będziemy spłacać my i nasze dzieci przez długie dziesięciolecia – powiedział. I dodał: – Jeśli pozostaniemy bierni, jeśli pozwolimy sobie narzucić aroganckie, rzekomo eksperckie decyzje i podporządkujemy się czyimś interesom, wszystko stracimy.

Głupota NIE – zna GRANIC – Prof. Gut: Jeżeli spełni się czarny scenariusz, to szczepienie trzeba będzie powtarzać co trzy lata !!!!!!!!!

Skasować produkcje i sprzedaż alkoholu „SETEK”, gdyz biedni Ci ludzie, młodziez, rodziny – cały czas cierpią dzieci i całe rodziny – mówią to i blagają WOLONTARIUSZE  !!!…..Jezu, Maryjo pomóż, ratuj !!!

Pan Jezus jest  Najlepszym lekarzem duszy i ciała….Rózaniec do ręki – to najlepsza broń na te czasy POLACY jak prosiła i prosi Matenka Boza w FATIMIE !!!!!!!…Rózancem możemy zmienić bieg historii jak powiedziała Maryja….wezcie sobie tę radę do serca !!!

Pan Jezus zadaje dziś bardzo ważne dla każdego z nas pytanie: „Cóż bowiem za korzyść odniesie człowiek, choćby cały świat zyskał, a na swej duszy szkodę poniósł?”

Zyczę i błogosławię, byście w swoim życiu zawsze kierowali się Bożą hierarchią wartości, mądrością i miłością !!!

POLECAMY:

Niezłomny bydgoski ksiądz prof.Kneblewski nie daje się zakneblować – Ks.prof. Roman Kneblewski: Nie daj z siebie zrobić hodowlanego brojlera! Bądź sobą, Polaku! Bądź orłem!

https://stowarzyszenierkw.org/kosciol/niezlomny-bydgoski-ksiadz-prof-kneblewski-nie-daje-sie-zakneblowac/

oraz

https://stowarzyszenierkw.org/polityka/wybory/falszerstwa-i-represje/list-otwarty-polskich-lekarzy-naukowcow-i-pracownikow-sluzby-zdrowia-do-polskich-wladz-oraz-mediow/

i

Piotr Cugowski – EMMANUEL  https://youtu.be/LNQGmQfrt_E