Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Makowski: Jakoś to będzie’ nie wystarczy. Polski Kościół stoi nad przepaścią

https://opinie.wp.pl/makowski-jakos-to-bedzie-nie-wystarczy-polski-kosciol-stoi-nad-przepascia-opinia-6574876111514528a

Stanisław Dziwisz wydaje oświadczenie w sprawie „Don Stanislao”    https://wiadomosci.wp.pl/stanislaw-dziwisz-wydaje-oswiadczenie-w-sprawie-don-stanislao-6573858107534240a

Don Stanislao. Abp Stanisław Gądecki: papież został cynicznie oszukany

https://wiadomosci.wp.pl/don-stanislao-abp-stanislaw-gadecki-papiez-zostal-cynicznie-oszukany-6575087946623904a

„Nie powinien zostać świętym”. Ostry głos o Janie Pawle II

https://www.o2.pl/informacje/nie-powinien-zostac-swietym-ostry-glos-o-janie-pawle-ii-6574916521126880a

Wałęsa „usprawiedliwia” Jana Pawla II

https://wiadomosci.wp.pl/kosciol-musial-ukrywac-zatajac-walesa-o-skandalu-i-roli-jana-pawla-ii-6574166796425345v

Sowieci stali za zamachem na papieża Jana Pawła II i brutalnym zabójstwie księdza Popiełuszki.

https://www.jewsandpolesdatabase.org/2020/08/28/soviets-behind-assassination-attempt-on-pope-john-paul-ii-and-the-brutal-murder-of-father-popieluszko-molotov-ribbentrop-pact-katyn-warsaw-uprising-betrayal-yalta-manifestations-of-russian-imper/

Nierzypadkowo obecny atak na polski kosciol ze strony TVN i wp.pl nastąpił w czasie nasilenia się antypolskiej propagandy w mediach światowych, jak np. oskarżanie nas o udział w Holocauście, oraz coraz głośniejsze domaganie się przez środowiska żydowskie, mające oparcie w USA (Ustawa 447), od Polski astronomicznych kwot odszkodowań.

 

„Zabawa w chowanego”. Kim jest Tomasz Sekielski? Sylwetka

https://wiadomosciwp.pl/zabawa-w-chowanego-kim-jest-tomasz-sekielski-sylwetka-6510861456852609a

Sekielski pracował dla TVN, Agora SA Dzisiaj za pieniądze WirtualnejPolski zajmuje się szkalowaniem Kościoła a portal wp.pl oznajmia, że „Kościół już się nie podniesie.”

Wprawdzie sama fizjonomia Sekielskiego nie pozostawia wątpliwości z jakiego plemienia się wywodzi, ale warto się przyjrzeć skąd bierze się antynarodowe i antykatolickie nastawienie TVN-u, z którym współpracował. Chyba najlepiej scharakteryzowali tę stację młodzi narodowcy tworząc hasło: “TVN stacja hien.”

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20233&Itemid=100

https://www.radiomaryja.pl/bez-kategorii/tytul-hieny-roku-dla-sekielskiego/

https://www.radiomaryja.pl/bez-kategorii/ciemna-strona-tvn/

Dla wielu obserwatorów życia politycznego w Polsce myląca mogła być informacja o przejęciu TVN przez amerykańską korporację, która rzekomo kieruje się zasadami obiektywizmu w przekazywaniu informacji. Antynarodowe i antykatolickie nastawienie tej stacji w wielu przypadkach, w sytuacji kiedy jej właściciel znajduje się w kraju, który uważany jest za głównego sojusznika Polski, mogło nawet nasunąć mylące przypuszczenie o udziale i wpływach wrogiego rosyjskiego kapitału w jej władzach. Przykładem może być posel PiS Marcin Horała, który podejrzewał, że TVN może być finansowane przez rosyjski kapitał.

https://www.rp.pl/Media/181129439-Posel-PiS-Na-miescie-sie-mowi-ze-TVN-jest-kapitalem-rosyjskim.html

Sekielski na przestrzeni lat związany był z redakcjami TVN, TVN24, TVP1, TVP Info, Wprost, Nowej TV, Wirtualnej Polski oraz Onetu. Przez kilka lat wraz z Andrzejem Morozowskim był współgospodarzem programu „Teraz my!”, który emitowany był na antenie TVN.

 (Andrzej Morozowski dziennikarz radiowy i telewizyjny, zawodowo związany z TVN24 i Radiem Zet. Syn Mordechaja Mozesa (Mieczysława Morozowskiego), pracownika Ministerstwa Bezpieczenstwa Publicznego, pochodzenia zydowskiego. Po wydarzeniach marca 1968 rodzina zdecydowała się pozostać w Polsce.)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Morozowski

 https://wiadomosci.wp.pl/resortowe-dzieci-6038689420248193g/11

 Amerykanie przejmują TVN

http://miksa.neon24.pl/post/120282,amerykanie-przejmuja-tvn

„Udziały większościowe w korporacji do której należy TVN i TVN24 wykupili amerykańscy Żydzi. To oni decydują o profilu i jakości przekazywanych informacji. To oni narzucają cele i zadania radzie programowej .

http://www.infoekspres.pl/2018/02/28/piotr-moskwa-co-robia-zydzi-amerykanscy-w-antypolskiej-telewizji-tvn-i-tvn24-pisze-o-tym-tadeusz-jan-bogusz/

KTO JEST KIM W TVN

Grupa TVN to dziś największy koncern medialny w Polsce. W jej skład wchodzi 10 kanałów telewizyjnych, w tym TVN, TVN24, TVN7, TVN Style (dla kobiet) i TVN CNBC (ekonomiczny). Grupę TVN kontroluje holding ITI, do którego należy także kilka innych kanałów (np. Religia.tv), platformy cyfrowe, firma producencka ITI Film Studio, dystrybutor filmów ITI Cinema, sieci kin Multikino i Silver Screen, portal internetowy Onet.pl, wydawnictwo turystyczne “Pascal”, “Tygodnik Powszechny” oraz klub piłkarski Legia Warszawa. Siła oddziaływania tego ośrodka medialno-biznesowego na polskie społeczeństwo jest zatem ogromna. Dlatego warto bliżej przyjrzeć się ludziom, którzy za tym ośrodkiem stoją.

Gdyby nie pan Ronald Lauder i jego determinacja mam poważne wątpliwości, czy TVN zaistniałaby tak szybko i silnie”. Lauder był wówczas skarbnikiem Światowego Kongresu Żydów (obecnie jest prezydentem tej organizacji) i twórcą fundacji swojego imienia, która wspiera odrodzenie życia żydowskiego w naszej części Europy. Lauder to amerykańskomiliarder, stał się też właścicielem 33 proc. udziałów spółki TVN. W tym kontekście nie dziwi obecność we władzach TVN znaczących osób pochodzenia żydowskiego. Np. w pierwszym składzie Rady Nadzorczej tej stacji zasiadał francuski dziennikarz Gabriel Meretik (1939-2000), znany głównie jako autor książki o wprowadzeniu stanu wojennego pt. “Noc generała”. Wychowany w Polsce, wyjechał na Zachód w ramach żydowskiej emigracji po marcu 1968 r. Z kolei od dwóch lat w Radzie Nadzorczej TVN zasiada Michał Broniatowski, były szef przedstawicielstw Agencji Reutera w Polsce i Rosji, w latach 1994-2005 członek Rady Dyrektorów ITI, równocześnie od 2001 r. członek Rady Nadzorczej Grupy Onet. Jest on synem żydowskich komunistów: Mieczysława Broniatowskiego, “dąbrowszczaka”, pułkownika UB i MSW, oraz Henryki Broniatowskiej, wieloletniej szefowej PRL-owskich wydawnictw, zasiadającej też w zarządzie sławnego Klubu Krzywego Koła.

https://ksd.media.pl/10000-news/news/328-kto-jest-kim-w-tvn

Dr Ewa Kurek vs. Mosbacher! Dlaczego USA broni TVN?

https://www.youtube.com/watch?v=52FNWjDbWJc

 TVN ma problem z filmem Latkowskiego? „Fakty” nadal o pedofilii w Kościele i tylko krótka wzmianka. „Temat zamieciono pod dywan”

 Komentatorzy i internauci zwracali uwagę, że temat filmu Latkowskiego jest przemilczany przez TVN. Stacja w czwartkowym wydaniu swojego wieczornego programu informacyjnego „Fakty” omawiała przede wszystkim temat pedofilii w Kościele i filmu braci Sekielskich „Zabawa w chowanego”, który został w TVN również wyemitowany.

https://wpolityce.pl/media/501315-tvn-o-filmie-latkowskiego-temat-zamieciony-pod-dywan

Pedofilskie lobby wśród artystów

Adam Michnik zadaje się publicznie z Danielem Cohn-Benditem. Ten człowiek opisał w telewizji swoje pedofilne relacje z pięcio- sześcioletnimi dziewczynkami. Nikogo to z naszych celebrytów nie oburza?

W 2004 roku redakcja ‚Wprost” wraz z Sylwestrem Latkowskim zrobiła materiał o pedofilach z Dworca Centralnego. Niestety, polegli, gdyż film obejmował zbyt wiele posągowych postaci świata kultury, polityki i szołbiznesu. Lobby pedofilskie okazało się zbyt potężne. Kiedy jeden z autorów niedoszłego filmu opowiada, co się zaczęło wokół niego wyrabiać, włosy stają na głowie. Ale dlaczego ofiary znanego reżysera, którego nazwisko zaczyna się na ostatnią literę alfabetu, mają być mniej ważne od ofiar księży?

Szokuje liczba warunkowych zawieszeń wykonania orzeczonej kary wobec sprawcy. Z takiej decyzji sądów skorzystało 54,0 procent przestępców. Przecież ci sędziowie, którzy wydali tak niskie wyroki powinni spotkać się z ostracyzmem.

W ostatnich 10 latach skazano 1000 pedofilów, w tym 27 księży. W tym tysiącu było 400 osób homoseksualnych. 40% pedofilów to homoseksualiści!

Prof. Jacek Zaleśny w PR24: księża kościoła katolickiego, to jedna z najmniejszych grup, gdzie pedofilia występuje. 0,5 proc. księży ma problem z homoseksualizmem i w tej grupie występuje pedofilia. Pamiętajmy też, że akcja komunistycznej bezpieki – Hiacynt polegała między innymi na umieszczaniu pederastów w seminariach. Miała na celu zniszczenie Kościoła od środka

https://tysol.pl/a32432–Tylko-u-nas-Tekieli-Pedofil-w-sutannie-musi-poniesc-dotkliwa-kare-Pozostalych-99%25-pedofili-rowniez

„Kościół może się już nie podnieść.”

 Sekielski pogrążył kościół katolicki w Polsce swoimi filmami o kilku księżach pedofilach. Lewicowe, polskojęzyczne media przyjęły to entuzjastycznie, wszczynając kampanię nienawiści do Kościoła w Polsce. Jeden z artykułów zatytułowano z nadzieją, że „Kościół już się nie podniesie”. Następnie nieco wyhamowano ten entuzjazm i pojawiły się nawet wątpliwości czy to będzie   możliwe, co wyraża tytuł artykułu „Kościół może się już nie podnieść.”

Nierzypadkowo wywołanie skandalu, jaki powstał po wyświetleniu filmu Kler, nastąpiło w czasie nasilenia się antypolskiej propagandy w mediach światowych, jak np. oskarżanie nas o udział w Holocauście, oraz coraz głośniejsze domaganie się przez środowiska żydowskie, mające oparcie w USA (Ustawa 447), od Polski astronomicznych kwot odszkodowań.

Alarm! – Zanim spadnie miecz Damoklesa – POLSKA JUTRA

Alarm! – Zanim spadnie miecz Damoklesa – POLSKA JUTRA

 

Reconciliation Idealism of Pope John Paul II

Sekielski nakręci film o Janie Pawle II.

Akurat o św. Jana Pawła II jestem spokojny. Uważam, że jego postać się obroni. Był proces beatyfikacyjny, potem kanonizacyjny. Pamiętam też poczynania samego papieża. Gdy na początku tego stulecia byłem w Rzymie i św. Jan Paweł II miał mocne przemówienie do biskupów amerykańskich właśnie o tym, że trzeba stosować zasadę zero tolerancji wobec pedofili. Ale też św. Jan Paweł II był odcinany od informacji. Więc ja się samego Jana Pawła II w kontekście kolejnego filmu Sekielskich nie obawiam.

https://dorzeczy.pl/kraj/140652/ks-isakowicz-zaleski-postac-sw-jana-pawla-ii-sie-obroni-ale-sa-tacy-ktorzy-powinni-sie-bac.html

GDAŃSK. POMAZALI RÓŻOWĄ FARBĄ POMNIK PAPIEŻA I PREZYDENTA REAGANA

https://kfp.pl/pomalowany-pomnik-papieza-i-reagana

Gdańsk: wandale ukradli i zdewastowali pomnik Jana Pawła II. Krzyczeli „stop pedofilom w Kościele”

https://wiadomosci.wp.pl/gdansk-wandale-ukradli-i-zdewastowali-pomnik-jana-pawla-ii-krzyczeli-stop-pedofilom-w-kosciele-6384068008765057a

Obalanie pomnika Jankowskiego

https://www.youtube.com/watch?v=aJuRIvkG0tA

Strajk kobiet. Zdewastowano pomnik Jana Pawła

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/warszawa/zakaz-aborcji-konstancin-jeziorna-zniszczono-pomnik-jana-pawla-ii/m1277kb#slajd-2

 „Pedofilia”, czyli krytykowanie Żydów

Przy wszystkich winach księdza prałata Henryka Jankowskiego, jak przede wszystkim ochrzczenie solidarnościowej prowokacji oraz błogosławienie wkroczenia Niemiec do Polski we wczesnych latach 90-tych – pamiętajmy, że z całą pewnością byłby on dziś tysiąc razy mniejszym „pedofilem” i „gwałcicielem” (za to pewnie po tysiąckroć „Profesorem” i „Autorytetem„) – gdyby pod koniec życia nie powiedział kilku słów prawy o roszczeniach żydowskich wobec Polski.

„Pedofilia”, czyli krytykowanie Żydów – chart – NEon24.pl