Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

   Święty Janie Apostole bardzo proszę powiedz nam, czy osoby duchowne rządzący Kościołem Katolickim w Episkopatach i Archidiecezjach zmieniają Twoje Słowa, które zapisałeś w różnych Orędziach, a szczególnie w Apokalipsie na niekorzyść wiernych?

                                         Åšw. Jan - ApostoÅ‚ i Ewangelista | Stacja7.pl
 

     

  ŚWIĘTY JAN APOSTOŁ EWANGELISTA.

   „Nie rozumiem księży i biskupów, którzy opowiadają, że Objawienia Boże

zakończyły się na zapisanej przeze Mnie – Apokalipsie. Bóg żyje cały czas i nie są zgodne z Prawdą teorie wymyślone przez Zakony Katolickie. Te ich zakazy bardzo obrażają  Boga Ojca, Boga Jezusa, Boga Ducha Świętego i także Maryję, która przychodzi na Ziemię od początku jej Wniebowzięcia. A przecież to jest karygodne, żeby Jezusa kapłani nie byli Bogu oddani. A przecież Bóg przychodzi i będzie przychodził na Ziemię swoją, aby ludzi upominać i grzeszników nawracać, a nikt z grzeszników nie powinien Bogu przeszkadzać. Właśnie przez takie przeciwne Bogu zarządzenia – na Ziemi nieustannie trwają wojny i nieporozumienia a z Kościoła Bożych kapłanów wydalenia. A przecież przez „takich” właśnie na Ziemi nie ma Pokoju. Sami wiecie, że Bóg jest Miłością a wy ludzie grzeszni – „nieomylni” samą złością, gdyż bunt jest w was na pierwszym miejscu który charakteryzuje innowierców. Dlatego właśnie na Ziemi panuje zło i jest coraz większe przez nieposłusznych Bogu duchownych, którzy często są „odmieniani” i masonami. Ja Jan miałem kłopoty z niedowiarkami, bo przeszkadzali Mnie gromadami. Tak i teraz jest,    a przecież nie powinno być, gdyż znam historię, że zawsze rację ma Bóg, bo to On wyznacza „osobę wybraną” i w Bogu zakochaną. Oczywiście, że dużo jest tekstów zmienionych na niekorzyść Prawdy i dlatego cały czas biskupi powinni pytać Boga Wszechmogącego, Maryję i Nas Apostołów, gdyż Nam bardzo zależy, aby każdy w Nasze Słowa uwierzył. Na ten czas i w tym wieku też się odważnie pytajcie Nas, bo nawet zmienili słowa w „Ojcze nasz…”. Najgorzej Nas smuci, że wszyscy przyjmują odmienione przekręty, a nikt nie odważy się Nas zapytać jaka Prawda powinna być, by katolicy mogli w Prawdzie Bożej żyć. Tylu biskupów uczy się i są po studiach, więc mają uczone głowy, ale przez pychę nie chcą uniżyć się przed Bogiem       i żyć z Nim w Pokoju. Nam jest trudno zrozumieć, że ci biskupi Episkopatem rządzący nie umieją rozpoznać kłamstwa, a mają Prawdę w Piśmie Świętym.  Nie będę mówił dużo, lecz sami powinni wiedzieć rządzący Kościołem Katolickim i nie mogą zatwierdzać przeciw Bogu Wszechmogącemu bredni, lecz tylko Prawdę rozgłaszać, żyć Nią i pouczać o Prawdzie wszystkich wiernych.  Jan Apostoł Jeden z Dwunastu Wybranych i Bogu Jezusowi Oddany. 

 

Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – 27.XII.2020 r.

                  
Święty Jan Apostoł. - ppt pobierz

                                     Modlitwa w dzień św. Jana Ewangelisty. [1880r]   

Jezu Zbawicielu nasz, Tyś pozwolił Janowi św. spoczywać na piersiach Swych przy ostatniej wieczerzy, aby wynagrodzić go za niewinność serca i nadzwyczajne przywiązanie do Swej osoby. Racz łaskawie i mnie udzielić podobnie gorącej miłości, abym tak jako św. Jan kochał (a) Cię prawdziwie kochał (a) Twoją świętą naukę, szedł (szła) wszędzie za Tobą, nie lękając się szyderstw i złośliwości ludzkiej, a nawet cierpień i mąk dla Wiary i Imienia Twojego świętego. O wielki Apostole, któryś szedł za pojmanym Jezusem śmiało aż na górę Kalwaryi, i stałeś z Maryą i niewiastami pod krzyżem umierającego Zbawiciela, tyś w nagrodę swej wierności i miłości został oddany w opieke Najśw. Maryi Pannie. Uproś mi, błagam Cię, miłość krzyża, aby był przewodnikiem i światłem życia mego. i oddaj mię Matce Najświętszej w opiekę, i abym pod Jej macierzyńską strażą bezpiecznie przepłynął (eła) przez to życie do szczęśliwego porta wieczności. Amen.