Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

 Panie Jezu – starzec Joe Biden będzie prezydentem po sfałszowanych wyborach. Dużo  ludzi prosiło Ciebie o Cud przedłużenia prezydentury Donalda Trumpa i modliliśmy się.

PAN JEZUS

       „Ja nie zmieniam zdania, że będzie prezydentem Joe Biden, lecz na podstawie przekrętów, oszustw i okłamywania. To był Nasz plan, aby Donald Trump wygrał poprzednie Wybory lecz obecnie głosy były przez wroga kupione. No, ale cóż – Bóg musi zwyciężyć, a w wielu przypadkach ze szkodą dla mieszkańców Ameryki. Tak i teraz będzie, bo Bóg Ojciec nie pozwoli, aby grzesznicy Go hańbili. Grzech nie będzie rządził Ameryką i dlatego w miarę upływu czasu demoniczni ludzie będą wymyślali zarządzenia przeciw Bogu  i skończy się życie w Ameryce przez panowanie Boga wrogów. Ameryka – to był wolny Kraj, lecz obecnie coraz więcej niewoli dla ludzi będzie, a Ja powiadam – dość mordowania dzieci maleńkich, dość zaszczepiania ludzi chorobami nietkniętych, dość rządzenia Moją Ziemią pod dyktando lucyfera i niech poddana trzęsieniom Ziemia się otwiera.

        Bóg tak umiłował świat, który sam stworzył i wszystkim Dobro w nim zaplanował, a ludzie niszczą Dzieła Boże i nikt z rządzących nie chce żyć w pokorze. Bóg stworzył ludzi z miłości i pragnie, aby ludzie żyli szczęśliwie i pełni radości. Ci ludzie bezbożni, którzy oddali władzę lucyferowi, to na spotkanie ze Mną niech będą zawsze gotowi. Życie macie jedno i szanujcie swoje i bliźniego i pragnijcie wypełniać Przykazania Boga Wszechmogącego. Ja Jestem Miłością, to dlaczego ludzie Mnie odrzucają, a przecież za darmo Mnie Wszechmogącego i Cudownego BOGA mają. Tylko szacunku wymagam i dobrymi bądźcie, bo każdego będę za wszystko sądził. Błogosławię was Moi  drodzy katolicy i bądźcie Mnie wierni, bo dla duszy tylko to się liczy. No cóż – nie ustawajcie w Modlitwie w skupieniu i nie ulegajcie sami zniewoleniu.

Czy brać szczepionki? 

Absolutnie NIE, bo one ciągle są przerabiane i oszukiwane, a co najważniejsze nie są w 100% gwarantowane. Setki lat żyjecie bez medycznych szczepionek i nadal tak żyjcie, bo co jest siłą i przymusem nakazane, to nie jest dobrze zbadane a chcą po to je wam dać, aby w waszych sercach, umysłach i rodzinach bezbożny demon panował. Najważniejsze, aby dobrowolnie ich nie przyjmować i swoją wolną wolę zachować. Jeśli do czegoś Władze zmuszają, to znaczy, że się was pozbywają. Pracują także nad zaszczepieniem waszych ciał znakiem bestii „666”, a wy nie będziecie wiedzieli kiedy. Nie bierzcie żadnych szczepionek, gdyż rządzący politycy chcą, abyście na podstawie tego znaku sami się pozabijali między sobą. 

Moi wielbiciele – żyjcie skromnie, uczciwie i rzetelnie, a dusze wasze niech będą Mnie Bogu wierne. Błogosławię was, a gdy się ze Mną zaprzyjaźnicie, to będziecie sami rozeznawali wszystko znakomicie. Trwajcie na Modlitwie Różańcowej i Mszy Świętych nie opuszczajcie, a o Prawdę i o Pokój z umiarem walczcie. Amen. Wasz Jezus Chrystus – Pan nad pany – pragnie być Polski, Ameryki i każdego Narodu KRÓLEM Ukochanym”.

Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie na Adoracji w Chicago 7.01.21 r