TV Chrustusa Króla

Sierpień

Biskupi rządzący Episkopatem oraz politycy rządzący Polską są z jednej Partii – Watahy. 
To specjaliści w tłumaczeniu wszystkiego dla ich korzyści finasowej z krzywdą dla Polaków. 

Św. Katarzyna Emmerich: „Chcą wprowadzić na urzędy złych biskupów. Na tym samym miejscu chcą przekształcić katolicki Kościół w luterański zbór” (s. 299). „Kiedy ujrzałam Bazylikę Św. Piotra w stanie ruiny i tylu duchownych uwijających się, potajemnie, nad zniszczeniem Kościoła, byłam tak załamana, że bardzo płakałam błagając żarliwie Jezusa o zmiłowanie” (s. 300).

Prymas Polski: aktem miłości jest przyczynianie się do tego, aby większość ludzi się zaszczepiła

Za papieżem Franciszkiem Kościół powtarza dziś, że w obliczu trwającego wciąż zagrożenia epidemiologicznego zaszczepienie się jest aktem miłości. I aktem miłości jest przyczynianie się do tego, aby większość ludzi się zaszczepiła – oznajmił w homilii wygłoszonej z okazji święta Matki Boskiej Częstochowskiej abp Wojciech Polak, Prymas Polski.

Uroczystą sumę koncelebrowali przedstawiciele Konferencji Episkopatu Polski, którzy wczoraj obradowali na Jasnej Górze w ramach Rady Biskupów Diecezjalnych. Na wałach jasnogórskich zgromadziły się setki pielgrzymów, którzy jak co roku przybyli w ostatnich dniach z całej Polski na uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.

W Mszy św. uczestniczyli też przedstawiciele władz rządowych i samorządowych, działacze społeczni, członkowie organizacji kościelnych i państwowych.

Na początku homilii abp Wojciech Polak nawiązał do zbliżającej się beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Elżbiety Czackiej. – Przygotowując się duchowo do zbliżającej się beatyfikacji pragniemy i my, tu zgromadzeni, za Prymasem Tysiąclecia jeszcze raz powtórzyć, że to szczególne i umiłowane przez nas maryjne sanktuarium jest niczym latarnia morska pośród naszych wzburzonych dziejów, niczym przewodni słup światła wśród ciemności, niczym bezpieczny port, w którym zawsze jesteśmy wolni – powiedział.

Dalej zaznaczył, że Kościół jest „naznaczony dziś kryzysami i doświadczany grzechem ludzi”, ale jednocześnie „przekonany, że jedyną drogą jest nasze bycie przy Chrystusie, jedyną pewnością nasza wiara, która pozwala iść dalej mimo burz i ciemności”. Podziękował przy tym wszystkim, którzy „mają taką wiarę i ufność, którzy wobec zwątpienia zachowali nadzieję i potrafią dawać ją innym”.

– Dziękuję za wasze zaangażowanie, za to, że chcecie odważnie i twórczo kształtować życie Kościoła, że się za Kościół modlicie. Dziękuję również tym wszystkim, którzy doświadczywszy zranień, zawiedzenia, zgorszenia czy zwykłego ludzkiego rozczarowania potrafią nadal kochać i wybaczać. To wiara i miłość umacniają i odbudowują Kościół. To wiara i miłość go ocalają. To wiara i miłość go kształtują – podkreślił Prymas Polski.

„Maryja – kontynuował abp Polak – jest naszą Matką i Kościół jest naszą Matką. Wpatrując się dziś w Jej naznaczone cierpieniem rysy, możemy odkryć najpiękniejsze i najbardziej czułe oblicze Kościoła. Przywołał słowa Prymasa Tysiąclecia wypowiedziane przed Jasnogórskim Wizerunkiem, że „jeżeli jesteśmy, istniejemy, żyjemy, wierzymy, miłujemy i ufamy, Tobie to zawdzięczamy, Najlepsza Matko, bo Ty stojąc pod krzyżem Twojego Syna i Jego Kościoła czerpiesz dlań nieustanne moce istnienia i wytrwania”. – Tych mocy wytrwania bardzo dziś Kościołowi potrzeba – dodał Prymas.

Podkreślił też, że za papieżem Franciszkiem Kościół powtarza dziś, że w obliczu trwającego wciąż zagrożenia epidemiologicznego zaszczepienie się jest aktem miłości. – I aktem miłości jest przyczynianie się do tego, aby większość ludzi się zaszczepiła – zaznaczył abp Polak.

Prymas odniósł się także szeroko do „wzmagającego się kryzysu migracyjnego i ujawniających się w jego wyniku tak wielu napięć”. Podkreślił, że Kościół w tym czasie „jeszcze raz prosi i wzywa przedstawicieli wszystkich sił politycznych, aby wspólnie i solidarnie szukając właściwych rozwiązań skomplikowanych problemów migracyjnych, kierowali się nade wszystko postawami gościnności, szacunku wobec przybyszów i dobra wspólnego wszystkich Polaków”.

– Trzeba nam dziś uspokajać i studzić emocje społeczne, a nie wykorzystywać tę trudną sytuację do pogłębiania istniejących już podziałów i niechęci – mówił dalej abp Polak. – Żaden człowiek, niezależnie od wyznawanej religii, czy pochodzenia, nie może być nigdy instrumentem walki politycznej – podkreślił Prymas Polski.

Jak dodał, życie migranta, podobnie jak życie każdego innego człowieka, jest święte i ma niezbywalną godność. – Powtórzę: każde ludzkie życie jest święte i od tej ewangelicznej prawdy nie ma żadnego wyjątku – święte jest życie nienarodzonego dziecka i święte jest życie starca doświadczonego chorobą. Święte jest życie człowieka zmagającego się z ubóstwem i bezdomnością, uciekającego przed głodem i wojną – powiedział.

Podkreślił, że przypominanie tej prawdy jest powinnością Kościoła wynikającą z Ewangelii, a powinnością wszystkich polityków – rządu, parlamentarzystów, opozycji – jest szukanie takich rozwiązań, które będą miały na uwadze dobro państwa bez krzywdzenia człowieka.

https://pch24.pl/prymas-polski-na-jasnej-gorze-aktem-milosci-jest-przyczynianie-sie-do-tego-aby-wiekszosc-ludzi-sie-zaszczepila/

Św. Katarzyna Emmerich: „Chcą wprowadzić na urzędy złych biskupów. Na tym samym miejscu chcą przekształcić katolicki Kościół w luterański zbór” (s. 299). „Kiedy ujrzałam Bazylikę Św. Piotra w stanie ruiny i tylu duchownych uwijających się, potajemnie, nad zniszczeniem Kościoła, byłam tak załamana, że bardzo płakałam błagając żarliwie Jezusa o zmiłowanie” (s. 300).

 

Akt Intronizacji Jezusa na Króla Polski w Giżycku, 22.08.2021 🇵🇱💞 – YouTube

https://www.youtube.com/channel/UCeeGTxNBIzy02WgsG7ZWfLw?fbclid=IwAR09RPbZqFnzyIFUtUW4Zu7nSqnxM1ENWHdISaU9U2TE3x8oTm45WURHw4A

Wiedza i Wiara – ks. prof. Tadeusz Guz.

NIEZALEŻNI BADACZE MEDYCZNI : PRZEBADALI POD MIKROSKOPEM PREPARATY MOD ERNNY I PFI”SS”ERA.

28 sierpnia 2021
 

Biden blokuje ratowanie afgańskich chrześcijan i naciska na inne kraje, by ich nie wpuszczały

 
Wysłany dnia 28/08/2021    
Uchodźca, ale także chrześcijanin? Wtedy jesteś niechciany w Ameryce Joe Bidena.

—————————————————————————————————————————————–

Otaczające kraje muzułmańskie mają więcej współczucia dla chrześcijańskich uchodźców niż administracja Bidena, która wydaje się dążyć do maksymalizacji nędzy i chaosu w Afganistanie – dlaczego ? (Różne wyjaśnienia tej celowej strategii „chaosu”)

—————————————————————————————————————————————–

Rząd Bidena aktywnie blokuje ratowanie afgańskich chrześcijan, którym grozi straszliwa śmierć, gdy wpadną w ręce talibów. Dobrze znany amerykański konserwatywny szef telewizji Glenn Beck szybko zebrał 30 milionów dolarów, aby zabrać chrześcijan samolotem, ale jest mocno przeciwny przez Biały Dom i Departament Stanu. Tymczasem zarówno przyjaciele, jak i wrogowie zastanawiają się, co może być prawdziwym powodem celowo wybranej przez Bidena strategii „chaosu” w Afganistanie.

31 sierpnia to ostateczny termin opuszczenia Afganistanu. Beck powiedział Fox News, że „największym problemem jest Departament i Biały Dom. Wszyscy inni pracują razem, odkładając na bok dzielące ich różnice i próbując zapewnić tym ludziom bezpieczeństwo. Ale Departament i Biały Dom blokowały nas w każdym punkcie”.

„Nawróceni chrześcijanie zostaną żywcem spaleni”

Przed wczorajszym poważnym atakiem na lotnisko w Kabulu organizacja Becka, Fundusz Nazareński, zdołała już przetransportować 5100 uchodźców do samolotów (na zdjęciu) . 500 uchodźców, głównie chrześcijanek i dzieci, czekało na wejście do następnego samolotu. Następnie funkcjonariusz wojskowy odesłał ich do obszaru poza chronionym obszarem lotniska.

„Mam zdjęcia, na których błagają o pozwolenie na powrót przez bramę” – powiedział Beck. „Mam zdjęcia krwi i części ciała i nic poza śmiercią w tej samej okolicy… Musimy teraz narazić ludzi na jeszcze większe niebezpieczeństwo, aby spróbować przemycić tych chrześcijan. Nie tylko pewna śmierć czeka na nich; zostaną żywcem spaleni za to, że zostali nawróceni chrześcijanami”.

„Kraje muzułmańskie mają więcej współczucia niż nasz własny rząd”

„Kraje islamskie, kraje muzułmańskie są bardziej skłonne do przyjęcia chrześcijan z Afganistanu niż nasze Departamenty Stanu” – powiedział szef Foxa, Tucker Carlson. Beck: „Tak, mają więcej współczucia dla tych chrześcijan niż nasz własny rząd. To bolesne, upokarzające i złe”.

Ministerstwo blokuje nawet próby zapewnienia bezpieczeństwa chrześcijanom w innych krajach, takich jak Macedonia. Ambasador Macedonii otrzymał telefon od Amerykanów z nakazem nieprzyjmowania tych uchodźców.

Republikański senator Tom Cotton (Arkansas) potwierdził w rozmowie telefonicznej, że Ministerstwo Spraw Zagranicznych Bidena stanowi ogromną przeszkodę, nawet w ewakuacji obywateli brytyjskich, którzy są małżeństwem z afgańskimi partnerami, nawet jeśli sami płacą za własną ewakuację.

Amerykanie zostawiają talibom ogromną ilość sprzętu

Na całym świecie przyjaciele i wrogowie zastanawiają się, co może być prawdziwym powodem chaotycznego wycofania się Bidena z Afganistanu. Wydaje się bardzo prawdopodobne, że Pentagon i Biały Dom starają się stworzyć jak największy bałagan.

Wojsko USA pozostawiło talibom dziesiątki tysięcy pojazdów, ponad 200 samolotów i helikopterów, ponad 600 000 broni palnej, prawie 1400 granatników, ogromną ilość amunicji, pocisków i materiałów wybuchowych, drony, sprzęt laserowy i elektronikę. Obejmuje to również wysoce zaawansowany sprzęt komunikacyjny i zagłuszający, który można wykorzystać między innymi do blokowania dronów.

Jeśli ta technologia wpadnie w obce ręce, wróg może skutecznie oślepić i okaleczyć amerykańską armię. I to nie tylko armia amerykańska, ale także wszystkie siły zbrojne, które używają głównie amerykańskiego sprzętu (np. holenderskie i izraelskie). (2)

Kilka (nakładających się) możliwych wyjaśnień tej celowej strategii „chaosu”:

* Mówi się o „miodowej pułapce”: Amerykanie czekają, aż Talibowie (i ISIS) użyją całego tego sprzętu wojskowego, a następnie je zniszczą . Można mieć nadzieję, że ugrupowania terrorystyczne najpierw zadają tym sprzętem ogromną liczbę ofiar;

* Obecne i nadchodzące szokujące obrazy mogą mieć na celu zdobycie publicznego poparcia dla planowanej, znacznie większej operacji wojskowej/ponownej okupacji (kraj ma jedne z największych rezerw litu na świecie. Dlaczego USA miałyby z tego zrezygnować?);

* Poważna wojna wkrótce rozpocznie się gdzie indziej, prawdopodobnie przeciwko Iranowi i/lub Chinom. Oba kraje graniczą z Afganistanem. Tamtejsze wojska byłyby „siedzącymi kaczkami” w wojnie z Ameryką (/ Izraelem, w przypadku Iranu);

* Zbliża się nieuchronny krach finansowo-gospodarczy (reżim Bidena wydaje bezprecedensowe kwoty pieniędzy), który może zostać wywołany przez konflikt militarny o Tajwan, a następnie Chiny postanawiają zrzucić wszystkie rezerwy dolarowe;

* Chaos ma wywołać jak największy napływ uchodźców, co jeszcze bardziej osłabi region i Europę;

* Napięcia wewnętrzne w USA są tak wysokie, że kraj jest już znacznie bliżej kolejnej wojny domowej, niż się obecnie uważa. Wszystkie oddziały mogą być potrzebne do narzucenia dyktatury klimatycznej/szczepionkowej Bidena i wypowiedzenia wojny konserwatywnym Amerykanom;

* Wycofanie się otwiera drogę do kolejnego mocarstwa okupacyjnego: Turcji, która jest chętnie manipulowana przez Amerykę do wojny z Chinami (muzułmanie ujgurscy w Chinach nie bez powodu używają osmańskich flag i czekają na „wyzwolenie” przez Turków). W obliczu ogromnego napływu uchodźców Turcja ma we własnych oczach ważny powód do podjęcia działań militarnych w Afganistanie, po części dlatego, że kraj jest już wypełniony syryjskimi uchodźcami.

Podsumowując, wielki globalistyczny plan gry w kierunku Trzeciego Świata, „Armagedon” i tak długo planowany „Ordo ab Chao” Lucyferiany Nowy Porządek Świata wydaje się być również na poziomie geopolitycznym, ostatnia faza przechodzi do rzeczy. Dokładnie, jak długo potrwa ta ostatnia faza – 10 lat lub jeszcze tylko 2 lub 3 lata – w tej chwili nikt nie jest w stanie przewidzieć z całą pewnością.

red. W. Sumliński ujawnia mało znane fakty o kardynale Nyczu

Biskup Hiiboro Kussala: Błagam, nie zostawiajcie nas samych…!

Grzegorz Braun: Urządzimy im p o c o v i d o w ą NORYMBERGE
 
Jan Pospieszalski: To są GROŹNI ludzie

„KAŻDY RODZIC, KTÓRY SIĘ GODZI NA WYSZCZEPIENIE SWOJEGO DZIECKA, POWINIEN MIEĆ ODEBRANE PRAWA RODZICIELSKIE”- Dr ZBIGNIEW HAŁAT

https://www.youtube.com/watch?v=TXErjTKTlT4

 

„To antynaukowe i nieetycze podejście”. Ordo Medicus wzywa do

zaprzestania szczepienia dzieci przeciw COVID-19

https://pch24.pl/to-antynaukowe-i-nieetycze-podejscie-ordo-medicus-wzywa-do-zaprzestania-szczepienia-dzieci-przeciw-covid-19/

 

2 mln powikłań, ponad 20 tys. zgonów. Unia Europejska podała oficjalne dane

na temat szczepień

https://pch24.pl/2-mln-powiklan-ponad-20-tys-zgonow-unia-europejska-podala-oficjalne-dane-na-temat-szczepien/

 

Berlin: liczne protesty przeciwników obostrzeń i segregacji sanitarnej. Doszło do starć z policją

https://pch24.pl/berlin-liczne-protesty-przeciwnikow-obostrzen-i-segregacji-sanitarnej-doszlo-do-starc-z-policja/

 

Francja „zalana” antycovidowymi protestami. Na ulice wyszło ponad 160 tys. osób

https://pch24.pl/francja-zalana-antycovidowymi-protestami-na-ulice-wyszlo-ponad-160-tys-osob/

 

Żyjemy z okradania przyszłych pokoleń. Gigantyczny dług Polski

28 sierpnia 2021 00:10

https://nczas.com/2021/08/28/zyjemy-z-okradania-przyszlych-pokolen-gigantyczny-dlug-polski-rosnie/

https://gloria.tv/post/ttcX7DQ7shPW1fqHMiUc7v6Gy

 

 Ken O’Keefe „WETERAN ARMII AMERYKAŃSKIEJ” ujawnia Rotszldów orz ekonomiczną niewolę (LEKTOR PL  

https://gloria.tv/post/o7JCJeTuuw9L1VrLxtxdzvPGZ

 

TRWA WOJNA ! Nie wolno nam zdezerterować – Ks. dr Franciszek Gomułczak

https://gloria.tv/post/4HrDFUYpY2uf1R4RpJgDJPWJZ

 

film „ZACOFANA POLSKA – POSTĘPOWY ŚWIAT” w YouTube

Bo tak wrogowie – napastnicy chcą aby Polacy nie umieli i nie chcieli walczyć o wolność swojej Ojczyzny.

Nagminnie oskarzają o rzeczy niezawinione i oplotkowują prawdziwych patriotów polskich.


POLSKA JEST OKRADANA PRZEZ RÓŻNE PAŃSTWA I PRZEZ „SWOICH” TEŻ, A NAJBARDZIEJ PRZEZ AMERYKĘ POD POZOREM POMOCY WOJSKOWEJ, BO JESZCZE DOPŁACA IM MILIONY, ABY NAS OKRADALI.