Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Fundacja Pro - prawo do życia

                                 Szanowni Państwo,

będzie śledztwo w sprawie morderczego forum aborcjonistów!

W ramach akcji „Stop biznesowi śmierci”, prowadzonej dzięki naszym Darczyńcom, złożyliśmy zawiadomienia o popełnieniu przestępstw przez aborcjonistki, które w internecie namawiają kobiety do zabijania dzieci i pomagają im zamówić pigułki poronne. Właśnie dostałam informację, że prokuratura wszczęła śledztwo i rozpoczęła działania! Co się teraz wydarzy?

Więzienie dla aborcjonistów

Odpowiednie służby będą ustalać tożsamość kobiet, które zamordowały swoje dzieci i relacjonowały aborcje na forum. Przesłuchają też prowadzące stronę aborcjonistki. Udzielanie rad co do przyjmowania pigułek poronnych oraz wspieranie psychiczne w dokonaniu aborcji jest przestępstwem. Grozi za to do 3 lat więzienia.

 

 

Skazanie aborcjonistów jest możliwe!

Kilka dni temu sąd w Opolu skazał kobietę za pomocnictwo w domowej aborcji. Okazało się, że matka kupiła w internecie pigułki poronne dla… własnej córki, która była w ciąży. Teraz prokuratura zajmie się tymi, którzy pośredniczą w sprzedaży pigułek i doradzają w ich użyciu.

Jestem przekonana, że na zwiększenie aktywności służb ma wpływ nasza akcja „Stop biznesowi śmierci” i nagłaśnianie na całą Polskę tego, co dzieje się na morderczym forum. Dlatego nie możemy się zatrzymać i musimy działać dalej. Aby ostatecznie powstrzymać tragedie, do których dochodzi tam każdego dnia.

„Dziewczyny…. Już… Nie wiem teraz co mam z „nim” zrobić… Nagle poczułam, że coś ze mnie leci. Poszłam do toalety i stało się… Tylko, że płód zawisł na pępowinie. Najgorszy widok w moim życiu… Nie umiem go tak po prostu spuścić…”

Wyznała kobieta, która za pomocą pigułek zabiła swoje 3 miesięczne dziecko.

„Możesz go po prostu gdzieś pochować.”

Doradziła jej moderatorka forum. Ich nie obchodzi co dzieje się z dziećmi i ich matkami. Najważniejsze, że zapłaciły za pigułki. Potem mogą dziać się chociażby najstraszniejsze rzeczy.

„Zalała mnie fala krwi, dosłownie wszystko było we krwi, łóżko, podłoga, moje ciuchy, skarpetki, kapcie, wszystko. Biegiem do toalety, tam kolejna fala bólu, kolejne dwa silniejsze niż kiedykolwiek.”

Mówi o swojej aborcji inna kobieta z forum. Czytając ten przerażający opis przypomniała mi się sprawa lekarza – aborcjonisty z USA. Niejaki Rober Rho w trakcie „zabiegu” rozdarł kobiecie macicę. Rho nie był w stanie poradzić sobie z zadanymi kobiecie obrażeniami więc… zacisnął jej mocno szyjkę macicy aby sprawić wrażenie, że krwotok ustał. W rzeczywistości krew zbierała się jej w brzuchu. Następnie… wypisał kobietę do domu!

Jego „pacjentka” szybko zmarła. Rentgen zrobiony podczas sekcji zwłok wykazał, że dziecko miało oderwaną głowę, jego ręce i nogi były częściowo odcięte od ciała. Miało już kubki smakowe, odczuwało ból, ćwiczyło mimikę twarzy….

Kilka dni temu Robert Rho został uznany winnym spowodowania tych krwawych morderstw i czeka go więzienie. Czy podobny los spotka polskich aborcjonistów?

To zależy od nas. Jeśli będziemy kontynuować akcję „Stop biznesowi śmierci” to mamy realne szanse na skazanie moderatorek forum i wyłączenia tej morderczej strony. Wymaga to jednak stałego i profesjonalnego zaangażowania, gdyż tam co chwilę dochodzi do nowych zbrodni.

Tydzień temu na forum zarejestrowała się kobieta o pseudonimie nike2882. Zamówiła pigułki w internecie i zamierza zabić swoje dziecko, gdy jej mąż pójdzie do pracy! Napisała:

„Ja akcję zacznę wieczorem jak mąż pójdzie na noc. Jak wróci rano nie chcę mu nic mówić tylko obudzę go około południa i powiem że zaczęłam krwawić. Pewnie będzie chciał żebyśmy jechali do szpitala. Wiem, że jak nic nie powiem o tabletkach to nikt się nie zorientuje ale jak będą chcieli mi podać jakieś leki na podtrzymanie czy coś to jak mam zareagować?”

Na co jedna z aborcjonistek odpisała:

„Nie będzie już czego podtrzymywać.”

Egzekucja dziecka ma nastąpić już w najbliższy piątek 18 maja! W tym czasie przy kobiecie ma „czuwać” aborcjonistka, która przyjedzie do niej do domu. Cały czas doradzają jej również moderatorki forum. Uruchomiliśmy już naszą grupę modlitewną, która modli się w intencji ocalenia tego dziecka. Ale to nie wszystko. Musimy podjąć wszelkie możliwe działania, aby całkowicie zatrzymać to barbarzyństwo.

Stp biznesowi śmierci

wpłata online

Aborcjonistki zarabiają na jednej pigułkowej aborcji nawet kilkaset złotych. Trzeba zamknąć ten biznes śmierci.

Wszczęte przez prokuraturę śledztwo to pierwszy krok do skazania odpowiedzialnych za cierpienie kobiet i dzieci. Aby do tego doprowadzić musimy uczynić kolejne kroki. Proszę o Państwa pomoc aby to zrobić!

Serdecznie Państwa pozdrawiam,

Kinga Małecka-Prybyło

Fundacja Pro – Prawo do życia