Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

 Kościół od początku oddawał cześć Św. Michałowi, jako swemu Opiekunowi, a od XIV wieku kult rozszerzył się na Aniołów Stróżów. Naukę o Aniołach Stróżach spotykamy już w pierwotnych dokumentach Chrześcijaństwa. Aniołowie pomagają nam w drodze do Nieba.
 
 BŁOGOSŁAWCIE PANA WSZYSCY JEGO ANIOŁOWIE, WSZYSCY SŁUDZY PEŁNIĄCY JEGO WOLĘ.
 
 Czytanie z Księgi Wyjścia: „Tak mówi Pan:” Oto Ja posyłam Anioła przed tobą, aby cię strzegł w czasie twojej drogi i doprowadził cię do miejsca, które ci wyznaczyłem.  Szanuj go i bądź uważny na jego słowa. Nie sprzeciwiaj się mu w niczym.
Za wstawiennictwem Aniołów Stróżów módlmy się” – 1. Za Papieża Franciszka, biskupów i prezbiterów – 2. Za przywódców Państw i Narodów, aby pragnęli POKOJU i prawdziwego DOBRA dla powierzonych mu ludzi, – 3. Za nas samych i nasze rodziny
 
 

   Znalezione obrazy dla zapytania jezus i anioly Panie Jezu – dzisiaj 2 października 2018 r. jest Święty Dzień Aniołów Stróżów bardzo proszę o Twoje Święte Słowo   o naszych kochanych Aniołkach.

AN JEZUS CHRYSTUS.

    „Anioła Stróża ma każdy człowiek od poczęcia w łonie mamy. Bóg Ojciec podarował Ich wam nadając Imiona Aniołom i są ochroną waszą. Rozmawiajcie z Nimi, módlcie się do Nich. Zaczynajcie dzień z Aniołem Stróżem i kończcie dzień z Aniołem. One znają wasze myśli i dlatego w porę was ostrzegają i ochraniają. Natalii Aniołek zatrzymał samochód, którym jechali rodzice i ona – przed torami, po których zaraz jechał pociąg. Pamiętasz Mieczysławo jak twoja Angela jechała twoim samochodem za ciebie i dlatego czas jazdy skróciła o połowę. Aniołowie są z wami cały czas od poczęcia, a po śmierci też są , gdyż Anioł trzyma Książkę Życia. Aniołki pomagają swoim istotom ludzkim. Twoja Angela bardzo ci pomaga, jak i wszyscy Aniołowie wszystkim wam.

A TERAZ POWIE TOBIE TWOJA ANGELA.

 

 

  ”  Podobny obrazTy Moja siostro Mieczysławo i ja też prosiłam naszego Pana i Króla o ciebie i wreszcie usłyszałaś i wreszcie pokochałaś i siebie Mu oddałaś, a także twoją rodzinę, która jest z tobą każdą chwilą. Bardzo ciebie ochraniam i nawet wiesz, że wiele razy byś uległa wypadkom, ale żyjesz i oddałaś swoje serce w młodym wieku – Maryi Królowej. Jeden raz nie udało mi się obronić ciebie przed grzechem – a teraz i do końca życia ta sprawa w twoim sercu odbija się echem.  Nasz kochany Jezus Chrystus zapomniał twoje grzechy, to i ja się cieszę, że twoją końcówkę życia będzie czytał nasz Sędzia Sprawiedliwy z uśmiechem i z uciechą. No tak Mieczysławo – pytasz Mnie rozmawiasz ze Mną, bo przecież jestem drugą Mieczysławą. Odkąd kochasz Jezusa Chrystusa i nie grzeszysz, to i twoja Chrzestna Mama Janina w Niebie się cieszy – uwierzysz? Błogosławię ciebie każdego rana i budzę do Różańca odmawiania. Smutna jestem, gdy wstać ci się nie chce a przecież szkoda czasu na sen i masz dużo innych Modlitw jeszcze. Twoja Angela – kochająca ciebie siostrzaną miłością, bo twoje ciało, jak każdego jest „nicością” . AMEN”.

                                                                                        —————–
  Kilka lat temu byłam na Mszy Świętej w Kościele Św.Tekli w Chicago, którą celebrował Kapłan Boschobora. W pewnym momencie stanął Anioł przy Ołtarzu – Stole z prawej jego strony. Anioł – dziewczyna – ok.30 lat była ubrana w piękną w duże falbany suknię fioletową do samego dołu, a u dołu szeroką. Rękawy długie. Włosy do szyi bardzo skręcone rude i patrzyła na mnie niebieskimi oczami lekko uśmiechając się. Widzenie trwał ok 5 minut. Tylko raz widziałam swego Aniołka.