Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Pan Bóg to wiedział i dlatego prosił Polaków, aby nie głosowali na A.Dudę, który niby jest Polakiem, ale zdrajcą  bo ma obowiązki żydowskie i już naszą Ojczyznę nazwał Polin. Dziwne, że o tym nie chcą wiedzieć Redemptoryści i nadal namawiają Polaków, aby głosowali na Żydów, bo A.Duda i jego żona żydówka wybierają następnych wrogów do rządu. Gdyby wybrali na prezydenta G.Brauna według woli Boga Ojca, to nie byłoby tych świństw ani aborcji, ani zła żadnego a Polska byłaby wzorem dla innych państw, gdyż Bóg by zmienił serca ludzkie na miłosierne. Do tych wrogów dołączył Zakon Paulinów, który wszystko czyni wbrew woli Maryi ich Królowej. 

STRASZNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!..Posyłamy w POLSKĘ i do RZĄDU

Minister zdrowia Łukasz Szumowski, znany z licznych afer, dbający o zdrowie Polaków, jest odpowiedzialny za rozwój sieci 5G w Polsce – podpisał 100 razy wyższe normy promieniowania! –  dnia 17 grudnia 2019 r. – rozporządzenie w sprawie dopuszczalnych poziomów pól elektromagnetycznych w środowisku (tzw. rozporządzenie o PEM.) Widzimy teraz po co to wszystko było robione. Budowanie po cichu sieci 5G, nie ma zgody od polskiego społeczeństwa. 5G będzie ściśle współpracować z chipami RFID ( Apokalipsa św. Jana 13), , które wraz ze szczepieniami na Covid-19 zamierza wprowadzić. Minister Łukasz Szumowski, wspierający Billa Gatesa, znany z licznych afer, który chce zaszczepić wszystkich Polaków, bez pytania się o nasze zdanie czy my tego chcemy. Wycinka lasów, 5G, chemtrails, toksyczne szczepienia, RFID – sieć 5G powoduje nowotwory u ludzi, o czym mówią specjaliści…….ZAWIADOMIENIE DO PROKURATURY NA ŁUKASZA SZUMOWSKIEGO O PODEJRZENIE POPEŁNIENIA LUDOBÓJSTWA. W którą stronę zmierza Polska?. Tak naprawdę ludzie o niczym w tym kraju nie decydują…… Jest MLIONEREM. Spółka, której udziałowcem jest firma ministra zdrowia (dla niepoznaki oczywiście przepisana na żonę). Spółka OncoArendi, której prezesem jest Marcin Szumowski, brat szefa Ministerstwa Zdrowia otrzymała z dotacji państwa 22 miliony złotych – przekazał w niedzielę na twitterze były dziennikarz Wprost i Rzeczpospolitej Marcin Dobski.

SZWECJA  – „osobom starszym z zapaleniem płuc rutynowo podaje się morfinę oraz midazolam, które hamują oddychanie. To jest aktywna eutanazja, jeśli nie coś gorszego” – twierdzi dr Yngve Gustafson.

Drodzy POLACY ……………To wideo jest NIEZWYKŁE, gdyż przedstawia wywiad, całą prawdę z amerykańską naukowcem, wirusologiem ZNANYM na całym świecie. ….Świetny materiał! . Na bank youtube wkrótce to usunie, więc trzeba go szybko skopiować na dysk!

https://www.youtube.com/watch?v=hRPb-Cya9ic

Jak WRÓG Tomasz Sekielski atakuje KOSCIOŁ i RZĄD przed WYBORAMI – „Mój ojciec rzeczywiście był Żydem, tylko nazywał się Mordechaj Mozes. (…) Dziadek był Juda, dla kumpli Judka ” – ja podałem się za uchodźcę…..UWAGA: Na żyda tylko źle spojrzysz i już raban podnosi. Żydzi podobnie albo jeszcze gorzej wyrażają się o nie Żydach, tak że nie ma o czym tu mówić – „Główny informator Sekielskiego” przy filmie o pedofilach oskarżony o oszustwo….Założycielowi fundacji „Nie lękajcie się” prezesowi Markowi Lisinskiemu grozi do 8 lat więzienia za oszustwo, że wyłudził od ofiary księdza pedofila pieniądze. Twierdził, że potrzebuje ich na leczenie raka trzustki, a to było kłamstwo…..zmyślił, że był molestowany. Niech Sekielscy zrobią dla równowagi również film o pedofilii w kręgach adwokackich, sędziowskich, lekarskich, akademickich aktorsko-celebryckich…(fotki poniżej) – MARYJO, JEZUNIU RATUJ nas i POLSKĘ !!!

Bill Gates chce każdemu wszczepić mikroczip:

https://liveglobalalert.com/bill-gates-chce-aby-kazdy-mial-w-swoim-ciele-wszczepiony-mikroczip/

oraz

http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/Kolejny-globalny-przekret-wirus-EBOLA-stworzono-w-labolatorium-a-Bill-Gates-oraz-agencje-rzadowe-CDC-i-NIH-sa-wlascicielami-patentu-na-szczepionke-przeciwko-Eboli

POSYŁAMY dalej do RZĄDU, mediów, w POLSKĘ i w świat……posyłajcie KOCHANI POLACY dalej