Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

No właśnie, a masoneria kościelna z akceptacją Episkopatów i Archidiecezji świata specjalnie to Imię JEZUS wyrzuca. Wszędzie tylko: ON, JEGO, JEMU, PANIE, BARANKU, PAN. Np.: „Dla Jego bolesnej męki… a powinni być „dla Jezusa bolesnej Męki”. Powinno być – „Oto Jezus Chrystus Syn Boży”, „Panie Jezu nie jestem godzien”, a nie „baranku”, i tak dalej i tak dalej, aż tego lekceważenia Zbawiciela Jezusa Chrystusa nie chce się słuchać. To dlatego tak źle jest na świecie, bo baranek nie zbawia, ani nie gładzi grzechów świata. Na domiar lekceważenia Pana Boga zmienili sens Mszy św., gdyż nakazują ludziom „ucztować” na Mszy św. a przecież wiemy, że Msza Św. jest OFIARĄ Pana Jezusa za nasze grzechy – Bóg umiera, a nie UCZTĄ. No, ale jak mają baranka to mogą  ucztować i popijać winem. To dziwne, że z dobrego na złe znaczenie to szybko masoneria biskupia i kardynalska zmienia, aby Pana Boga obrażać, a jak ze złego na dobre Boże tłumaczenie, to ludzie świeccy muszą ich błagać o poprawienie aby Boga nie hańbili i nas hańbić Boga nie uczyli. Powinno być: „Święty Michale Archaniele BROŃ nas”, a nie wspomagaj. My świeccy musimy tych niedouczonych hierarchów błagać, lub kłócić się z nimi. Trzeba zmienić słowa Bogu ubliżające w Modlitwie „Ojcze nasz…. „i nie wódź nas na pokuszenie” na „i nie dopuść abyśmy ulegli pokusie”. Czy tłumacze muszą być mądrzejsi od biskupów, a okazuje się, że w internecie jest wymienionych kilka różnych tłumaczeń, a masoneria biskupia wybrała to najgorsze Boga obrażające. Co najgorsze, że np. jest Ewangelia czytana podczas Mszy św. gdy Apostołowie proszą, aby Pan Jezus nauczył ich Modlitwy i Jezus uczy jak to jest w Ewangelii – …”i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie..” i na końcu jest Amen – niech tak się stanie, a za chwilę gdy modlą się podczas Mszy św., to znowu kłamią. Czy wszyscy tę obłudę akceptują bez zapytania: dlaczego?Jeśli Pan Bóg jest obrażany i lekceważony przez swoich „Apostołów”, to Bóg nie daje żadnych Łask i są wojny, morderstwa i wiele, wiele grzechów o których tylko Pan Bóg wie, bo nam Bożym ludziom nawet rodzaje i wymysły grzechów w głowie się nie mieszczą.

Niszczące gradobicie w Teksasie. Kule lodu przebijały dachy


Tegoroczne gradobicia w Ameryce Północnej szokują rozmiarami kul lodu spadających z nieba. Kilka dni temu doświadczyli tego mieszkańcy Meksyku, a 22 maja wielkie gradobicie wystąpiło w Teksasie.Grad o średnicy 30 cm przebijał nawet dachy domów. Stało się tak na przykład w mieście Burkburnett w hrabstwie Wichita. Na szczęście nie ma doniesień o ofiarach, ani o osobach rannych.
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niszczace-gradobicie-w-teksasie-kule-lodu-przebijaly-dachy
„Grad wkrótce spadnie z nieba, który zamieni się w ogień, czy będziesz w stanie się uratować? Czy w końcu wykrzyczycie moje Święte Imię na pomoc?”
Carbonia 04.05.2020 – 17.56

Wszystko jest gotowe, więc Niebo zamieni się w przerażającą sprawiedliwość.
Zrewolucjonizuję świat swoją manifestacją.
Oto jestem wam, niewdzięczni ludzie, wam, którzy z taką obojętnością wciąż szukacie pokoju u człowieka tutaj na Ziemi.
Umiłowane dzieci, ten świat się kończy, człowiek będzie w stanie tylko spustoszyć i nędzę, jeśli nie zdecydujecie się za Mnie, ogarnie was katastrofa, która wkrótce dotknie waszą Planetę.
Jesteście głupi, bez serca i serca, zniszczyliście Ziemię własnymi rękami. Ludzie, wasza duma nie ma granic, narzucacie moc, ale tak naprawdę jesteście już prochem, wasz koniec jest naznaczony tykaniem zegara, jego tykanie idzie coraz szybciej i znajdziesz się w kupie gruzu.
Moje miłosierdzie trwa, ale widzę, że człowiek niczego nie zauważa, kontynuuje swoją perfidię, nie okazuje wdzięczności swojemu Stwórcy Bogu.
Tutaj chmury gęstnieją, ciemność obejmie całą Ziemię
a huk wulkanów i trzęsień ziemi będzie druzgocący,
znajdziesz się przed końcem bez robienia czegokolwiek, by cię ocalić.
Jako Bóg i jako Ojciec błagałem o wasze nawrócenie, starałem się pod każdym względem zwrócić uwagę na Mnie, na Tego, który może zrobić wszystko, ale wy, nieszczęśliwie, wciąż Mnie zaprzeczacie.
Grad wkrótce spadnie z nieba, który zamieni się w ogień, czy będziesz w stanie się uratować? Czy w końcu wykrzyczycie moje Święte Imię na pomoc? Nie! Inwestujesz w ciemność, Szatan otruł cię i uczynił z niego swojego, jesteś marionetkami w jego rękach, teraz jego niewolnikami na wieczność. Nic was nie wzrusza, nie przyjmujcie od Niego wszystkiego, wierzcie w Niego, w jego uwielbienie, w jego kłamstwa … grzech, moje dzieci, i już nie moje według waszego wolnego wyboru. … Oddałem swoje życie za wasze zbawienie, ukrzyżowaliście mnie, a dziś nadal robicie to, gardząc moją miłością. Do widzenia!
A wy, którzy czytacie te moje apele i wyśmiewacie je, prawdę wam mówię: trochę więcej i nigdy więcej nie wyśmiejecie się z mojego aktu miłosierdzia, ponieważ zostaniecie pochowani w błocie. Do widzenia, moje biedne dzieci, do widzenia!
Ojciec obejmie nielicznych pozostających sobie wiernymi i na zawsze zamknie zasłonę tej historii.
Ja Boże, odświeżę zgniłe powietrze, które stworzyliście na waszej Planecie w poszukiwaniu zysku. Tak! Odrodzę Ziemię i sprawię, że będzie świecić we Mnie.
Jesteście u progu Nowego Świata, moje dzieci, czekajcie z cierpliwą miłością.
Wszystko jest gotowe, gdy tylko ten drań złoży swój podpis na diabelskim planie, niebo zamieni się w przerażającą sprawiedliwość.
Ten świat jest teraz wywrócony do góry nogami, nadchodzi tragedia:
… tyk to tyk, tyk to tyk, niedługo uderzy ostatni dzwonek zegara.
https://translate.google.com/translate?depth=3&hl=pl&nv=1&prev=search&pto=nl&rurl=translate.google.com&sl=it&sp=nmt4&u=https://colledelbuonpastore.eu/