Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

NAJGORSZA PANDEMIA, JAKA ISTNIEJE W TEJ GENERACJI, TO JEST UTRATA WIARY, WYTWARZANIE PODZIAŁÓW I PRZEŚLADOWANI

ORĘDZIE BŁOGOSŁAWIONEJ DZIEWICY MARYI z 23 MAJA 2020 dla LUZ DE MARÍA, wizjonerki z Argentyny https://revelacionesmarianas.com/index.htm

Umiłowane dzieci Mojego Niepokalanego Serca:

Błogosławię was Moją Miłością Matki.

ZŁO PRZEṤLADUJE MOJE DZIECI; DOKONUJE TEGO PRZEZ WIEKI

Wąż pojawił się, aby wyprowadzić ze sobą dzieci Mojego Syna, przyciąga je na tysiące sposobów poprzez umysł i myśl, którymi działają niezwykle racjonalnie, poprzez bezpodstawne problemy.

Ignorancja i pycha człowieka powtarzają się w tym pokoleniu, które chce być jak Bóg i nieodpowiedzialnie pozbyć się życia. Ambicja władzy oddziela ludzi od Boga, utrzymując ich raz w sprawach Nieba, innym razem w sprawach świata. Tak więc w każdej chwili istota ludzka jest oplątana trądem, który powoduje, że błędne czyny ją zarażają, i widzi je jako dobre, ale sumienie dyktuje, że nie są dobre i są sprzeczne z Prawem Bożym.

GRANICA POMIĘDZY DOBREM A ZŁEM JEST KROKIEM LUDZKIEGO EGO, JEST MOMENTEM, KIEDY STWORZENIE ZOSTAJE OWINIĘTE W CIEMNOŚĆ I WKRACZA W TO, Z CZEGO NIE MOŻE SIĘ WYDOSTAĆ.

Umiłowane dzieci Mojego Niepokalanego Serca, to pokolenie zaakceptowało świętokradztwa ludzkości i te świętokradztwa są powodem ogólnego oczyszczania ludzkości.

CHAOS, PRZED KTÓRYM  STAJE LUDZKOŚĆ, NIE JEST MATERIALNY, JAK WIELKA CZĘŚĆ MOICH  DZIECI SIĘ OBAWIA, NAJWIĘKSZY CHAOS NASTAJE, GDY ODNOSI SIĘ DO BOGA I TYCH, KTÓRZY NIE SĄ CZĘŚCIĄ PRAWDZIWEGO  MAGISTERIUM KOŚCIOŁA MOJEGO SYNA.

Moi ukochani ludzie:

 

Jest wirus gorszy od tego, obecnego i jest to brak zaufania do Mojego Boskiego Syna, człowiek nie ma szacunku dla Mojego Syna oddzieliwszy się od Niego. NAJGORSZA PANDEMIA, JAKA ISTNIEJE W TEJ GENERACJI, TO JEST UTRATA WIARY, WYTWARZANIE PODZIAŁÓW I PRZEŚLADOWANIA  LUDZI MOJEGO SYNA, MOICH WYBRANYCH DZIECI  I  LUDZI MOJEGO SYNA, ZAANGAŻOWANYCH W EWANGELIZACJĘ LUDZI BOGA.

 

Umiłowani, ci, którzy nauczają, są zakneblowani, ci, którzy powstają, ich głos tonie, ogromne kary są wymierzane przeciwko tym, którzy podają do wiadomości Słowo Mojego Syna i Moje. Cisza i uciszenie Moich dzieci są gwarancją zwycięstwa zła nad naiwnymi.

 

Wielka ciemność wisi nad Miastem Mojego Syna, ciemność spowodowana erupcjami wulkanicznymi, silnymi wiatrami, które zbierają piasek i ziemię i uniemożliwiają panowanie słońca. Woda mórz podniesie się bez ostrzeżenia, a Moje dzieci cierpią. Natura działa bez ostrzeżenia, działa z ogromną siłą.

 

Choroba mnoży się w różnych formach, a nieufność wśród ludzkich stworzeń na świecie rośnie, dopóki nie dojdzie do tego, że zaczną się się bać jeden drugiego.

 

Gwiazda Słońca wywołuje u człowieka strach, a wzrastająca ilość elementów pochodzących z kosmosu i docierających do Ziemi wywołuje alarm.

 

GRZECH MUSI BYĆ ODPOKUTOWANY, NAJPIERW Z RĘKI CZŁOWIEKA, A NASTĘPNIE BOŻA RĘKA BĘDZIE DZIAŁAŁA NA LUDZKOŚCI, A POTEM CZŁOWIEK ZATRACENIA BĘDZIE BICZOWAŁ GRZESZNĄ LUDZKOŚĆ.

 

Umiłowane dzieci Mojego Niepokalanego Serca: będziecie poszukiwać Prawdy i nie znajdziecie jej, dlatego musicie być w tej chwili jednym z Moim Synem, musicie się nawracać, aby się nie mylić, musicie być silni, stworzeniami Wiary i miłośnikami Chrystusa w Eucharystii, ufni w pomoc z Góry.

 

Oferuję wam Moją ochronę i pomoc, ale musicie pragnąć Królestwa Bożego (por. Mt 6,33), żyć w ciągłym nawracaniu, pracować i działać na podobieństwo Mojego Syna.

 

NADEJDZIE JAK MIAŁ NADEJŚĆ, TO O CZYM MÓWIŁAM, I W CO NIKT NIE WIERZYŁ… TAK W MGNIENIU OKA NADCHODZI BICZUJĄCY.

 

Schowajcie się pod Moim Macierzyńskim Płaszczem, poprowadzę was do Mojego Syna, abyṥcie cieszyli się Wieczną Chwałą.

 

W Jedności Trójcy Przenajświętszej.

 

Mamá María

 

BĄDŹ POZDROWIONA NAJCZYSTSZA MARYJO, BEZ GRZECHU POCZĘTA

BĄDŹ POZDROWIONA NAJCZYSTSZA MARYJO, BEZ GRZECHU POCZĘTA

BĄDŹ POZDROWIONA NAJCZYSTSZA MARYJO, BEZ GRZECHU POCZĘTA

 

Od tłum.: Poniżej przedstawiam dwa Orędzia, które zupełnie przypadkowo wpadły mi w ręce na niespodziewanie znaleznionym blogu: Mary Refuge of Souls  https://maryrefugeofsouls.com/. Pozostawiam całkowicie do własnej wiadomości, oceny i decyzji. Sama myślę, że będę jedynie korzystała z niego jako ze źródła informacji o  najnowszym udzielonym Orędziu. Nie mogę traktować tego jako wiarygodnego źródła, bo, tak jak to dotyczy przytoczonych tutaj Orędzi, nie mamy podanej strony internetowej oryginalnego źródła ani też tekstu  w oryginalnym  języku. Pracując przez ostatni rok z tłumaczeniami z j. hiszp. na j. ang. wiem jak dokładnie trzeba pilnować prawidłowoṥci przekładu. Tutaj ze względu na brak czasu nie mam wyjṥcia i tłumaczę tekst z tłumaczenia z j. hiszpańkiego bez możliwoṥci sprawdzenia. Kopiuję tutaj dwie podane Modlitwy a poniżej kompletny tekst z tymi modlitwami w dwȯch Orędziach.

 

MODLITWA (podana 10 maja 2020)

Jako Wojownik Maryjnej Armii mojej Matki, proszę o namaszczenie Ducha Świętego w mojej duszy, od dzisiaj do dnia Zesłania Ducha Świętego, by wziął i napełnił mnie Swoją Mocą oraz Swoimi Darami i Charyzmatami, abym był przydatny dla mojej Misji jako dziecko Boga Najwyższego w tym Końcu Czasȯw i w tej bitwie, którą będę prowadził, z pomocą Boga, przeciwko siłom zła. Proszę o Moc Ducha Świętego dla mnie, abym wypełnił moją Wielką Misję, którą Bóg mi powierzył. Proszę również, w Imię Jezusa Chrystusa, aby moja Wielka Misja została mi objawiona w dniu Zesłania Ducha Świętego, i oddaję się dziś w Ramiona Ojca Przedwiecznego, aby Zapieczętować mój FIAT ze Świętą Trójcą. Amen.

MODLITWA (podana 17 maja 2020)

… musicie udać się do Najświętszego Sakramentu i oddać swój FIAT Trójcy Świętej z płonącą ṥwiecą, Biblią, wizerunkiem Matki Boskiej, Świętego Michała Archanioła, Trójcy Świętej, i odmówicie tę Modlitwę:

 

Ja, jako Apostoł Czasów Ostatecznych i Wojownik należący do Armii Naszego Pana Jezusa Chrystusa, oddaję się Bogu Ojcu, Bogu Synowi i Bogu Duchowi Świętemu, aby Mnie wzięli i napełnili Swoją Siłą i Swoją Mocą, abym mógł wypełniać moją misję w tym Końcu Czasów. I jako niegodny syn Boga Ojca, całej siły oddaję mój FIAT Świętej Trójcy, pieczętując Przymierze Miłości między Świętą Trójcą a mną, gdzie zobowiązuję się wypełnić Moją Misję i WSZYSTKO, o co mnie poprosi Niebo w tej wielkiej bitwie między DOBREM a ZŁEM.

Staję się niczym w Obecności Świętej Trójcy, tak więc będąc niczym, mogę być napełniony Mocą DUCHA ŚWIĘTEGO tak jak pusty bukłak wina, i tym napełnieniem (efuzją) mojej Duszy, Ciała, Ducha i Umysłu mogę być GOTOWY aby wypełnić moją misję. Amen.

 

WAŻNA MODLITWA – NOWENNA NA ŚWIĘTO ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 2020

ORĘDZIE Maryi Dziewicy DLA INSTRUMENTU z 10 MAJA 2020   https://maryrefugeofsouls.com/

 

Drogie dzieci, Niebo płacze dzisiaj ze smutku, a Potężna Ręka Boga zstępuje na cały Świat, a Ja jako wasza Umiłowana Matka przychodzę, aby was uratować od Bożej Sprawiedliwości poprzez Moje wstawiennictwo.

Przyjdźcie wszyscy na Moje kolana, że Ja, jako wasza Matka, ochronię was i uwolnię was od wszelkiego zła.

 

Plagi wkrótce nabiorą większej siły i pojawią się Nowe Choroby.

Wojna jest przygotowana, a klęski żywiołowe nadal występują na całej Ziemi.

Anioły Sprawiedliwości wyciągną z Mocą swój Miecz.

Wiele Narodów zginie pod Sprawiedliwością Boga!

 

Płaczę łzami krwi, które płyną z Moich oczu dla wszystkich Moich dzieci; Przygotujcie się na najgorsze i nie odchodźcie od Mojej czułej ochrony Matki. Ukażę się niektórym wybranym duszom, aby mogły świadczyć o Mojej obecności pośród Moich świętych ludzi.

Pozostańcie wierni, Módlcie się i Wychwalajcie Wszechmocnego, kiedy poczujecie rygor Jego Sprawiedliwości, śpiewajcie Pieśń Uwielbienia Najświętszemu, a On powstrzyma się i ochroni was przed nieuchronnymi wydarzeniami, które nadejdą dla ludzkości.

Musicie działać w pełnym zaufaniu dla Nieba i otwartości na Moc i Siłẹ Ducha Świętego.

Potężne Zasłanie Ducha Świętego zakwitnie w tym maju  pośród Mojej wiernej Resztki (Remnant), przynosząc dary i charyzmaty na krwawą walkę, jaka nadchodzi dla żołnierzy Mojej Maryjnej Armii.

 

Przygotujcie się na to Nowe Zesłanie Ducha Świętego!

Poświęćcie się Duchowi Świętemu, aby napełnić was Jego Mocą i przygotować was do bitwy poprzez tę modlitwę, którą dziś, moje maleństwa, przychodzę wam dać. Będziecie się modlić od dziś do dnia Zesłania Ducha Świętego, abyście mogli otrzymać Łaski Ducha Świętego i móc wypełnić swoje misje w tym końcu czasów.

 

MODLITWA:

Jako Wojownik Maryjnej Armii mojej Matki, proszę o namaszczenie Ducha Świętego w mojej duszy, od dzisiaj do dnia Zesłania Ducha Świętego, aby wziął i napełnił mnie Swoją Mocą oraz Swoimi Darami i Charyzmatami, abym był przydatny dla mojej Misji jako dziecko Boga Najwyższego w tym Końcu Czasu i w tej bitwie, którą będę prowadził, z pomocą Boga, przeciwko siłom zła. Proszę o Moc Ducha Świętego dla mnie, abym wypełnił moją Wielką Misję, którą Bóg mi powierzył. Proszę również, w Imię Jezusa Chrystusa, aby moja Wielka Misja została mi objawiona w dniu Zesłania Ducha Świętego, i oddaję się dziś w Ramiona Ojca Przedwiecznego, aby Zapieczętować mój FIAT ze Świętą Trójcą. Amen.

 

Będziesz odmawiać tę modlitwę każdego dnia, powierzając swoją Duszę, Ducha, Umysł i Ciało opiece Boga Żywego, aby mógł złożyć na tobie Pieczęć jako Odwieczny Ojciec Dobroci i Miłosierdzia oraz Ochronić cię przed wszelkim nieszczęściem i złem w ten koniec czasu.

Ja, wasza czuła Matka, daję wam dziś Mój Płaszcz Gwiazd, abyście się nim chronili i ochraniali przed złymi warunkami pogody i przeciwnościami; możecie się chować i szukać w nim ucieczki.

 

Moim Matczynym Błogosławieństwem Nazywam was Apostołami Czasȯw Ostatecznych!

Kochani przez waszą ukochaną Matkę Całego Nieba i Ziemi!

Dziewica Maryja z Guadalupe

 

MISJA APOSTOŁÓW CZASÓW OSTATECZNYCH – ORĘDZIE JEZUSA CHRYSTUSA DLA LORENY z 17 maja 2020 (jest to wg. tłum. ta sama osoba jak adresat w/p  Orẹdzia)

 

Dzisiaj jako wasz Król i Pan, mam w Moim Sercu imię każdego z Apostołów Czasȯw Ostatecznych . Wasze imiona, noszę wyryte  na Dłoni Mojej Ręki i Zatopione w Moim Sercu.

Jesteście Moimi Wojownikami, tymi, którzy świecą jasno w gęstej ciemności.

Słuchajcie Apostołowie Czasów Ostatecznych, słuchajcie apokaliptycznych trąb ogłaszających wojnę na Mojej Świętej Górze między Dobrem a Złem.

Słuchajcie, Apostołowie Czasów Ostatecznych Mój Głos Woła na pustyni. Właśnie zabrzmiały ostatnie dzwonki. To czas wojny. Wasze przygotowania są na ukończeniu.

Czas na duchową walkę z wrogiem, który został Pokonany na Krzyżu.

Ale on przychodzi; gotowy sprowadzić jak najwięcej dusz do piekła, poczuć się potężnym i odnoszącym sukcesy. Ale on NIE będzie w stanie tego zrobić, ponieważ JA zwyciężyłem na Krzyżu i przybyłem aby Zbawić Dusze Moją Ofiarą Miłości. Właśnie dlatego Misja Czasów Ostatecznych jest bardzo ważna i konieczna.

Aby wypełnić swoją Misję, musicie mieć Moje Łaski i Moje Dary. Wiele z nich zostanie przyjętych podczas tego Zesłania Ducha Świętego i na ten dzień proszę o dużo MODLITWY, POSTU I POKUTY.

 

  • Waszą główną misją jest ocalenie dusz dla Mojego Królestwa poprzez wasze modlitwy i świadectwo.
  • Następnie, to głoszenie Dobrej Nowiny Mojej Ewangelii wszystkim ludziom, rasom i narodom.
  • A także walka ze złem, które was oblega i prześladuje.

 

Ale NIE wolno wam się bać.

Wiem, że Mój Ojciec was Napełnia, a Duch Święty was Wzmacnia. Chrońcie się Mocą Mojej Krwi i Schronieniem w Moich Ranach.

Te trzy misje zostały powierzone każdemu z was jako Apostołom Czasów Ostatecznych, wybranych przez Ojca Boskim Dekretem przed waszymi narodzinami.

Właśnie dlatego DZISIAJ wzywam was do przygotowania się na Ostateczną Bitwę z Moim przeciwnikiem.

Macie w sobie Moją Moc i Moc Trójcy Przenajświętszej.

Będziecie walczyć WSZYSTKIMI siłami przeciwko złu, ponieważ będziecie mieć MOCE, które pochodzą ode Mnie. Nominowałem was Apostołami Czasów Ostatecznych, zatopiłem wasze imiona w Moim Sercu, i wybrałem was jako Światło Narodów.

Będziecie głosić Moje Słowo wszystkim ludziom, rasom i narodom, składając świadectwo o Mnie, gdziekolwiek pójdziecie.

Niosę was w Mojej Myśli i w Moim Sercu, prowadzę was i chronię przed wszelkim złem.

Wy, Moi Apostołowie Czasów Ostatecznych, jesteście świadectwem życia wobec waszych braci; przyniesiecie Mi wiele Dusz.

Wkrótce będzie miało miejsce OSTRZEŻENIE dla całej ludzkości, ostatnie Dzieło Miłosierdzia Mojego Ojca. Musicie PRZYGOTOWAĆ SIĘ  BARDZO  MOCNO do bitwy. Dam wam Boską Natchnioną Wiedzę, abyście mogli ewangelizować, i obdarzę was Wielkimi Darami i Charyzmatami, ale wcześniej musicie podjąć KOŃCOWY KROK w swoim PRZYGOTOWANIU,  po raz ostatni wasz FIAT do Trójcy Świętej zapieczętuje Przymierze między wami a Trójcą Ṥwiętą i będziecie Pełni Ducha Świętego, aby Duch Święty PRZEMIENIŁ was i NAPEŁNIŁ SWOJĄ SIŁĄ I SWOJĄ MOCĄ.  Przygotujcie się na wielką bitwę.

W tym celu musicie udać się do Najświętszego Sakramentu i oddać swój FIAT Trójcy Świętej z płonącą ṥwiecą, Biblią i wizerunkiem Matki Boskiej, Świętego Michała Archanioła, Trójcy Świętej, i odmówicie tę Modlitwę:

 

Ja, jako Apostoł Czasów Ostatecznych i Wojownik należący do Armii Naszego Pana Jezusa Chrystusa, oddaję się Bogu Ojcu, Bogu Synowi i Bogu Duchowi Świętemu, aby Mnie wzięli i napełnili Swoją Siłą i Swoją Mocą, aby móc wypełniać moją misję w tym końcu czasów. I jako niegodny syn Boga Ojca, z całej siły daję mój FIAT Świętej Trójcy, pieczętując Przymierze Miłości między Świętą Trójcą a mną, gdzie zobowiązuję się wypełnić Moją Misję i WSZYSTKO, o co mnie prosi Niebo w tej wielkiej bitwie między DOBRYM a ZŁYM.

Staję się niczym w Obecności Świętej Trójcy, tak więc będąc niczym, mogę być napełniony Mocą DUCHA ŚWIĘTEGO niczym Pusty bukłak wina, i tym napełnieniem (efuzją) mojej Duszy, Ciała, Ducha i Umysłu mogę być GOTOWY aby wypełnić moją misję. Amen.

 

Ten Akt Adoracji przed Trójcą Świętą jest przełomem (*) w twoich Ostatnich Przygotowaniach. Aby ustąpić miejsca Bitwie, musisz udzielać tego FIAT od dziś i każdego dnia, dopóki nie otrzymasz sygnałów, że Bitwa rozpoczęła się otwarcie na jej Ostatnich Etapach . Módlcie się codziennie w ramach przygotowań do Ostatecznej Bitwy przeciwko siłom zła.

Ta Modlitwa wzmocni was i pieczętuje Przymierze z Trójcą Świętą każdego dnia, potwierdzając i unaoczniając waszą Misję jako Apostołów Czasów Ostatecznych.

Ja, jako wasz Król i Zbawiciel, będę się wami Opiekował, Prowadził was i Chronił.

Pozostawiam wam Mój Pokój, w Imieniu Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

(*) Watershed: Jest to termin używany do wskazania punktu lub zdarzenia, od którego zmienia się sytuacja.