Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Bardzo proszę podpisać petycję, by walczyć z aborcją
,aborcjoniści domagają się, aby rządy poszczególnych krajów zezwoliły im na masowe przeprowadzanie aborcji w czasie epidemii. Potężne sieci proaborcyjne mobilizują rzesze swoich aktywistów, by domagali się od polityków przyjęcia ich postulatów.

We Francji, w Hiszpanii i w Niemczech kliniki aborcyjne pozostają otwarte i czekają na kolejne ofiary.  W Wielkiej Brytanii zezwolono na wysyłanie pocztą tabletek do przeprowadzenia aborcji farmakologicznej. W Stanach Zjednoczonych i innych krajach kliniki aborcyjne żądają zwiększenia dofinansowania z budżetu państwa z powodu epidemii.

Koronawirus jest pretekstem do rozszerzania śmiercionośnego planu.

Jeśli aborcjoniści zdobędą nowe przywileje i uprawnienia, z pewnością nie oddadzą ich bez walki. Jeżeli sprzeciwimy się im TERAZ i wspólnie, nie będą mogli dalej wykorzystywać światowego kryzysu do realizacji swojego niebezpiecznego projektu.

Wielu lewicowych polityków chętnie popiera postulaty aborcjonistów. Inni, nawet ci, którzy nazywają siebie “chrześcijanami” lub “konserwatystami”, wycofują swój sprzeciw w obawie przed atakiem wszechobecnej i wpływowej sieci aborcyjnych aktywistów.

Przed wszystkimi członkami CitizenGO stoi obecnie wielkie zadanie – postawienie oporu i zablokowanie inicjatyw aborcyjnych aktywistów. Dzisiaj Państwo i ja możemy oddać nasz głos wszystkim tym, którzy go zostali pozbawieni zanim zdążyli się urodzić:

 

PROSZĘ O PODPIS “KAŻDE ŻYCIE JEST CENNE”
 

Bardzo Państwu dziękuję,

Paweł Woliński z całym zespołem CitizenGO

Poniżej wiadomość, którą wysłałem Państwu wcześniej:


 

Złożenie podpisu pod petycją “Każde życie jest cenne” to coś więcej niż tylko uznanie świętości ludzkiego życia, od poczęcia w łonie matki aż do naturalnej śmierci.

Jest to wezwanie, by rządzący w Polsce nie tylko odrzucali żądania aborcjonistów, ale także aktywnie stawali w obronie życia każdej istoty ludzkiej, bez względu na to na jakim etapie rozwoju, lub w jakiej fazie swojego życia się znajduje.

Musimy tego wymagać, albowiem w przeciwnym razie liczba ofiar będzie rosła w przerażającym tempie.

 

PROSZĘ PODPISAĆ PETYCJĘ

Sz.P. Mieczysława Kordas,

aborcjoniści w Polsce i na świecie wykorzystują kryzys epidemiczny do tego, by realizować swój śmiercionośny plan.

W Nowej Zelandii radykalni działacze aborcyjni doprowadzili do uchwalenia ustawy, która zezwala na przeprowadzenie aborcji aż do chwili porodu dziecka bez konieczności podawania jakiegokolwiek powodu.

W całej Europie lobby aborcyjne dąży do tego, by za pomocą tzw. telekonsultacji medycznych można było dystrybuować “domową aborcję”. Także w Stanach Zjednoczonych największy biznes aborcyjny chce, by aborcja farmakologiczna mogła być przepisywana zdalnie, co pozwoliłoby mu zwiększyć swoje wpływy z budżetu państwa o kolejne miliony dolarów.

Jednocześnie radykalni aborcjoniści nawiązują współpracę z rządami państw afrykańskich, w celu wprowadzenia tam powszechnego dostępu do aborcji.

To nie koniec listy… ale mam nadzieję, że widzą już Państwo, w jaki sposób zmienia się nasza rzeczywistość.

Jeśli ten wirus ma nas czegoś nauczyć, to tego, że świadomość, że każde życie jest cenne powinna być dziś powszechna.

Tymczasem nadal, każdego roku dziesiątki milionów niewinnych dzieci mordowanych jest w łonach swych matek, a nasi politycy ich nie chronią.

Aktywni obywatele CitizenGO w Polsce, w krajach, które wspomniałem i w wielu innych miejscach na świecie podejmują tę batalię, by nie tylko ujawnić, ale przede wszystkim powstrzymać aborcyjne lobby, jednak prawdę mówiąc, chciałbym, byśmy zrobili więcej… znacznie więcej…

Czy dołączą Państwo do walki z aborcyjnym lobby w Polsce i na całym świecie, podpisując petycję “Każde życie jest cenne”? Czy oddadzą Państwo swój głos tym, którzy go nie mają?

Złożenie podpisu pod petycją jest czymś więcej niż tylko uznaniem świętości ludzkiego życia od poczęcia, aż do naturalnej śmierci.

To wezwanie rządzących nie tylko w Polsce, ale na całym świecie do tego, by nie tylko odrzucali wszelkie żądania aborcjonistów, lecz także aktywnie stawali w obronie życia każdej istoty ludzkiej, bez względu na to na jakim etapie rozwoju, lub w jakiej fazie swojego życia się znajduje.

Musimy tego jasno wymagać, ponieważ w przeciwnym razie liczba ofiar będzie rosła w przerażającym tempie. 

Organizacja Narodów Zjednoczonych szacuje, że każdego roku na całym świecie przeprowadzanych jest od 40 do 50 MILIONÓW aborcji.

Nawet 25% wszystkich ciąż kończy się aborcją.

Zgodnie z tymi szacunkami, tylko od początku tego roku 13 milionów dzieci zostało zabitych w łonie matki.

Przeraża mnie myśl o śmierci tak wielu niewinnych dzieci, którym odebrano podstawowe prawo, prawo do urodzenia się.

Proszę zapytać rodzica, który stracił swoje dziecko, narodzone lub nie, czy istnieje większy ból niż strata tak wyjątkowego życia.

Zbyt często słyszałem od wielu młodych kobiet zmuszanych do aborcji o tym, jaki dramat przeżywają. Dopiero po jakimś czasie uświadamiają sobie, co utraciły. Ból i cierpienie po stracie spowodowanej aborcją wykraczają daleko poza – jak to się nazywa – „prostą procedurę”.

W czasie epidemii koronawirusa aborcjoniści martwią się najbardziej o to, że ich biznes ucierpi na ograniczonych możliwościach przeprowadzania aborcji.

Aborcyjni lobbyści na całym świecie domagają się uznania, że tzw. dostawcy aborcji są niezbędni dla zdrowia publicznego i dlatego chcą, by przyznano im specjalne przywileje także w czasie pandemii.

We Francji, w Hiszpanii i w Niemczech kliniki aborcyjne pozostają cały czas otwarte i czekają na swoje kolejne ofiary.

W Wielkiej Brytanii i w Niemczech zezwolono na niemal nieograniczone wysyłanie pocztą tabletek do przeprowadzania aborcji farmakologicznej.

Jeśli tego teraz nie zatrzymamy, aborcjoniści będą mieli coraz większe wpływy… jak ma to miejsce w Nowej Zelandii.

Dlatego proszę, by podpisali Państwo petycję, deklarując, że “Każde życie jest cenne” i żądając natychmiastowych działań ze strony rządzących w Polsce i na całym świecie.

Jeśli aborcjoniści dostaną teraz, w czasie kryzysu, specjalne przywileje, nie odpuszczą ich tak łatwo.

Dlatego musimy powstrzymać ich działania, zanim uzyskają jeszcze większe wpływy.

Aborcjoniści domagają się, aby rządy w wielu krajach dały im przyzwolenie na rozszerzanie swojej działalności i powszechną dystrybucję aborcji. Potężne sieci proaborcyjne mobilizują kolejnych aktywistów, by domagać się od polityków zgody na ich postulaty.

Tymczasem lewicowi politycy bardzo chętnie im pomagają!

Teraz inicjatywa leży po naszej stronie. Społeczność CitizenGO staje do wyzwania ze strony sieci aborcjonistów i wspierających ich aktywistów.

Dzięki temu, że łączymy nasze głosy w petycji “Każde życie jest cenne”, politycy w Polsce i na całym świecie (kampania CitizenGO rusza bowiem w wielu krajach) muszą zauważyć ten prawdziwy szturm deklaracji pro-life.

Działając razem, możemy doprowadzić do prawdziwej zmiany i ochronić najbardziej bezbronne ludzkie życie. Możemy dziś dać nasz głos tym, którzy go nie mają.

Proszę już dzisiaj podpisać petycję “Każde życie jest cenne”, prosząc, by rządzący w Polsce i na całym świecie chronili życie od poczęcia aż do naturalnej śmierci.

Dziękuję za wszystko, co Państwo robią,

Paweł Woliński z całym zespołem CitizenGO

Więcej informacji:

Demokraci zgłaszają ustawę koronawirusową Nancy Pelosi zmuszającą podatników amerykańskich do finansowania aborcji i Planned Parenthood.

https://www.lifenews.com/2020/05/15/democrats-pass-nancy-pelosis-coronavirus-bill-forcing-americans-to-fund-abortions-and-planned-parenthood/

Planned Parenthood rozwija krajowy program telemedycyny, który obejmuje tzw. domową aborcję.

https://www.liveaction.org/news/planned-parenthood-national-telemedicine-includes-abortion/

Kanadyjski rząd premiera Trudeau używa pieniędzy przeznaczonych na walkę z COVID-19 do finansowania tzw. „praw reprodukcyjnych”.

https://www.liveaction.org/news/canada-trudeau-covid-19-fund-abortion

Clara Wichmann: Czy koronawirus to właściwy czas na dystrybucję pigułek aborcyjnych przez lekarzy pierwszego kontaktu?

https://schreeuwomleven.nl/nieuws/139/clara-wichmann-coronacrisis-het-moment-voor-abortuspil-via-de-huisarts-/ (Netherlands)

Aborcja w czasach koronawirusa: Dzialacze pro-life ostrzegają.

https://www.die-tagespost.de/politik/aktuell/Abtreibung-in-Corona-Zeiten-Lebensschuetzer-warnen-vor-Dammbruch;art315,206697