Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – Boże Ciało jest jednym z głównych Świąt obchodzonych w Polsce od końca XIV wieku a w Diecezji Krakowskiej w 1320 r. wprowadził to Święto bp Nankier. Bezpośrednią przyczyną ustanowienia Uroczystości były Objawienia bł. Julianny z Cornillon, a pod ich wpływem bp. Robert ustanowił święto Bożego Ciała w 1246 r., a papież Urban w 1264 r. ustanowił Boże Ciało Świętem obowiązującym w całym Kościele jako: „zadośćuczynienie za znieważanie Chrystusa w Najświętszym Sakramencie, uczczenie pamiątki ustanowienia Najświętszego Sakramentu oraz błędy heretyków”.

   JA JESTEM CHLEBEM ŻYWYM KTÓRY ZSTĄPIŁ Z NIEBA. JEŚLI KTOŚ SPOŻYWA MOJE CIAŁO I PIJE MOJĄ KREW, BĘDZIE ŻYŁ NA WIEKI.

                                         

 Panie Jezu bardzo prosimy powiedz jak odbierasz tegoroczne Święto BOŻEGO CIAŁA, gdy Kapłani Kościoła Katolickiego  nie mogą swobodnie sprawować Mszy Św., także Nabożeństw a na procesje nie ma zgody od Archidiecezji i Episkopatu.

  PAN JEZUS

    „Od dawna Mój i wasz Ojciec – Ja i Duch Święty Pocieszyciel już rozważamy jak zdecydować i co wybrać dla ludzkości, aby już zakończyło się obrażanie Nas i wylewanie na Nas ludzkich złości. Te wszystkie demoniczne zachowania są czynione z nienawiści do Prawdy, do Miłości i do Bożej Sprawiedliwości. Jak powiedziałem – tylko Naród Polski w dużej ilości Mnie słucha i kocha pomimo, że lucyferyczny RządNaród podburza. Coraz więcej będzie konfliktów u was, gdyż nie posłuchaliście Boga Ojca, który prosił i podpowiadał, aby nie głosować na Andrzeja Dudę, który wniósł do Polski okrutną obłudę. Żal jest Nam was Polaków, że nie umiecie sami wyprosić Łaski rozeznania – „dobra i zła”, bo coraz gorzej będzie u was – co widać, bo coraz więcej diabelskich filmów wasza telewizja w programie ma. Najbardziej ubolewam, że tracicie życie, zdrowie i Ojczyznę, waszą Ojcowiznę. Rządzący Kościołem Moim już Mnie nienawidzą i Maryi i żaden z nich nie zawahał się poprzez posłuszeństwo Rządowi użyć siły. Smutno jest Mnie, że duchowni nawet posłużyli się politykami, którzy wtrącają się do Mojej Świątyni, do życia religijnego, a nie powinni, bo oni mają boga swojego. My katolicy nie wtrącamy się do polityki, bo nawet wam zabronili, ale oni wymyślają wam przeszkody w każdej chwili. Przecież wiedzą, że będą potępieni, a najbardziej się dziwią, gdy w ich dniu spadają do swego lucyfera przez nich na wieczność wybranego. To mówię do wszystkich przeciwników Moich – całej Trójcy Przenajświętszej i cały czas proszę, aby ludzie nie hańbili Boga Zbawiciela, a raczej niech wywyższają Go na KRÓLA POLSKI i każdego Narodu, a porzucicie grzech i powrócicie do stanu bezgrzesznego.

Bóg jest Miłością i was też kocham, a już tak dużo napisałem listów do ludzkości przez różne osoby, aby potwierdzili, że wasze grzechy nie są potrzebne całej Ziemi. Bóg w Trójcy Przenajświętszej Jedyny jest Panem, Właścicielem i Sędzią Najsprawiedliwszym więc porzućcie grzechy i zacznijcie żyć w przyjaźni z Najlepszym Przyjacielem Jezusem Chrystusem, a nie dla belzebuba uciechy. A na pocieszenie powiem wam, że jako KRÓL POLSKI rządzący – zwycięstwo ogólne wam dam. Amen. Jezus wasz Brat, Przyjaciel i Zbawiciel”.


                                                          Polska SpoÅ‚eczność Maryjna - Galeria zdjęć: Niewiasta Eucharystii

 Maryjo nasza ukochana Królowo Polski bardzo prosimy o pomoc dla Narodu Polskiego oszukiwanego i okradanego przez okupantów.

                                                                   MARYJA KRÓLOWA POLSKI.

  „Ja Matka Litościwa całe życie Jestem o Pokój lękliwa, a trzeba tak niewiele – spełnić Jezusa polecenie, a Pokój zakwitnie i będzie trwał i nikt nie będzie wam przeszkadzał. Amen. Wasza Królowa”.

Módlmy się:

– za Kościół, aby powierzona Mu Eucharystia mogła być czczona, wyznawana i przyjmowana w czystości serca przez każdego wierzącego.

 – za papieża, biskupów i kapłanów, aby w swym nauczaniu przybliżali tajemnicę Eucharystycznej obecności Pana Jezusa wszystkim ochrzczonym.

– za osoby zniewolone grzechami i uzależnieniami, aby Łaski płynące z Sakramentów pomogły im skutecznie wyjść z nałogów.

  – za ustalających prawa w naszej Ojczyźnie, aby dzięki podejmowanym działaniom chronili dobro małżeństwo i rodziny