Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Liebesbriefe von Jesus – Loveletters from Jesus

https://www.youtube.com/watch?v=b15t24Fj4ls&t=130s  video   15 czerwca 202O – 11 stycznia 2017 r.

https://jesus-comes.com/index.php/201… tekst  Słowa Jezusa do Siostry Clare

Jezus zaczął… „Powiedz im, że ich kocham i tęsknię za ich towarzystwem. Mój ludu, byliście tak wierni, aby modlić się i nieść świat w swoich sercach. Ja też tam przebywam i razem dokonujemy budzącej grozę modlitwy. Tyle gróźb, tyle brzydkich słów, tyle wymyślonych wydarzeń – żadne z nich nie powstrzyma Mnie przed wykonaniem Mojej woli, jeśli nadal będziecie się w ten sposób modliċ. Powiedziałem wam, że wyciągnę wasz kraj z upadku, wykorzystując wasze modlitwy, aby go podtrzymać, waszą troskę, wasze złamane serca, wasze oburzenie sukcesem wroga w pomniejszaniu i niszczeniu tego narodu.

 

„Jedyną rzeczą, która mi utrudnia, jest wasza chwilowa niewiara i że uważacie, że wasze osobiste modlitwy nie mają tak naprawdę znaczenia. Nic nie może być dalszego od prawdy. Każda modlitwa ma znaczenie. Każde złamane serce wołające o Amerykę uwalnia ładunek łask. Każda z waszych modlitw, której nie widzicie, w połączeniu z innymi, jest potężną siłą przeciwko marszowi królestwa czasów ostatecznych, o którym mówił Daniel.

 

„Ale modlitwa, rodzaj modlitwy, do której byliście przyzwyczajeni, żeby ofiarowaċ – modlitwa żmudna, modlitwa postna – jest wyczerpująca. A wy MUSICIE przyjść i odpocząć w Moich ramionach, aby odzyskać siłę, którą wyczerpaliście. Nie tylko wy musicie wyzdrowieć, ale Ja kocham i tęsknię za wami. Tęsknię za waszymi czułymi spojrzeniami, słodkimi, małymi rzeczami, gdy mówicie, … „Kocham Cię, Panie” – aby przynieść Mi wiele pocieszenia.

 

„Nigdy nie męczy Mnie słuchanie tego, Moja córko, tak, mówię bezpośrednio do ciebie. Nie jestem zmęczony tymi słowami, Clare. Chociaż macie wiele rozproszeń i wad, wasze szczere wołanie do Mnie przynosi wiele uzdrowienia Mojej rozpaczającej duszy, gdy innych nie ma w pobliżu lub są zbyt zajęci, aby o tym pamiętaċ. Gdy inni nie rozumieją, jak bardzo tęsknię żeby usłyszeċ te słowa również i od nich.

 

„Przechodzicie przez etapy, które były nieuniknione w przygotowaniach dla nowych pomocników, i w pełni rozumiem, jakie to wyczerpujące. Nie sądźcie, że oczekuję od ciebie żebyś była super kobietą. Po prostu bądź wierną w małych rzeczach, a będziesz nieustannie przynosić Mi wielkie szczęście.

 

„Ludu mój, wylewam łaskę tęsknoty na dusze. Czy tęsknicie za Mną, bolejąc o Mnie? To z tego powodu, że wylewam teraz tę łaskę na cały świat. Teraz jest czas na głębsze wchodzenie, do popłynięcia ze Mną na nowe głębokości, do wzniesienia się ku nowym wyżynom. Teraz jest czas, kiedy wzmacniam waszą miłość i tęsknotę za Mną. W tym czasie, drodzy Moi, nawiążcie współpracę. Gdy Ja wzywam głęboko z głębokości, odpowiedzcie głęboko z głębi.

 

„Tak, będziecie musieli wprowadzić kilka zmian w swoich harmonogramach, ale to będzie warto. Zamierzam wzmocnić waszą Miłość do Mnie i dać wam łaskę długowieczności, abyście nie stracili tego, co zdobyliście w tym cennym okresie łaski.

 

„Kiedy coraz bardziej tęsknicie za Mną, napełniam was coraz bardziej, aż pękacie w szwach. W tym czasie, kiedy poświęcacie swoje boleści i cierpienia na odbudowę tego narodu, Ja napełniam was w przygotowaniu do wielkiego wylania, jakie wkrótce nadejdzie jako kajdany, które będą miały ograniczoną wolność religijną, wzrost usuwania wyrażeń miłości do Boga i do kraju.  Wtedy miłość braterska zacznie się manifestować.

 

„Powiedziałem już wcześniej, gdy wasz naród spał, a wróg prawie pozbawił was wszystkich nadziei na poprawę, że przebudzenie nastąpi w waszym kraju dopiero po Pochwyceniu (Rapture). Ale ponieważ usłuchaliście Mnie, upokorzyliście się i modliliście za swój naród, i przeszliście z wartości materialistycznych na wartości duchowe i prawość, nie ma teraz ograniczeń co do tego, co może wybuchnąć, gdy będę was nadal wzmacniać.

 

„Pamiętajcie… Wszystko zależy od intymności. To jeden z powodów, dla których ten kanał jest tak prześladowany przez wroga. On wie, że jeśli zakochacie się we Mnie, prawdziwie zakochacie się, rozkwitniecie jak nigdy przedtem w swoim życiu, to wydacie obfite owoce zbawienia. Miłość zwycięży legalizm, nowe życie wyda nowe pędy tam, gdzie ziemia była wcześniej zwęglona i spustoszona.

 

„Po obaleniu tego porządku klasy rządzącej, ty dosłownie powstałeś z martwych, Ameryko. Nikt nie wierzył, że da się to zrobić, ale my to robimy. Ameryka powstanie z martwych i ci, którzy stracili wizję tego, czym może być ten kraj, ci, którzy połączyli ręce z elitą  rządzącą, ci, którzy myśleli, że ich program jest tym, czego potrzebuje wolny świat – oni także zostali pozbawieni praw obywatelskich, w miarę jak wasz prezydent elekt (Donald Trump) odsłania warstwa po warstwie zepsucie i zniszczenie przez tę moc zła.

 

„Wielu z nich odwróciło się i podążyło w tym nowym życiodajnym kierunku. Widzą wyraźniej niż kiedykolwiek, jak bardzo brudne i destrukcyjne były te programy. Nawet wrócili i wypowiadali się przeciwko kierunkowi jaki  stwarzają elity.

 

 „Jednak ta nikczemna siła daleka jest od wyeliminowania. Nadal nosi ogromny arsenał śmiertelnych zarazków i broni, które miały być użyte na ludziach tego narodu. Utrzymywanie tej mocy w ryzach jest delikatną równowagą, ale to właśnie robią wasze modlitwy. Kiedy robicie krok naprzód w Ameryce i odbieracie waszą ziemię, Ja robię krok naprzód i ustanawiam śmierć tych, którzy byli przygotowani żeby was zniszczyć. Nie walczycie samotnie. Ja jestem za kulisami aranżując reperkusje, które nie pozwalają rzeczom na postępowanie naprzód.

 

„Tak jak Jonathan i jego nosiciel zbroi rozgromili cały garnizon Filistyńczyków dzięki odwadze i poleganiu na Mnie, tak wojownicy Moich czasów ostatecznych zobaczą siłę Mojej ręki podniesionej przeciwko wrogowi”. (1 Samuel 14)

 

„Nie ma ograniczeń co do tego, co Ja mogę zrobić, gdy Mój lud ma wiarę. Nie ma ograniczeń. Dlatego polecam wam, abyście nadal się modlili, ale odpoczywajcie także ze Mną. Przyjdźcie i oprzyjcie głowę na Moim ramieniu i pozwólcie Mi napełnić was aż do przepełnienia, na bitwę jeszcze przed nami.

 

„Moi najdrożsi, zrozumcie, że nie można nie doceniać Mojego pragnienia waszego spojrzenia, waszej uwagi, waszych słów miłości. Nie można nie doceniać siły uwielbienia i wysławiania dla kumulowania siły i inspiracji. Uwielbianie jest najpotężniejszą siłą, jaką dusza może wznieśċ, bo prawdziwie Ja przebywam w sławie Mojego Ludu.

 

„Kiedy przychodzicie w Moje ramiona, uwielbienie po prostu wypływa z waszych serc, a wy i Ja przebywamy pośród tego uwielbienia w słodkim skupieniu. To właśnie tam źródła zaczynają się w was wznosiċ i wypełniać puste miejsca aż do przepełnienia. (Od tłum.  użyte tu słowo „dwell” – stanowi częśċ słowa Heartdwelleres)

 

„Tak więc w ogniu bitwy i intensywności wojny pamiętajcie zawsze, aby szukać Mnie w ciszy i słodkich radościach bycia razem ze Mną, abym mógł was napełnić i przygotować na następny etap waszej podróży. Abym mógł cieszyć się obecnością Mojej słodkiej Oblubienicy w Moich ramionach ”.

 

„Tak wiele dla Mnie znaczycie, drodzy. Wasze modlitwy są potężne, a wasza obecność leczy rany, które mam z powodu dusz, które zapomniały o Mnie i zapomniały Mi podziękować. Nie zaniedbujcie spędzania tego czasu ze Mną. Czekam na was.”

 

Ognie oczyszczenia! Ty wybierasz… Tutaj na Ziemi lub w Zaświatach

Liebesbriefe von Jesus – Loveletters from Jesus

https://www.youtube.com/watch?v=YphEzkSQAms

https://jesus-comes.com/index.php/201…    8 czerwca 2020 – Nauczanie Jezusa z udziałem siostry Clare – 20 maja 2019 r.

 

(Clare) Dziękuję Ci, Jezu, za Twoją obietnicę ukończenia pracy, jaką rozpocząłeś w nas. Nawet gdy to dotyczy tego, gdy opuścimy tą Ziemię.

Tak, drodzy Heartdwellers, jest potrzeba wyjaśnienia doktryny Czyśćca. I Kościoła rzymsko-katolickiego. Który NIE jest tym samym Kościołem, za którym podążaliśmy.

My podążaliśmy za Wczesnym Kościołem. pre-rzymskim, przed wszystkimi zmianami, które nadeszły wraz z Rzymem. Przede wszystkim zamierzam zmienić nazwę „Czyściec”, aby bardziej odpowiadała Ewangeliom. Ponieważ Czyściec pochodzi od łacińskiego słowa. Tak więc nazwiemy go nazwą Biblii… Oczyszczenie. (Purification).

 

Wiem, że powiesz… „To się stanie w drodze do Nieba, prawda? Jak wielki duchowy deszcz zmywający plamy, zmarszczki i skazy? 

Cóż, najwyraźniej nie – inaczej Jezus nie powiedziałby w Ewangelii Mateusza 5: 26… „Zaprawdę, powiadam ci, nigdy nie wyjdziesz z więzienia, aż oddasz najmniejszy pieniążek”. „Więzienie”, o którym tu mowa, to Czyściec, natomiast „pieniądz” reprezentuje najdrobniejsze grzechy, jakie się popełnia.

1 Koryntian 3:11-15 „… Jeśli czyje dzieło zgorzeje, szkodę poniesie, lecz zostanie zbawiony, tak jednak jakby przez ogień”.

 

(Claire) Moi drodzy, pozwólcie, że podzielę się z wami tym, co, jak wierzę, naprawdę jest to oczyszczenie. Czy kiedykolwiek zrobiłeś coś naprawdę, naprawdę złego, czego nie uznałeś za błędne, zanim to zrobiłeś, ale próbowałeś to wyjaśnić z dystansu? Czy kiedykolwiek plotkowałeś lub zraniłeś czyjąś reputację, powodując utratę pracy lub kłopoty w małżeństwie? A może miałeś wypadek, w którym zginęło dziecko lub dorosły, a wypadek był twoją winą.

Jak się czułeś, kiedy dowiedziałeś się, że się pomyliłeś i odpowiadasz za cierpienia niewinnych ludzi? W przeszłości robiłam rzeczy, których bardzo się wstydzę.

 

A kiedy Pan skonfrontował mnie z tym, co zrobiłam i kogo zraniłam, to było jak rozlanie płynnego metalu na moje ciało. Moja twarz zrobiła się czerwona, kolana zaczęły się trząść i musiałam usiąść.

Może dowiedziałeś się o sobie czegoś negatywnego, co wywoło w tobie taką reakcję. Ja uważam,  że to uczucie jest ogniem oczyszczenia w następstwie popełnienia tego, co zrobiłam. Dla mnie to był szok i nie mogłem zmusiċ umysłu, żeby się tym zajął.

Wszystko co mogłam zrobiċ było robienie z siebie głupiej, dopóki Pan Bóg nie dał mi łaski, aby to uznać i stawić temu czoła. Teraz, na Ziemi, posiadamy ciało, które działa jak bufor lub izolacja od świata duchowego, który jest bardzo intensywną energią.

Ale kiedy zostawiamy ciało za sobą, nie ma już bufora. Nie mamy jedzenia, wody, zakłóceń, komfortu ciała, przyjaciół, do których można zadzwonić, wymówek. Jesteśmy rozebrani do nagiej duszy, która jest teraz pod ogniem pewności. Nie ma lodów, żeby zjeśċ, wina do picia, nikogo w pobliżu żeby go obwiniċ. Jesteśmy jak surowa skóra przed Panem. Każda delikatna bryza szczypie i pali, gdy zdejmie się górną warstwę skóry.

 

W tym momencie pomyślałam … „Panie, to Ty powinieneś to wyjaśnić?” Jezus odpowiedział mi „Nie, dobrze sobie radzisz. To powinno byċ wyjaśnione z ludzkiego punktu widzenia, aby zrozumieć, co to jest, co pali. Proszę, kontynuuj. ”

 

(Clare) OK. Na przykład, kiedy byłam w świecie i grzeszyłam, myślałam, że mam problem zdrowotny, ponieważ mój kobiecy cykl się zatrzymał. Po prostu wepchnęłam to pod dywan i dalej uparcie pracowałam z fotografiami. I w samym środku pracy dla National Geographic zauważyłem pewne zmiany ciała. Mój brzuch stawał się większy i spodnie nie zapinały się na suwak. Pomyślałam sobie: „Muszę być chora”.

No cóż… poszłam do lekarza, a po przebadaniu, powiedział… „Jesteś w ciąży”. O mało nie zemdlałem. Byłem w zaprzeczeniu. Nigdy przedtem nic mną tak nie wtrząsnęło. Orzeczenie podziałało na mnie jak ogień, byłem jak sparaliżowana, nie wiedziałem, gdzie się zwrócić ani co robić. Byłem w szoku.

Uważam, że na tym właśnie polega oczyszczenie przez ogień. Palące orzeczenie bez możliwości ucieczki. Twoje życie toczy się przed tobą i czujesz się jak kompletny dureń. Jesteś oszołomiony, ponieważ po raz pierwszy widzisz konsekwencje swoich grzechów w lustrze Boga.

 

Pan powiedział, że przychodzi po Oblubienicę bez plam, zmarszczek i skazy. Plama pojawia się, gdy jesteś zaangażowany w coś nieczystego i rozpryskuje się to na tobie. Tak jak plotki. Rozpryskuje się po całej sukni ślubnej. Zmarszczka powstaje z nawykowych wzorców grzechu, co do których udaje się, że się ich nie zauważa. Skaza to nieczystość z twojego wnętrza, która przejawia się jako plama spod twojej sukni. Może to być również rozdarcie lub łza z powodu nieostrożności.

W każdym razie są to rzeczy, o których wiesz, że powinieneś sobie z nimi poradzić, ale zakrywasz je zaprzeczeniem, dopóki nie uderzą cię do góry nogami, i nie możesz ich już więcej ani unikać ani im zaprzeczać. I wierzę, że jeśli macie takie wzorce grzechu i nie zajęliście się nimi, to musicie oczyścić się (purified), zanim wejdziecie do Nieba.

Ale wierzę również, że jeśli nie zaprzeczacie i pracujecie nad nimi z całej siły, to Pan w Swoim miłosierdziu może je zetrzeć. Tak jest jednak, jeśli okazywałeś miłosierdzie innym.

 

Ten, kto okaże miłosierdzie, temu również miłosierdzie zostanie okazane. Tak więc rozumiem, że miejsce oczyszczenia (Purification) jest wewnętrznym stanem zrozumienia poprzez traktowanie ogniem, gdzie mamy dokonać przeglądu swoich działań i żałować. Bóg w Swoim Miłosierdziu  ustanowił, jak sądzę, miejsce, w którym możemy przejść przez ten oczyszczający ogień i wyjść gotowi wejść do Nieba.

 

Pomyśl o tym przez chwilę. Powiedzmy, że byłam zazdrosna o kogoś i szerzyłam złośliwe kłamstwa na jego temat. Wiedziałam, że to źle, ale niezależnie od tego gorycz popychała mnie, żeby to robiċ. Robiłam wszystko, żeby na zawsze stracił dobrą reputację. I był to nawyk na całe życie, który ukrywałam przed innymi, ale wciąż robiłam to każdemu, kto mnie obraził lub wzbudził we mnie zazdrość.

Załóżmy dalej, że dostałam się do wraku samochodu, zostałam wyrzucona w powietrze i zginẹłam podczas uderzenia. Teraz, zaakceptowałem Pana jako mojego Zbawiciela, chodziłem do kościoła, modliłem się, dawałem dziesięcinę i karmiłem biednych. I naprawdę kochałam Jezusa. Byłam jednak samolubna w swoim myśleniu i myślałam o osobach, które mnie obraziły, że należy z nimi zrobiċ porządek. Kontynuowałem więc ten zły nawyk, rujnując życie wielu ludziom. (Podaję to tylko jako przykład).

Więc co o tym myślicie? Czy Jezus powinien zabrać taką osobę do Nieba, gdzie bez wątpienia będzie zazdrosna o wszystkich? Czy powinien wysłać ją do Piekła? A może zabraċ do miejsca Oczyszczenia, gdzie pozna, że to co zrobiła, było złe. I równocześnie, czy naprawdę chce z tym skończyċ?

 

A więc Czyściec, czyli miejsce Oczyszczenia, jest wielkim Miłosierdziem Boga w działaniu. Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego ludzie tak długo umierają? Wierzę, że mają niedokończone sprawy: przebaczenie, brak pokuty za grzechy zaniedbania i popełnienia czynu oraz krzywdy, jakie wyrządzili innym. I zamiast posyłać ich do oczyszczenia, Pan pozwala im żyć i cierpieć przez bardzo długi czas. I wierzę, że wiele spraw jest załatwianych gdy śpią, cierpią lub są samotni.

Pan dał Ezechielowi bardzo realny przykład tej nocy. Cierpiał i wiedział, że to za kogoś, ale nie wiedział kto to jest. Potem zobaczył mężczyznę ubranego w garnitur, przechodził przez pokój i podszedł do jego łóżka. Ten człowiek powiedział Ezechielowi… „Dziękuję za modlitwę za mnie. Mogę teraz iść do Domu.” To był mężczyzna, który był w miejscu Oczyszczenia i cierpiał z powodu wyrzutów sumienia. A ponieważ my na Ziemi modliliśmy się za niego, został uwolniony i mógł wejść do Nieba oczyszczony.

A teraz dobre wieści… Dusze w Oczyszczeniu mogą się za nas modlić! Popełnili już te same błędy, które my popełniamy i mogą odnieśċ się do naszej słabości. W ich sytuacji nie mają dokąd pójść; tylko czas na pokutę i płacz. Tak więc Pan daje im możliwość bycia miłosiernym dla innych dusz na Ziemi i nie wiedzących, jacy źli są w oczach Boga.

 

A my z kolei modlimy się o ich szybkie uwolnienie. Jezu, co jest w Twoim sercu?

(Jezus) „Moja Gołąbko, dobrze sobie poradziłeś. Jednak nikt nie może rozeznaċ głębin Mojego Miłosierdzia i przewidzieć, kto zostanie zatrzymany w oczyszczającym ogniu, a kto nie. To jest jeden z powodów, dla których Mój Ojciec tak długo czeka z rozpoczęciem Zachwycenia (Rapture).

 „Nie chcę pozwoliċ, aby któraś z Moich Oblubienic była wykluczona z uczty weselnej, ponieważ został zatrzymana w celu oczyszczenia. Tak, będą tacy, którzy będą. Ale ci, którzy byli gotowi cierpieć i ciężko pracowali nad swoimi wadami, ci pójdą ze Mną na bankiet weselny.

 

„To kolejny powód, dla którego opowiedziałem przypowieść o uczcie weselnej i niewłaściwie ubranym mężczyźnie. Jego grzechem było wytarte ubranie, brudne i nieodpowiednie do świętowania. Miał długi nawyk, by nie żałować i dlatego nie spełniał warunków aby byċ obecnym na tym Święcie. Został zbawiony przez swoje uznanie Mnie jako swego Zbawiciela.

 

„Ale zaledwie kilku przychodzi do Mnie każdego dnia i płaczą z powodu swoich grzechów, błagając Mnie o ich wybawienie. I czyniąc wiele aktów zadośćuczynienia – nie tylko za swoje grzechy, ale i za grzechy innych.

„Pytasz, czym jest zadośćuczynienie? Jest to dusza, która widzi zło, dziejące się na świecie i jest do głębi poruszona zniewagami, aborcjami, nieuczciwymi rządami i wszelką nieprawością. I są tacy, którzy są tak zjednoczeni ze Mną – że kiedy Ja się smucę, i oni się smucą. I w ten sposób naprawiają szkody tych, którzy zgrzeszyli przeciwko Mnie. I to przynosi Mi komfort.

 

„Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy będziesz potrzebować oczyszczenia. Ale jeśli kochacie Mnie całym swoim sercem, umysłem i siłą i kochacie swojego brata jak siebie samego, nie macie się o co martwić. Raczej będziesz stale świadomy pokus, błędów i upadków – i natychmiast będziesz pokutował.

 

„Pamiętajcie, Moje Serce jest sercem Miłosierdzia. I widzę każdą łzę jaką wylewasz nad innymi i płaczesz nad swoimi grzechami. I chociaż jesteście słabi, jestem dla was pełen Miłosierdzia z powodu sposobu, w jaki okazaliście miłosierdzie innym.

„Oczyśćcie się, Moje Oblubienice. Zwłaszcza w tej godzinie lenistwa, które rani całe Ciało i pozbawia je pokarmu, który moglibyście podać, gdybyś choć trochę bardziej się postarał.

 

Zawirowania narodów, anarchia & udoskonalone ognie

Liebesbriefe von Jesus – Lovesletter from Jesus

https://www.youtube.com/watch?v=g34DOdap8HU&t=243s  video + częśċ tekstu

https://jesus-comes.com/index.php/201…   tekst – 13 czerwca 2020 – 13 września 2015 r. – Słowa Jezusa do Siostry Clare

 

(Clare) Pan naprawdę jest z nami, Heartdwellers (mieszkańcy serca). Dziś ma przesłanie o przygotowaniach, dotyczące rzeczy, które mają się wydarzyć na świecie. O ataku ze świata demonicznego, który ma wkrótce przejąć kontrolę nad chrześcijanami.

 

(Jezus) „Och, Moja córko, narody rzeczywiście pogrążyły się w chaosie, z powodu gwałtownego wrzenia czynów ludzkich. Cała Ziemia jest pokryta zepsuciem niegodziwych ludzi i rzeczywiście smutek jest pozostałością po ich wściekłości. Rozebrani, nadzy, połamani, ci, którzy zostali pochłonięci przez wroga.

„Łzy płyną z Moich oczu dzień i noc nad tragediami które się rozmnażają. Współczucie wykracza poza poruszanie Mojego Serca, raczej złamane jest Moje Serce [razem] z ofiarami szatana. Bowiem on wie, że jego czas jest krótki i podąża za każdym możliwym miejscem wydarzenia, by zniszczyć ludzkość.

 

„Moje Serce boli dla najmłodszych na całym świecie, głęboko zranione dla Mojego Ludu. Tak więc, Ja powstanę. Zabiorę jeńców od potężnych, rzeczywiście splądruję dumnych i wywyższę pokornych. Nadszedł czas, abym powstał z Mojego odpoczynku i obnażył Moje Potężne ramię. Złoczyńcy zostaną schwytani we własne oszustwa, a niewinni uwolnieni. ”

(Clare) Gdy wchodziłem, przygotowując się do tego przesłania, Ezekiel i ja odprawialiśmy komunię. A fragment Pisma, po jakie sięgnęliśmy, to Izajasz 52:10 … „Zgotował ramię święte swoje przed oczyma wszystkich narodów; i ujrzą wszystkie krańce ziemi zbawienie Boga naszego”. Panie, co to ma wspólnego?

 

(Jezus) „Jest to ogólny stan całej Ziemi, której mieszkańcy upili się krwią niewinnych. Szatan wie, że nie może Mnie dotknąć, więc kogo atakuje? Dzieci. Są ograbiani przez tysiące… handlu seksem, ścinania głów, torturowania, sprzedawania w niewolę, zabierania rodzicom i zabijania za części ich ciała. Zbyt straszne, by o nich wspominać, działania ludzi w tej godzinie, Clare. Moje Serce drży z powodu tego, co muszę zrobić i co musi nastąpić, aby przywrócić Ziemię do Sprawiedliwego Edenu, który dla niej zaplanowałem. ”

 

(Clare) Panie, chcę być bliżej Ciebie. Chcę zobaczyć, co się dzieje i towarzyszyć Ci.

(Jezus) „W tym celu musisz poświęcić więcej czasu i tak, delegowanie na pomocników jest Moją wolą dla was. Bądź wolny, Mój Mały Skowronku, bądź wolny i przysiądź na Moje ramię, zaśpiewaj Mi słodką pieśń i chowaj się pod Moją brodą.

 (Clare) Panie, co mogę zrobić?

(Jezus) „Trzymaj Mnie, Clare. Trzymaj Mnie mocno i nigdy, nigdy nie pozwól mi odejść. Tak, wasz umysł wędruje, ale zawsze wraca do Mnie, a to jest wasz Dom, Moi Umiłowani. Nie świat; jest wrogi i kłamliwy. Raczej tutaj – mocno przyciśnięci do Mojego Serca – jest wasze schronienie.

 

„Jak powiedziałem wam wcześniej, linia demarkacyjna pomiędzy tymi ze świata a Moim Ciałem stanie się coraz wyraźniejsza i wyraźniejsza. Wrogość wobec Mojego Ludu będzie się nasilać.

„Szczególnie w tym kraju (Ameryce) chrześcijanie znajdą się pod ostrzałem. Podstawa została położona. Plany sporządzone dawno temu już się urzeczywistniają i wielki będzie triumf Mojego Ludu nad ciemnością. Wraz ze wzrostem wrogiego zachowania (nieprzyjaźni, sprzeciwu) wasza miłość musi wzrastaċ. Pokusy, nienawistne i wojownicze, nie będą miały końca, ale i Moja Łaska będzie nieskończona”.

 

(Clare) Panie, czy Ty mówisz o odrodzeniu?

(Jezus) „Nie, nie tak, jak wy definiujecie odrodzenie. Raczej powstanie z niezobowiązującego, neutralnego i oziębłego życia, do bycia cicho stanowczym i niewzruszonym w Moje Imię. Przeprowadzenie czystki, które szatan próbuje osiągnąć, ma wpływ na każdy aspekt życia. Wszystkie wasze kontakty ze światem będą pełne oporu, od gabinetu lekarskiego, przez bank, aż po sklepy spożywcze. Ale wkrótce chrześcijanie będą znani jako siła, z którą należy się liczyć ze względu na ich niezachwianą wiarę.

„Świat zacznie dostrzegać różnicę między Moim ludem a ludźmi tego świata. Nie w samowzroczności, ale w etycznym zachowaniu i trzymaniu się tego, w co wierzą, w obliczu sprzeciwu i ośmieszenia. To będzie jak narysowanie linii na piasku… „Tak daleko i ani kroku dalej”. Na całej ziemi ludzie zaczną rozpoznawać chrześcijan jako prawdziwą, żywą całośċ (istotę), jako Królestwo zjednoczone w Bogu.

 

„Duchowa wojna będzie potrzebna tylko po to, aby przetrwać dzień. Nie będzie to czas łatwy, ale czas walki o utrzymanie gruntu i naciskanie, aby zdobyć więcej gruntu. Ci, którzy nie mają autentycznie intymnych relacji ze Mną, zostaną rażąco wprowadzeni w fałszerstwa, które wkrótce wszędzie się pojawią.

„Gwałtowne ataki fizyczne i plotki osiągną niespotykany dotąd poziom, i ci, którzy nie żyją według Moich dróg, upadną. Wróg użyje plotek, aby stworzyć przebicie w ich zbroi, a zaraz później wejdą demony aby siaċ spustoszenie.

 

„Kościoły zaczną się rozpadać jak nigdy przedtem, gdy słabi chrześcijanie ulegną pokusie krytykowania innych, zwłaszcza tych, którzy są w pozycji odpowiedzialnych. Będzie to trudne dla kierowników, bardzo trudne. Owce będą agresywne i będą walczyć, wierząc, że mają prawdę wyższą niż te, które Ja wyznaczyłem.

„Och, Clare, módl się za proboszczów – będzie tak, jakby demony weszły i przejęły ich kościoły. Zobaczą bezprecedensowy poziom wrogości ze strony nawet tych, którym ufali w przeszłości. Tak, ciemność wkracza i tylko ci, którzy naprawdę Mnie znają, wytrzymają. Nawet dla nich będzie to walka.

 

„Ale sekretem jest miłość i przebaczenie. Bycie na tej pozycji całkowicie udaremni próby wroga obalenia Mojego ludu. Moja Oblubienica zabłyśnie swą uległością, pokorą i umiejętnością radzenia sobie nawet z najtrudniejszymi ludźmi bez utraty łaski. Przedstawi w niej przykład niezaprzeczalnej Mojej Żywej w niej Obecności.

 

„Och, Mój Ludu, przygotuj się na bitwę. Przygotuj się na odrzucenie, oszczerstwo, znęcanie się, ignorowanie, obniżanie oceny. Nie pozwólcie żadnym próbom powalenia was przez wroga, raczej stańcie mocno w tym, kim jesteście we Mnie. Wasza wartość nie jest w złocie i srebrze; wasza wartość jest w Mojej Krwi, która was wykupiła spośród narodów ”.

 

(Clare) A tutaj chcę tylko odsunąć na bok. Gdy to nagrywałem, Pan przemówił do Ezechiela i opowiedział o tym, co stało się z dziećmi Amiszów, o tym, jak zostały zabite jedno po drugim. I jak pierwszą odpowiedzią rodzin było powiedzenie… „Wybaczamy mu”. A potem pojechali, aby pomóc wdowie, która pozostała w tyle, gdy on skierował broń na siebie.       

od tłum: Amisze – żyją w USA, wspólnota religijna, odcięta od świata, zatrzymana w czasie.

 

Jest to rodzaj cnoty, do której wzywa nas Pan. Wiedzieli, że ich dzieci są w Niebie. I nawet przez smutek, że ich dzieci zostały oderwane od nich przez ten niesprawiedliwy czyn – wciąż byli w stanie wybaczyć. Do tego nas wzywa, ludzie. Wiem, że potrzebowałbym ogromnej Łaski, ogromnej Łaski, gdybym była w tym miejscu i mi się to wydarzyło.

 

(Jezus) „Widzisz? To będzie czas testowania. Czas próby i wysiłku, aby wypróbowane złoto mogło być wywyższone wśród ludzi. Wielu upadnie, wielu. Nie będą w stanie poradzić sobie z prześladowaniami i odrzuceniem. Przygotowałem cię, Moja armio Oblubienic, wiele cię nauczyłem o Sobie. Dlaczego? Ponieważ kiedy brama cnoty zostaje porzucona, hordy wrogich bojowników penetrują i rzucają was na kolana. Jeśli cnota jest niezachwiana, nie możesz zostać spenetrowany. Pozostańcie niezachwiani w miłości, cierpliwości, długim cierpieniu, przywracaniu pokoju, pokorze i dziękczynieniu.

 

„Żądam od ciebie teraz, pod żadnym pozorem nie możesz osądzać innych. To będzie upadek wielu. Osąd stał się hobby i rozrywką wielu, którzy nazywają siebie Moim Imieniem. Sąd będzie największą bronią, jaką szatan ma przeciwko tobie. Kiedy osądzasz, schodzisz na dół. Teraz stoję z daleka od patrzenia na tę bitwę, ponieważ jestem naprawdę po twojej prawej stronie i przygotowuję cię na nadchodzący atak. Ludzie będą się zastanawiać… „Co się dzieje na świecie? Dlaczego każdy dzień jest pełen niepokoju i kłopotów? Do czego zmierza świat? ”Będą nawet zdania, które będą powtarzane w kółko.

 

„I tak, to siła ciemnej materii i rozprzestrzeniania się demonów wchodzących przez portale spowoduje taką anarchię, jakiej człowiek wcześniej nie zaznał na Ziemi. Nauka ma nareszcie broń, by zniszczyć ludzkość od wewnątrz.

„Pożerani zazdrością, chciwością, wściekłością, żądzą i buntem, wszystko będzie ich zgubą. Oto dlaczego cnota w tym czasie jest najważniejsza. Bez cnoty zostaniesz wzięty do niewoli lub zabity na polu bitwy. Bez intymności ze Mną nie będziecie mieli cnoty. Bez posłuszeństwa wobec Mnie niewiele pozostanie, jeśli cokolwiek pozostanie z naszego związku.

 

„Moje Narzeczone, miłość jest tym, na czym opiera się nasz związek. A jeśli Mnie kochacie, będziecie Mi posłuszne. Jeśli oczerniasz lub podważasz bliźniego, niszczysz swój związek ze Mną. Bez wiary nie można Mi się podobać, a teraz mówię wam że prawdziwie, bez miłości do waszego brata, nie można Mi się podobać.

 

„Ani na chwilę nie porzućcie bramy cnoty, ani na sekundę nie poddawajcie się płonącemu pragnieniu nienawiści. To pochodzi bezpośrednio od demonów, które rozpalają was ogniem nienawiści, jaką szatan ma wobec wszystkiego i wszystkich, których Ja stworzyłem. Nie spożywajcie jego trucizny. Nie poddawajcie się jego wpływom.”

 

 (Clare) Och, Panie, to przerażające. Pozwoliłem sobie nienawidzić niektóre rzeczy, a nawet ludzi.

(Jezus) „Tak, to musi się skończyć. Nie możecie być Moimi uczniami i udzielaċ azylu nienawiści, nie możecie być Moją Oblubienicą i surowo postępować ze swoim bratem. Miłość, przebaczenie i cierpliwość są absolutną koniecznością, aby zakwalifikować was jako Oblubienicę Chrystusa. Więc mówię wam teraz, Moi bardzo umiłowani, nigdy więcej urazy, nigdy więcej goryczy. Jesteście w uprzywilejowanej pozycji, jesteście ukoronowaniem Mojego Stworzenia i musicie znosić to, co Ja zniosłem z rąk rzymskich żołnierzy, bez skomlenia protestu.

 

„Czy możecie to zrobić? Wszystkie rzeczy są możliwe, gdy Ja żyję w was. Wszystkie rzeczy. A tam, gdzie próby są duże, taka jest i Moja łaska. Kiedy upadacie, nie marnujcie czasu na żałowanie i przychodzenie do Mnie po przebaczenie. Niech waszą codzienną misją będzie bycie czystym przede Mną. Frustracje z zewnątrz będą narastać, więc trzymaj swoje życie bardzo, bardzo proste, abyś nie otworzył drzwi na wiele rozproszeń, które zjedzą cię żywcem, gdy trafią w zaczepy.

 

„Tak więc teraz ostrzegłem was. Powiedziałem wam, co zostało zaplanowane przeciwko wam. Powiedziałem wam, jak pokonać każdy atak wroga. Niektórzy z was są nadal bardzo niedojrzali i nieustannie znajdują winy u innych. Dla was będzie to krwawe pole bitwy. Pamiętajcie, że im wcześniej odłożycie na bok miecz na brata, tym szybciej wróg wycofa się i odstąpi. Oni łatwo się denerwują, gdy was atakują, a wy nie reagujecie zgodnie z planem. Ale wrócą, więc bądźcie czujni.

 

„W przypadku niektórych z was szatan liczy na waszą przeszłą słabość, aby sprowadzić was aż do jego dołu – o ile to możliwe. Teraz jest czas, by dorosnąć, widzieć innych jako kruchych i potrzebujących wiele łask, i widzieć siebie w Moim lustrze. Tak, kiedy wycofam Moją ochronę i pozwolę wam upaść, Moje lustro będzie tam, abyście zobaczyli, że wasze winy są znacznie większe niż waszego brata lub siostry. To jest Mój dar łaski dla was, pokażę wam, kim jesteście, a kim nie jesteście, a jeśli będziecie mądrzy, nigdy więcej nie podniesiecie głowy, by potępić innego.

 

„Och, jak bardzo kocham każdego z was, tak czule, nawet tych z krwią plotek na swoich rękach. Wciąż was kocham. Życzę wam triumfu w tym czasie. Moja Oblubienico, jesteście przygotowywani, ostatnie akcenty ognia pokus wydobywają z was najcenniejsze metale.

 

„Przylgnijcie do Mnie całym swoim sercem i całą swoją siłą i wołajcie w chwilach udręki pokusy. Wołajcie, a Ja stłumię burzę i przeprowadzę was bez szwanku.

 

„Ja naprawdę jestem z wami i nie zawiodę was ani nie opuszczę. Im silniejsza burza, tym mocniejszy Mój uścisk dla was. Nie pozwolę kusicielowi was Mi ukraść. Proszę… Nie zostawiajcie. Nie zostawiajcie. Nie zostawiajcie Mnie”.