Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Jezus ze Świebodzina straci rekord - o2 - Serce Internetu

    Panie Jezu ludzie proszą o wyjaśnienie – kiedy przyjdziesz z OSTRZEŻENIEM, czy w tym roku będzie jeszcze szansa na POKÓJ i czy ludzie powinni powracać do swoich krajów, jak my do Polski z USA?

PAN JEZUS

„OSTRZEŻENIE będzie i wyjeżdżać z USA trzeba będzie. Sami będziecie uciekać co zobaczycie i nawet nie będzie możliwości zwlekać.  Samoloty nie będą latały, bo lotniska będą za małe, aby samoloty startowały i lądowałay.To wszystko będzie po trzęsieniach Ziemi w Ameryce Północnej przez demonicznych ludzi, którzy są demokratami, czyli Ameryki wrogami, którzy już chcą namieszać i jedni – drugich wieszać. To, co będzie u was, to nawet trudno sobie wyobrazić jak mściwi i pazerni na władzę urzędnicy będą trupów gromadzili. Powiedziałem wiele razy dużo dobrych słów o prezydencie Trumpie, ale ci demoniczni ludzie demokraci już obmyślają jakie szkody w Ameryce wymyślić mają. Czy mało wam przykładów złego i szkodliwego działania demokratów, czy mało jeszcze wam od nich batów? Sami odczuwacie, że przy demokracie Clintonie przemysłu nie macie, a obecnie demokratyczna kobieta rządząca wami przyjaźni się z okrutnymi grzechami. Nie reaguje na żadne dobre rady prezydenta Trumpa i nie jest dobrym politykiem dla katolickiego emigranta. O Bogu Wszechmogącym nie chce słyszeć i katolikom Adoracyjnych Kaplic nie pozwala otworzyć. Nie rozumiem dlaczego wtrąca się do Mojego Kościoła, a przecież Ja pozwalam jej grzeszyć i ze spotkań z lucyferem pozwalam się cieszyć. Ja Jestem za wolnością słowa, ale proszę o przestrzeganie Bożego Prawa. Jestem bardzo smutny, że towarzyszy jej w wypowiedziach Archidiecezja w Chicago, a prosiła Mnie Mieczysława abym zostawił nietknięte Moimi karami to miasto Chicago. Jeżeli Ameryka nie nawróci się do Praw i Przykazań Bożych i jeżeli nie odejdą od grzechów, to nieszczęścia będą wielką potrzebą. Macie ludzie dowody, że tylko Bóg dąży do zgody, a wszyscy przeciwnicy Boga Wszechmogącego dążą do wprowadzenia prawa człowieka rozwiązłego do reszty demonicznego. Ja kocham Planetę Ziemię, każdy Kontynent Kraj i Naród na niej, lecz mieszkańcy nie mają umiaru w czynieniu „zła” – myślą, mową i czynami i chcą wszystko niszczyć bezbożnymi sugestiami związani. 

           Oczywiście obwiniam przede wszystkim za to „zło” biskupów – panów rządzących Moim Kościołem Katolickim, gdyż nic nie robią dobrego – nie chcą tłumaczyć ludziom o Bogu, nie chcą modlić się z wiernymi i podporządkowali się masonerii – Moim wrogom. Przede wszystkim pytam czy prawdziwie znają Mnie Boga? Czy wiedzą na czym polega droga do Trój Jedynego Boga? Czy chcą poznać przez zaniedbanie swoich obowiązków pasterskich swoją przyszłość wieczną jako pogan? Obecnie w Moim Kościele jest bardzo dużo pogan niewierzących we Mnie z winy oczywiście rządzących Kościołem Katolickim, bo nie zajmują się duszami ludzkimi, a zbytecznym wszystkim.

           A wy Moi wierni katolicy piszcie do tych pysznych i bezbożnych biskupów, aby nie pomnażali dla lucyfera łupów. Niejedna osoba duchowna, gdy oddaje swoje życie i ciało Ziemi – kłania się Mnie, błaga i żałuje, lecz u Mnie Jezusa Sędziego Sprawiedliwego to nie skutkuje. Wszyscy macie czas, gdy żyjecie na Ziemi – nawracać się, modlić się, a przez kierujących Moim Kościołem w Ameryce najbardziej ludzie są podzieleni. Przez nieposłuszeństwo Mnie Bogu nie mogę na nich liczyć.  No, ale cóż piekło stoi otworem, a lucyfer i jego słudzy kuszą was i namawiają abyście uwierzyli im, że tylko „radość” jest najlepsza ze wszystkiego. 

 Wasz smutny i płaczący Właściciel Ziemi i jeszcze czekam te parę miesięcy, że może biskupi zrozumieją i nienawiść na miłość zamienią. Lecz to jest możliwe tylko wtedy, gdy będę KRÓLEM NARODU KAŻDEGO, a wtedy ocalę świat       i nikt nie dozna żadnych Moich kar – zapanuje Pokój dla ludzkości w Imię Bożej Miłości”.


Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem KRÓLEM ŚWIATA – 9.07.20 r. w Chicago