Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Bóg Wszechmogący dał człowiekowi WOLNĄ WOLĘ a słudzy lucyfera mówią –  „musisz być posłuszny demonicznym decyzjom i umierać kiedy oni chcą”.

Paszporty szczepień już od czerwca. Kolejna foliarska
teoria spiskowa okazała się prawdą
W ciągu ostatniego roku niemal wszystkie teorie spiskowe dotyczące koronawirusa, ziszczają się jedna za drugą. Jeszcze na początku tego cyrku w 2020 roku, gdy ktoś mówił, że idziemy w kierunku sanitarnej dyktatury i dyskryminacji, wydawało się to przesadą i każdy liczył na to, że wariactwo z wirusem grypopodobnym szybko się zakończy. Teraz jasne już jest, że rządy państw nie odpuszczą i wtrącą nas w niewolę nieznaną w historii świata. Jej synonimem ma być tak zwany paszport szczepień, którego ustanowienie już oficjalnie nie jest przepowiadane tylko przez płaskoziemców i foliarzy, bo zaczęły o tym mówić kolejne kraje i Unia Europejska.

Wszystko wskazuje na to, że paszporty szczepień zwane też zielonymi certyfikatami, zostaną wprowadzone już za dwa miesiące. Obecnie trwają przygotowania infrastruktury, która pozwoli na stworzenie takiej segregacji sanitarnej ludzi – na lepszych, czyli zaszczepionych i gorszych, czyli pozostałych. Tyle było z tego wzniosłego gadania o równości i koniecznosci walki z dyskryminowaniem kogolkolwiek za cokolwiek. Okazuje się, że wystarczył rok i dyskryminacja jest jak najbardziej pożądana i każdy sobie ją racjonalizuje na swój sposób. 

Dyskryminację sanitarną wprowadzono już w Izraelu i w niektórych landach Niemiec. Paszporty covidowe są też wdrażane w niektórych stanach w USA, na przykład w Kalifornii. Komisja Europejska poinformowała, że paszporty szczepień zostaną wprowadzone na terytorium Unii Europejskiej od 26 czerwca 2021 roku. Oficjalnie nazywa się ten sanitarny dokument „zielonym certyfikatem”, a marchewką ma być łaskawa zgoda rządzących na normalne życie grzecznego niewolnika. Potem będzie trzeba tylko wstrzykiwać sobie te substancje co kilka miesięcy, żeby podtrzymać możliwość podróżowania i korzystania z restauracji i sklepów. 

Idea zielonego certyfikatu vel paszportu covidowego, jest tym bardziej irracjonalna, że według obecnego poziomu wiedzy naukowej, osoby zaszczepione i tak nadal mogą zarażać innych koronawirusem. Co więcej, mogą zarażać również tzw. ozdrowieńcy, czyli osoby, które przechorowały zakażenie i zyskały odporność. Nie trzeba chyba dodawać, że zarażać mogą też osoby przetestowane z wynikiem negatywnym, bo testy RT PCR mogą dawać zarówno fałszywie dodatnie jak i fałszywie ujemne wyniki i wykonanie pojedynczego testu o niczym nie rozstrzyga w kontekście zarażenia SARS-CoV-2. 

A skoro już ustaliliśmy, że zaszczepieni, ozdrowieńcy i przetestowani negatywnie, mogą zarażać to przed czym właściwie będą chronić paszporty covidowe? Bo na pewno nie przed Covidem. Poza tym paszport covidowy, jeżeli będzie ograniczał swobody ludzi niezaszczepionych, nawet przy dostępności szczepionki również wtedy będzie wykluczeniem i żartem z dobrowolności procedury medycznej zwanej szczepieniem. Bez cienia przesady można stwierdzić, że wprowadzenie „zielonego certyfikatu” to posunięcie w stylu segregacji w polskich miastach pod niemiecką okupacją gdy pojawiły się lokale i środki komunikacji miejskiej tylko dla Niemców, czyli „Nur für Deutsche”. Przypomnijmy, że ta dyskryminacja obowiązywała w transporcie publicznym, parkach, kawiarniach, kinach, teatrach, itp. Brzmi znajomo? Czy zatem jest wybór zaszczepienia, czy też aby nie żyć w swoistym „gettcie” będzie ono koniecznością? 

Paszport covidowy to segregacja ludzi że względu na stan zdrowia. Poza tym będzie pozwalał na dokładne śledzenie aktywności obywateli. Jest to możliwe już teraz poprzez upowszechnienie się płatności kartami zbliżeniowymi, ale dzięki paszportom szczepień rządzący dowiedzą się gdzie chodzimy nawet gdy nic tam nie kupimy.  

Tych, którzy przestrzegali przed tym rozwojem wypadków – i to jeszcze na początku pandemii w zeszłym roku – nazywano oszołomami, foliarzami. Teraz nagle okazuje się, że to wszystko, ten cały totalitaryzm sanitarny, którego tak się obawialiśmy i przed którym – jako foliarze -przestrzegaliśmy zjadaczy telewizyjnej covidowej propagandy, ziszcza się na naszych oczach, a my po prostu na to patrzymy narzekając, a i to nie wszyscy.

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/paszporty-szczepien-juz-od-czerwca-kolejna-foliarska-teoria-spiskowa-okazala-sie-prawda