Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Bitwa nasila się: 

zło chce aby zniknęło dobro i dlatego sieje spustoszenie poṡrȯd Ludu Mojego Syna.

WSPANIAŁA WIADOMOŚĆ – KOLEJNA szansa na zrobienie OLIWY LECZNICZEJ WIELKIEGO PIĄTKU, zwłaszcza dla osób, które ZOSTAŁY ZASZCZEPIONE – w KOLEJNYM terminie – 30 KWIETNIA, piątek – WIELKI PIĄTEK Cerkwi Wschodniej.

 

Wyjaṡnienia pana, ktȯry prowadzi blog Mary Refuge of Souls, nazywa siebie: „a soul – dusza”: https://maryrefugeofsouls.com/

Teraz chcę, żeby ludzie wiedzieli, że ten nadchodzący 30 kwietnia 2021 r. to Wielki Piątek we Wschodnim Kościele Prawosławnym. Prywatnie Jezus powiedział mi, „duszy”, że pobłogosławi tych, którzy przygotują Uzdrawiającą Oliwẹ Wielkopiątkową 30 kwietnia. Tak więc uhonoruje On błogosławieństwo dla wszystkich chrześcijan, nie tylko dla prawosławnych, którzy 30 kwietnia wytworzą leczniczą oliwẹ.

 

Chciałem jednak zapytać Johna Leary’ego i księdza Michela Rodrigue również o to błogosławieństwo, ponieważ to oni pierwotnie otrzymali przepis od Nieba. Tak więc Leary’s (małżeṅstwo Carol i Johna Leary) sprawdzili z dwoma szanowanymi lokucjonistami, znanymi im i ojcu Michelowi, i odpowiedź została podzielona. Jeden lokucjonista otrzymał natychmiastową odpowiedź od Ducha Świętego, że wszystko będzie w porządku dla wszystkich chrześcijan (tak jak mi odpowiedział), podczas gdy inny nie mógł zapytać od razu, ale zapytał dwa dni później i był w stanie potwierdzić, że tak jest. w porządku dla prawosławnych, bez odpowiedzi dla innych chrześcijan.

Tak więc, rozmawiając z Leary’mi, rozsądnie jest powiedzieć, że prawosławni chrześcijanie mogą sporządzić leczniczą oliwẹ wielkopiątkową 30 kwietnia, a wszyscy inni chrześcijanie (katolicy, protestanci itp.) sporządzając uzdrawiającą oliwẹ wielkopiątkową w „dobrej wierze”, ufają, że Pan pobłogosławi ich również 30 kwietnia. Ma to dla mnie szczególny sens, ponieważ wiemy, że przesłania Świętej Miłości od Papy Boga są przeznaczone nie tylko dla katolików, ale dla wszystkich chrześcijan.

Ponadto, Leary’s przeprowadzą konferencję Zoom w środę, 21 kwietnia o 19:00 (EST) w języku angielskim, a w środę, 28 kwietnia o 19:00 (EST) w języku angielskim z hiszpańskim tłumaczeniem. W dniu konferencji Zoom umieszczę dane logowania na moim blogu, a Leary’s ponownie powitają pytania, jak zrobić Leczniczą Oliwẹ.

 

Instrukcje przygotowania oleju na Wielki Piątek do leczenia, ochrony i wyzwolenia (inf. na Wielki Piątek)

https://maryrefugeofholylove.files.wordpress.com/2020/04/easy-instructions-for-making-good-friday-oil-with-pictures-pdf.pdf   Aktualizacja (01.04.20): Proste instrukcje robienia oleju w Wielki Piątek ze zdjęciami (PDF), tekst ks. Michela Rodrigue’a.

 

1 2 3 4 56 7 – numeracja fotografii obrazujących proces umieszczania i zapalania knota

Na zdjęciu nr 3 widać, że przetestowałem to z małą szklaną miską i dość dużą pokrywką słoika. Wszystko, czego potrzebujesz, to pojemnik szklany lub ze stali nierdzewnej wystarczająco duży, aby pomieścić oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia, którą przygotowujesz na Oliwẹ Wielkiego Piątku. Odkryłem, że praca z większą pokrywą jest łatwiejsza. Uważaj, aby nie poruszyć pojemnika, jeṡli już umieściłeś pokrywkẹ trzymającą knot, ponieważ oliwa z oliwek może wsiąknąć do pokrywki i wypchnąć knot.

 Wybić mały otwór (można użyć gwoździa) w górnej części pokrywki (etykietą do góry), tak aby postrzępiona część otworu znalazła się po wewnętrznej stronie. Knot musi ciasno pasować do otworu.

 

• Możesz użyć 100% bawełny (¼ ”średnicy bawełniany knot) lub możesz zwinąć bawełniany materiał w knot.[MT, nitka dla obwiązania knota zrobionego z kawałka 100% bawełny MUSI być rȯwnież 100% bawełną]

 

• Potrzebujesz tylko knota o długości około 2” (1 inch [in] = 2,54 centymetra [cm]MT). Wsuń knot od gładkiej strony wieczka do wewnętrznej strony wieczka z poszarpanym otworem. Użyłem srubokrẹtu, aby przepchnąć knot przez otwór.

 

• Jak pokazano na rysunku # 2, zostaw 1 ”knota po wewnętrznej / ząbkowanej stronie wieczka, a pozostałą część pod pokrywą.

 

• W Wielki Czwartek wieczorem wlej olej do szklanego pojemnika lub pojemnika ze stali nierdzewnej, który jest wystarczająco duży, aby pomieścić cały przygotowywany olej.

 

• Około 10 – 15 minut przed godz. 3 rano w Wielki Piątek umieść pokrywę z poszarpaną stroną na wierzchu oleju, jak pokazano na rysunek # 3. Pokrywka trzymająca knot będzie unosić się na wierzchu oleju w twoim dużym pojemniku.

 

• Olej musi „przesiąknąć” (być wchłoniẹty) do górnej części knota, co zajmuje tylko kilka minut.

 

• O godz. 3 rano (w nocy z Wielkiego Czwartku/ Wielki Piątek) zapal knot. Może minąć kilka sekund, zanim knot równomiernie się rozjaṡni.

 

TERAZ duży pojemnik został przygotowany z zapalonym knotem unoszącym się na wierzchu oliwy. Zacznij siẹ modlić:

Odmȯw Apostolskie Credo 33 razy, na cześć 33 lat Pana Jezusa na ziemi.

 

Odmȯw Witaj Królowo 7 razy, na cześć 7 Boleṡci Marki Bożej LUB możesz odmawiać Salve Regina 7 razy po łacinie.

 

• NIE zostawiaj knota po zakończeniu modlitwy, bo stracisz cenną oliwę z Wielkiego Piątku.

 

• Po zakończeniu modlitwy będziesz musiał OSTROŻNIE wyciągnąć pozostały knot z wieczka. Michel polecił, żeby knot  CAŁKOWICIE SiẸ  SPALIŁ. Użyłem zwykłych szczypiec do przytrzymania pionowego brzegu wieczka, podczas gdy za pomocą pary szczypiec z cienkimi końcówkami chwyciłem bok knota poniżej płomienia. Możesz czuć się bardziej komfortowo, używając długiej pincety. Powoli wyciągnij knot z pokrywki i przytrzymaj go ostrożnie, aż knot wypali się całkowicie. Zobacz zdjęcia 5 i 6. Całkowite spalenie na popiół zajęło około 1 minuty – patrz ilustracja 7.

 

• Kiedy wszystko jest ukończone, możesz odmówić Różaniec, koronkę do Bożego Miłosierdzia lub modlitwy dziękczynne.

 

• Aby użyć oleju do uzdrowienia, ochrony i wyzwolenia, zrób znak krzyża na czole, polej oliwą jedzenie lub daj do wypicia. Nie podgrzewaj oleju.

Oznakuj napełnione buteleczki „Oliwa Wielkiego Piątku, 30 kwietnia 2021” w odrȯżnieniu od oryginalnej z 2 kwietnia 2021.

 

 

Orẹdzia Pana Jezusa dla John’a Leary, okres do 6 kwietnia 2021, http://www.johnleary.com

 

Czwartek, 1 kwietnia 2021 r (Wielki Czwartek)

Jezus powiedział: „Ludu Mój, znacie Wieczerzę Sederową, która odbyła się w czasie Paschy. Upamiętniało to użycie krwi baranka na furtynach drzwi i nadprożu, aby anioł zniszczenia przechodził nad domami Hebrajczyków. Podczas Ostatniej Wieczerzy obchodziłem Paschę z Moimi uczniami. Najpierw umyłem im nogi, aby być sługą ludu. Następnie odprawiłem pierwszą Mszę św. Z konsekracją chleba i wina w Moje Ciało i Krew. Odbywa się to teraz podczas każdej Mszy św.. Dziś wieczorem odtwarzacie ponownie Ostatnią Wieczerzę jako pierwszy dzień Triduum. Teraz jestem Barankiem ofiarnym, który został ofiarowany na krzyżu za zbawienie ludzkości i przebaczenie waszych grzechów, które wziąłem na krzyż. Bądźcie wdzięczni za dar Mojej Eucharystii ”.

 

Piątek, 2 kwietnia 2021 r (Wielki Piątek 3:00 rano)

Jezus powiedział: „Ludu Mój, wiecie jakie jest znaczenie Mojej 3 godz. po południu, bo to jest godzina Mojej śmierci w Wielki Piątek. Godzina 3:00 rano jest ważna w Niedzielę Wielkanocną, ponieważ jest to godzina Mojego Zmartwychwstania. Kocham wszystkich Moich ludzi i dziękuję za tą modlitwę o 3:00 rano w Wielki Piątek. Mieliṡcie swoje naczynia pełne oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia z płomieniem na knotach, które unosiły się w oliwie. Odmówiliṡcie 33 Credo Apostolskche i 7 Modlitw Witaj Krȯlowo Matko Miłosierdzia. Pobłogosławię tą Oliwẹ waszą wiarą we Mnie, aby mogła być użyta do leczenia ludzi z chorób. Możecie również wziąć trochę tej oliwy i zrobić krzyż na czole tych osób, które zostały zaszczepione, aby ich układ odpornościowy został wyleczony i żeby przeżyli następny atak wirusa. Wierzcie, że mogą być uleczeni dziẹki Mojej mocy, i tak siẹ stanie. Inni mogą zostać uzdrowieni w Moich schronieniach, kiedy spojrzą na Mój Świetlisty krzyż na niebie. Zanim następny śmiercionośny wirus zostanie wypuszczony, Ja przyniosę Moje Ostrzeżenie i wezwę was do Moich schronień po sześciu tygodniach nawrócenia, podczas których diabeł nie będzie mieć żadnego wpływu. Pamiętajcie, aby pozbyć się wszystkich telefonów komórkowych, telewizorów, komputerów i urządzeń internetowych, aby oczy Antychrysta nie były dla was wyzwaniem. Zaufajcie Mi, że będę zaspokajał wasze potrzeby przez cały czas ucisku”.

 

(Wielki Piątek 3 po południu)

Jezus powiedział: „Ludu Mój, dziś jest uroczyste święto upamiętniające Moją śmierć na krzyżu, i nie ma Mszy ṡw. Moja ofiara na krzyżu jest nową ofiarą, którą powtarzacie ponownie podczas każdej Mszy św. Oddałem Swoje życie, aby Moja Najdroższa Krew przyniosła zbawienie wszystkim tym, którzy przyjmą Moją ofiarę. Czytacie teraz jak centurion rozpoznał Moją Boskość. Kurtyna w świątyni została rozerwana na dwie części jako jeden z Moich znaków Mojej chwały i mocy. Przypomniałeś sobie, jak zobaczyłeś cudowną kurtynę Światła, która pojawiła się na ścianie twojej kaplicy tuż pod Moim Ukrzyżowaniem na Dwunastej Stacji Krzyża. To był dla ciebie znak cudów, które się wydarzą w twojej kaplicy. Swoją śmiercią na krzyżu uwolniłem wszystkie dusze z niewoli ich grzechów, a to otworzyło bramy nieba dla tych, którzy są godni wejść. Leżałem w grobie przez trzy dni, a w Niedzielę Wielkanocną będziecie obchodzić Moje Zmartwychwstanie. Radujcie się Moją wielką miłością, że oddałem Moje życie za was wszystkich, aby zbawić was od waszych grzechów ”.

 

Sobota, 3 kwietnia 2021 r (Wigilia Paschalna)

Jezus powiedział: „Alleluja, Mȯj ludu, Moje Zmartwychwstanie było chwalebne, gdy Światło Mojego Zmartwychwstania wypaliło obraz na Moim Całunie. Mój anioł powitał kobiety, które przyszły do pustego grobu. (Łukasz 24: 5-7)  „Przestraszone, pochyliły twarze ku ziemi, lecz tamci rzekli do nich: «Dlaczego szukacie żyjącego wśród umarłych? 6 Nie ma Go tutaj; zmartwychwstał. Przypomnijcie sobie, jak wam mówił, będąc jeszcze w Galilei: 7 „Syn Człowieczy musi być wydany w ręce grzeszników i ukrzyżowany, lecz trzeciego dnia zmartwychwstanie”». Spełniłem Moje proroctwo, kiedy zmartwychwstałem. To był Mój największy cud i daję nadzieję wszystkim Moim wiernym, którzy zmartwychwstaną w dniu ostatecznym. Ta obietnica życia wiecznego ze Mną w niebie jest marzeniem każdego wierzącego chrześcijanina. Prosząc o Moje przebaczenie waszych grzechów i przestrzegając Moich Przykazań miłości, możecie mieć spełnienie tej Mojej obietnicy w waszym następnym życiu ze Mną ”.

 

Niedziela, 4 kwietnia 2021 r  (Niedziela Wielkanocna)

Jezus powiedział: „Alleluja, Mój ludu, wasz kapłan był wyjątkowo żywiołowy w celebrowaniu Mojego Zmartwychwstania z pustego grobu. Moi apostołowie przypomnieli sobie, jak im powiedziałem, że powstanę trzeciego dnia. Kiedy więc poszli zobaczyć Mój pusty grób, uwierzyli w Moje słowa. Widzisz wszystkie wspaniałe kwiaty na ołtarzu i cieszysz się nowym życiem w naturze i we Mnie. Jestem zawsze z wami, ale potrzebujecie Mojej siły, ponieważ nadal żyjecie w waszym Wielkim Piątku przed uciskiem (in your Good Friday of the pre-tribulation). Tak bardzo was wszystkich kocham i cieszę się, że widzę pełny kościół waszych szczęśliwych twarzy, nawet jeśli musicie nosić maski. Całe niebo obchodzi również Niedzielę Wielkanocną, tak jak w swojej wizji ujrzałeś wszystkich Moich aniołów i świętych. Nawet pośród swoich trudności uczestniczycie w Moim chwalebnym Zmartwychwstaniu. Jesteście Moim ludem wielkanocnym (My Easter people) i daję wam nadzieję, iż zobaczycie, że pewnego dnia zostaniecie wskrzeszeni ostatniego dnia, aby dzielić wieczność z waszym Zbawicielem ”.

 

Poniedziałek, 5 kwietnia 2021 r

Jezus powiedział: „Ludu Mój, macie łajdaków, którzy zawsze rządzą waszym ludem. Nawet po Moim chwalebnym cudzie Mojego Zmartwychwstania, Żydzi zapłacili żołnierzom, aby powiedzieli ludziom, że Moi uczniowie zabrali Moje Ciało, kiedy oni spali. Żydzi nie chcieli przyznać, że powstałem z martwych i odsunąłem kamień. Teraz, w swoim czasie, jesteście rządzeni przez waszych współczesnych łajdaków, gdy Chiny, Włochy i Niemcy włamały się do waszych maszyn do głosowania w Dominium i dodały więcej głosów Bidenowi, niż kiedykolwiek zarejestrowano. Grożono waszym sędziom lub ich opłacono, tak jak żołnierzom, za milczenie, i pozwolili oszustom – Demokratom wygrać wybory prezydenckie. Teraz macie łajdaków w waszych firmach farmaceutycznych i mediach, którzy forsują na was szczepionki, które powodują, że ludzie chorują lub umierają z powodu szczepionek. Każdy inny produkt o tak złych skutkach zostałby wycofany z rynku, ale firmy farmaceutyczne, które zabijają ludzi swoimi skorumpowanymi szczepionkami nie zabijającymi wirusa, nie ponoszą odpowiedzialności prawnej. A leki, takie jak iwermektyna i hydroksychlorochina, które faktycznie zabijają wirusa i leczą ludzi, są niedozwolone. Ten wirus i nanoszczepionki informacyjne RNA są używane do niszczenia wrodzonego układu odpornościowego, aby zli ludzie mogli zabić wielu ludzi następnym atakiem wirusa. Widzicie, że diabeł stoi za tymi złymi, ponieważ ich celem jest zmniejszenie populacji. Nie bój się Mój ludu, ponieważ Ja udzielam błogosławieństwa Moją Oliwą Wielkiego Piątku, aby uzdrowić zaszczepionych wierzących, bẹdẹ rȯwnież uzdrowiał ludzi w Moich schronieniach. Unikajcie przyjmowania jakichkolwiek szczepionek przeciw wirusom lub szczepionek przeciw grypie, które zrujnują wasz układ odpornościowy ”.

 

Jezus powiedział: „Moi ludzie, w ciągu ostatnich kilku tygodni obserwowaliście wzrost aktywności trzęsień ziemi na wybrzeżu Kalifornii. Przekazałem wam kilka wiadomości i wizji San Francisco wpadającego do oceanu podczas wielkiego trzęsienia ziemi wzdłuż uskoku San Andreas. Zanim takie wydarzenie mogłoby się wydarzyć, ostrzegę Moich wiernych, aby opuścili miasto San Francisco. Mogą przyjść do Moich schronień z dala od miasta, aby być chronionymi. To wydarzenie, jakim jest duże trzęsienie ziemi, może się wydarzyć w każdej chwili. Wiele osób, które nie są wierzącymi, może zostać zabitych. Będzie to tylko jedno z wielu ważnych wydarzeń, które wkrótce będą miały miejsce. Módlcie się za nieprzygotowane dusze, aby były gotowe stanąć przed swoim sądem.”

 

Wtorek, 6 kwietnia 2021 r

Jezus powiedział: „Ludu Mój, w Piśmie Świętym, Maria Magdalena była pierwszą osobą, która zobaczyła Moje zmartwychwstałe Ciało. Moje Ciało jest tak uwielbione, że nie rozpoznała Mnie, dopóki z miłości do niej nie zawołałem jej imienia. Pokazałem się Moim uczniom, ponieważ potrzebowali siły i dowodu Mojego Zmartwychwstania. Moi apostołowie bẹdą Moimi świadkami Mojego daru zbawienia dusz. To Moje cierpienie i śmierć na krzyżu odkupiły ludzi od grzechów. Nie uwierzyli pierwszym świadkom, których im dałem, potrzebowali jeszcze Mojego osobistego dotyku. Nawet teraz nie wszyscy ludzie wierzą w Moją Rzeczywistą Obecność w Moich konsekrowanych Hostiach, ale Ja wciąż jestem Obecny, nawet pomimo ich braku wiary. Ufajcie Mi, że codziennie chodzę z wami, a tym bardziej, gdy godnie Mnie przyjmujecie w Komunii św. Zostawiłem was z Sobą w Mojej Hostii, chociaż wstąpiłem w Ciele do nieba ”.

 

 

 

 

 

Orẹdzia Pana Jezusa dla John’a Leary, okres do 13 kwietnia 2021, http://www.johnleary.com

 

Środa, 7 kwietnia 2021 r (Droga do Emaus)

Jezus powiedział: „Ludu Mój, kiedy ukazałem się dwóm uczniom w drodze do Emaus, od początku Mnie nie rozpoznali. Opisywali, jak zostałem ukrzyżowany i jak usłyszeli, że kobiety widziały Mnie przy grobie. Ja, podałem im wszystkie wersety Pisma, które się do Mnie odnosiły. Zaprosili Mnie na obiad w nocy, a kiedy łamałem dla nich chleb, rozpoznali Mnie. Powiedzieli, jak płonẹły w nich serca, kiedy wyjaśniałem im Pisma. Potem zniknąłem im z oczu, a  ci dwaj uczniowie opowiedzieli innym apostołom o swoim doświadczeniu ze Mną. Apostołowie wciąż nie wierzyli, że zmartwychwstałem ”.

 

Jezus powiedział: „Synu Mój, zabrałeś ze sobą swoje relikwie do Buffalo, aby pomóc księdzu w jego egzorcyzmach na demonach w dwudziestoletnim młodzieńcu. Kapłan używał w swojej służbie Twojej relikwii św. Łucji wraz ze swoim krzyżem i olejem krzyżma. Przez cztery godziny byłeś świadkiem wrzasku i drżenia młodego człowieka atakowanego przez demonȯw. Młody człowiek był spokojny pod koniec swojej szóstej sesji, ale kapłan czuł, że jest jeszcze więcej demonów do pozbycia się. Przed tą sesją młody człowiek miał trudności ze snem z powodu głosów demonów i kilkakrotnie udawał się do szpitala. Być może będziesz musiał wybrać się w inną podróż za kilka tygodni. Zachowaj go i jego rodzinę w swoich modlitwach, gdy byłeś świadkiem tego opętania przez demona z pierwszej ręki. „

 

Jezus powiedział: „Moi ludzie, musicie kontynuować nowennę do Bożego Miłosierdzia, którą rozpoczęliście w Wielki Piątek. W ten weekend jest Niedziela Miłosierdzia, więc musicie iṡć do Spowiedzi w tą sobotę lub w następną. Możesz również uzyskać dodatkowe łaski, modląc się przed obrazem Mojego Bożego Miłosierdzia, który widziałeś w swojej wizji. Podczas odmawiania tych modlitw, miej intencje dla swojej rodziny. Kiedy zakończysz tę nowennę, możesz uzyskać odpust zupełny za swoje intencje modlitewne za dusze swojej rodziny. Kocham was wszystkich i udzielam wam błogosławieństwa Mojego Bożego Miłosierdzia, aby uzdrawiać dusze w waszej rodzinie. Wysławiajcie Mnie i dziękujcie za wszystko, co dla was robię ”.

 

Czwartek, 8 kwietnia 2021 r

Jezus powiedział: „Ludu Mój, w Ewangelii Moi apostołowie byli zaskoczeni, że mogłem pojawiać się i znikać w Ciele. Powiedziałem im: „Pokój wam”. Pokazałem im Swoje rany i zjadłem kawałek pieczonej ryby, aby pokazać, że nie jestem duchem, ale po Moim Zmartwychwstaniu mam ciało i kości. Moi apostołowie byli szczęśliwi, że byłem znowu pośród nich. Wielokrotnie się pojawiałem: przy grobie, w drodze do Emaus, w Wieczerniku, a później w Galilei. Chciałem, aby Moi apostołowie pozbyli siẹ wszelkiej niewiary w Moje Zmartwychwstanie i uwierzyli, że jestem obecny dla nich w Moim uwielbionym i zmartwychwstałym Ciele. Później pobłogosłem ich Duchem Świętym, aby mogli wyjść i ewangelizować ludzi do Mojego nowego Kościoła katolickiego. Moje cierpienie na krzyżu jest zadośćuczynieniem za wszystkie grzechy, przeszłe, obecne i przyszłe. Kocham wszystkich Moich wiernych do tego stopnia, że umarłem, aby wasze grzechy zostały przebaczone. Bądźcie wdzięczni za Mój dar duchowego uzdrowienia podczas Spowiedzi, w której wasze grzechy są odpuszczone przez rozgrzeszenie kapłana. Przychodźcie więc do Mnie tak często, jak potrzebujecie przebaczenia swoich grzechów ”.

 

Jezus powiedział: „Synu Mój, jesteś świadomy tego, jak trudno jest wypędzać demony z ludzi, kiedy byłeś świadkiem egzorcyzmów w Buffalo w stanie Nowy Jork. Wiesz także, że z wybuchających wulkanów wychodzi więcej demonów. Ostrzegałem was, że wezmę Moich wiernych do Moich schronień we właściwym czasie. Po przybyciu do schronienia będziesz miał swojego anioła schronienia, św. Meridię, strzegącego wejścia przed złymi ludźmi i demonami naśladującymi ludzi. Twój anioł ma moc powstrzymywania wszystkich ludzi bez krzyża na czole, a także demonów. Ufajcie Mojej mocy, która ochroni was przed złem podczas całego ucisku ”.

 

Jezus powiedział: „Ludu Mój, dziękuję za kontynuowanie nowenny do Miłosierdzia Bożego w dzisiejszym czytaniu. Pamiętaj, aby przyjść do Spowiedzi, około przyszłego tygodnia. Moje Boże Miłosierdzie spływa na was wszystkich, nawet teraz. Podaj intencje dla dusz swojej rodziny, ktȯre bardzo potrzebują waszych modlitw. Nawet jeśli członkowie waszej rodziny są daleko ode Mnie, miejcie wiarę w Moje Boże Miłosierdzie poprzez swoje modlitwy, a wasza rodzina może zostać zbawiona ”.

 

Jezus powiedział: „Ludu Mój Wdzięczny jestem tej grupie modlitewnej, za cały wasz post oraz dodatkowe modlitwy i pokuty,  w czasie Wielkiego Postu. Teraz obchodzicie Moje Ṡwięto Wielkanocne i bẹdziecie uczestniczyli w zasłużonym posiłku,  przychodzicie do Mnie w modlitwie. Kocham wszystkich Moich wojowników modlitwy, zasłużyliście na tę nagrodę za waszą cierpliwość i pokutę ”.

 

Jezus powiedział: „Moi ludzie, każdego dnia widzicie, jak Biden i Demokraci chcą was przejąć rządem w stylu komunistycznym, który jest ponad socjalizmem. Ich pierwsza próba przejęcia rozpocznie się od odebrania wam broni. Zobaczycie wtedy obowiązkowe szczepionki i paszporty szczepionek Covid, które będą egzekwowane z groźbą więzienia i wysokich grzywien, jeśli nie zostaniecie zaszczepieni. Kiedy wasze życie będzie zagrożone, wezwę Moich wiernych do Moich schronień, gdzie zaspokoję wszystkie wasze potrzeby ”.

 

Jezus powiedział: „Ludu Mój, powiedziałem wam w kilku orędziach, w jaki sposób przyniosę Moje Ostrzeżenie przed następnym śmiertelnym atakiem wirusa i przed obowiązkowymi szczepionkami. W Ostrzeżeniu ostrzegẹ Moich wiernych, że po sześciu tygodniach nawrócenia będziecie musieli opuścić swoje domy i udać się do Moich schronień. Umarłem, aby ocalić wasze dusze od grzechów i daję wam Moje schronienia, abyṡcie przetrwali nadchodzący ucisk Antychrysta ”.

 

Jezus powiedział: „Ludu Mój, jest wiele sposobów, w jakie możecie pozwolić demonom wejść do swojej duszy. Demony używają złych nawyków, takich jak nadmierne picie, hazard, oddawanie czci Szatanowi lub kryształom oraz grzechy seksualne. Kiedy już mocno tkwisz w uścisku demonów, odseparowanie się od demonów będzie wymagało wielu egzorcyzmów i łaski. Unikajcie tych grzechów przede wszystkim po to, aby chronić swoje dusze ”.

 

Jezus powiedział: „Ludu Mój, przyciągam was do Siebie w waszych modlitwach, dobrych uczynkach, w przyjmowaniu Moich Sakramentów podczas Spowiedzi i Komunii św. Proszę was, abyście zawsze całkowicie ufali Mnie i Moim łaskom, które przeprowadzą was przez nadchodzący ucisk. Będziecie świadkami zbliżającej się bitwy między Moimi dobrymi ludźmi i Moimi aniołami przeciwko złym ludziom i aniołom-demonom. To będzie ostatnia bitwa, jaką wygram dla Moich wiernych. Wszyscy Moi wierni będą w Moich schronieniach, a źli zostaną zabici i wysłani do piekła. Moi wierni zostaną wtedy wprowadzeni do Mojej Ery Pokoju, gdzie nie będzie żadnego złego wpływu, i gdzie będziecie przygotowywani do tego, żeby być świętymi na waszej drodze do nieba, po tym,  gdy umrzecie ”.

 

Piątek, 9 kwietnia 2021 r

Jezus powiedział: „Ludu Mój, apostołowie mieli już wcześniejsze doświadczenie, kiedy nie złowili ani jednej ryby przez całą noc. Kiedy poprosiłem św. Piotra, żeby spuścił sieci, zrobił to, by Mi się podobać, ale nie spodziewał się, że coś złowi. A sieci tak napełniły siẹ rybami, że musieli poprosić drugą lȯdź, żeby im pomogła. Obie łodzie były wypełnione prawie do zatonięcia. Wtedy święty Piotr powiedział: „Zostaw mnie, Panie. Jestem człowiekiem grzesznym ”(Łukasz 5: 8). Teraz na jeziorze tyberiadzkim znowu zawołałem do Moich apostołów, czy coś złowili. Miałem Moje zmartwychwstałe Ciało, i apostołowie Mnie nie rozpoznali. Spuścili sieci i złowili 153 ryby. Wtedy zrozumieli, że to Ja, i poṡpiesznie skierowali się do brzegu, aby spotkać się ze Mną na śniadaniu. To było Moje trzecie pojawienie się po Moim Zmartwychwstaniu. (J 21: 1-14) Jest to lekcja wiary, gdy wzywam Mój lud, aby zrobił coś dla Mnie. Musicie naśladować św. Piotra i podążać za Mną w ślepej wierze, nie kwestionując Moich motywów. Wiem, co jest dla was dobre, i kiedy coś proponuję, to dla waszego dobra. Więc zaufajcie Mi we wszystkim, o co was proszę, a otrzymacie swoją nagrodę ”.

 

Jezus powiedział: „Mój ludu, znacie to, jak Mojżesz trzymał węża z brązu na słupie, aby uzdrowić Hebrajczyków z ukąszeń węża. Ten kaduceusz jest symbolem przysięgi, którą lekarze składają, obiecując uzdrawiać pacjentów, a nie ich zabijać. Macie urząd, FDA, do zatwierdzania lekarstw dla stosowania przez waszych obywateli. To smutne, że firmy farmaceutyczne wytwarzają leki i zastrzyki, a nie biorą żadnej odpowiedzialności za skutki, jakie ich leki wywierają na ludziach. Szczepionki Covid są niebezpieczne, ponieważ wiele osób choruje, a niektórzy zaszczepieni umierają. Ale te informacje nie są podawane do wiadomości publicznej. Przy tak wielu złych reakcjach szczepionki te powinny zostać wycofane z rynku, a nie narzucane ludziom. Te szczepionki rujnują układ odpornościowy ludzi, a kiedy pojawi się następny śmiertelny wirus, wiele osób umrze nie mając dobrego układu odpornościowego do walki z tym wirusem. Najgorszym z tego problemu jest to, że wirus i szczepionki są częścią zaplanowanego wcześniej wysiłku mającego na celu zabicie milionów ludzi w celu zmniejszenia populacji. Wasi przywȯdcy stoją za tym spiskiem i okłamują opinię publiczną o potrzebie szczepionek, nie mówiąc już o tym, że paszporty szczepionkowe są środkiem do kradzieży waszych wolności. W końcu ci źli ludzie zostaną zabici i wysłani do piekła. Odmów przyjęcia jakiejkolwiek szczepionki Covid lub szczepionki przeciw grypie, nawet jeśli władze grożą, że cię zabiją. Ja będę chronić Moich wiernych w Moich schronieniach ”.

 

Sobota, 10 kwietnia 2021 r

Jezus powiedział: „Ludu Mój, tchnąłem na Moich apostołów, aby otrzymali Ducha Świętego, i mieli języki ognia przychodzące na nich w dniu Zesłania Ducha Ṡwiẹtego. Posiadając odwagę darów Ducha Świętego Moi apostołowie wyszli głosić Moją „Dobrą Nowinę” i uleczyli kalekę. Gdy Faryzeusze kazali przyprowadzić ich do Sanhedrynu i wzgardziwszy nimi, ostrzegli, aby nie mówili o Mnie publicznie, św. Piotr z odwagą Ducha Świętego powiedział: „Musimy raczej być bardziej posłuszni Bogu niż ludziom” (Dzieje 4:19, 5:29). Tę zasadę można zastosować do wielu praw człowieka, które przeciwstawiają siẹ prawom Bożym. Macie orzeczenie Sądu Najwyższego, zgodnie z którym aborcja jest legalna, ale Moje Piąte Przykazanie mówi, że nie wolno nikogo zabijać, rȯwnież nienarodzonych. Macie teraz nowe żądania aby zaszczepić siẹ i [mieć] chip’a w ciele. Te prawa są zagrażeniem dla waszego zdrowia i waszych wolności i nie musicie być im posłuszni. Te prawa są środkami, których źli ludzie próbują użyć, aby zredukować populację i kontrolować ludzi. Zdecydowanie chcielibyṡcie raczej przestrzegać Moich praw niż praw człowieka. Będę was chronił [razem] z Moimi aniołami w waszych schronieniach, więc nie bójcie się praw człowieka, które przeciwstawiają siẹ Moimi prawami. „

 

Jezus powiedział: „Moi ludzie, widzicie więcej trzęsień ziemi, wybuchających wulkanów, tornad niszczących sąsiedztwa, pożarów spowodowanych suszą i niedoborem wody. W swojej wizji widziałeś pożary, i dzieje się to na Zachodzie każdego roku. Na Zachodzie jest kilka źródeł wody, i mają one każdego roku poważne niedobory. Na Zachodzie są uzależnieni od rzeki Kolorado, a woda pochodzi z topniejącego śniegu. Rȯwnież u ciebie,  w rejonie Wielkich Jezior, w zeszłym roku poziom wody był o  trzy cale niższy, a w tym roku o dwa cale niższy od normalnego. Było u was tylko 60% normalnych opadów śniegu. Jest też więcej wybuchających wulkanów oraz więcej trzęsień ziemi. Macie stałą iloṡć tornad, które mogą spowodować wiele szkód. Bądźcie przygotowani, bo wasze klęski żywiołowe spotẹgują się jako kara za wszystkie wasze aborcje i inne błẹdy Demokratów. Jesteṡcie na krawędzi krachu dolara i możliwej inflacji, ponieważ Demokraci drukują więcej pieniędzy, niż jesteście warci. Zaufajcie Mi, że ochronię was przed szczepionkami, chipem w ciele i przyszłym śmiertelnym wirusem, kiedy wezwẹ was do Moich schronień ”.

 

Niedziela, 11 kwietnia 2021 r (Niedziela Miłosierdzia Bożego)

Jezus powiedział: „Ludu Mój, kocham was wszystkich tak bardzo i wylewam na was wszystkich Moje łaski i Miłosierdzie. Siostrze Faustynie powierzono wielką misję promowania Mojego Bożego Miłosierdzia i rozpowszechniania Mojego obrazu na całej ziemi. Możesz zyskać dodatkowe łaski, modląc się przed obrazem Mojego Bożego Miłosierdzia. Dziękuję wam wszystkim, którzy odmawialiście Nowennę do Miłosierdzia Bożego i udaliście się do Spowiedzi, aby wypełnić te wymagania. Wiem, że wielu z was odmawia Koronkę do Bożego Miłosierdzia o 3 po południu. Skoncentrujcie swoje życie wokół Mnie, a otrzymacie Moją nagrodę w niebie. Podczas Mojego Ostrzeżenia zobaczycie jak rozpoṡcieram na was Moje Boże Miłosierdzie. To będzie Moje błogosławieństwo dla wszystkich grzeszników, którzy będą mieli szansę nawrócenia swojego życia. Święty Tomasz jest dla ciebie szczególny, Mój synu, ponieważ przystąpiliṡcie do ṡlubu w jego święto, 3 lipca. Wiem, że nie wątpisz kochając Mnie i wypełniając Moje proṡby ”.

 

Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r

Jezus powiedział: „Ludu Mój, musiałem wyjaśnić Nikodemowi, co to znaczy narodzić się ponownie w Duchu Świętym. Nie rozumiał, co oznacza ponowne narodziny. Uczyłem go, jak ważne jest, aby Duch Święty prowadził jego życie. Zostałem ochrzczony przez św. Jana Chrzciciela i pamiętacie, jak była obecna Gołębica Ducha Świętego i głos Mojego Ojca. Otrzymujecie dary Ducha Świętego podczas chrztu i później podczas bierzmowania. To Duch Święty przemienia twoje życie, abyś żył w Duchu. To są twoje ponowne narodziny, które pomogą ci żyć z Trójcą Świętą u twego boku. To życie jest trudne beze Mnie kierującego tobą. Tak wiẹc wzywajcie Mnie we wszystkich waszych próbach, a Moje anioły będą wam pomagać ”.

 

Jezus powiedział: „Moi ludzie, widzicie większość nowych przypadków Covid związanych z wariantami wirusȯw z Wielkiej Brytanii i Południowej Afryki. Te nowe warianty są bardziej zaraźliwe niż oryginalny szczep Covid. Niektóre z nowych szczepionek nie zabijają tych odmian wirusów, a osoby zaszczepione rozsiewają (shedding) ten wariant wirusa na osoby niezaszczepione. Zaszczepieni ludzie są rozsiewaczami, a ci ludzie myślą, że mogą bezpiecznie poruszać się (roam) pomiẹdzy ludźmi. W pięciu stanach [USA] obserwuje się dramatyczny wzrost zachorowań na Covid, a większość z nich to wariant brytyjski. Bez szczepionki, która mogłaby zabić tego wirusa, będzie się on szybko rozprzestrzeniał. Szczepionki rujnują twój układ odpornościowy, dlatego powiedziałem ludziom, aby nie przyjmowali szczepionek i unikali testów. Wkrótce możesz zobaczyć kolejne shutdown w swoich domach. Postaraj się wzmocnić swój układ odpornościowy witaminami C i D wraz z tabletkami głogu i ekstraktem z czarnego bzu, który zawiera naturalny tamiflu [Tamiflu to lek przeciwwirusowy stosowany w leczeniu grypy oraz w jej zapobieganiu. MT]. Możesz także pobłogosławić ludzi Oliwą Wielkigo Piątku. Odmów przyjęcia jakiejkolwiek szczepionki lub wzmacniacza, nawet jeṡli twierdzą, że leczy te warianty. Jeśli twoje życie jest zagrożone przez te warianty, wzywam cię do Moich bezpiecznych schronień, gdzie uleczę cię z każdego wirusa. „

 

Wtorek 13 kwietnia 2021 r

Jezus powiedział: „Synu Mój, widziałeś, jak wiele osób cierpi na Covid-19 i inne choroby. Kiedy jesteś obdarzony dobrym zdrowiem, zwykle nie myślisz o chorobie innych ludzi. Modlisz się ogȯlnie za chorych, ale kiedy ktoś, kogo znasz, zachoruje, to już jest bliżej domu. Modlisz się za swoich przyjaciół w Michigan, którzy mają Covid w szpitalu. Kiedy ludzie w twojej rodzinie chorują, większy problem stanowi ich karmienie i dbanie o ich potrzeby. Każdy członek rodziny ma swoje własne zadania, ale kiedy zachoruje, reszta rodziny musi wykonywać jego pracę. Może to być nowa sytuacja dla osób, które nie gotują ani nie wykonują innych prac domowych. Wszyscy możecie pomóc, nawet jeśli musicie zrobić coś, do czego nie jesteście przyzwyczajeni. To wtedy uczysz się doceniać to, co członkowie Twojej rodziny robią, aby sobie wzajemnie pomagać. Wciąż módlcie się za chorych i módlcie się, aby wkrótce wyzdrowiały. Kocham was wszystkich i kiedy jesteście chorzy, uczycie się Mi bardziej dziękować za swoje zdrowie. Wszyscy musicie znosić sporadyczne choroby, więc jeśli ktoṡ zachorujẹ, należy zwrócić się o pomoc do członków rodziny ”.

 

ORĘDZIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY DO SWOJEJ UKOCHANEJ CÓRKI LUZ DE MARIA

12 KWIETNIA 2021, https://www.revelacionesmarianas.com/english.htm

 

Umiłowane dzieci Mojego Niepokalanego Serca, błogosławię was.

 

MOJE NIEPOKALANE SERCE TẸSKNI ABY TRZYMAĆ WAS W SOBIE, BY WAS CHRONIĆ …

 

Musicie spojrzeć na siebie: musicie przeegzaminować siebie, aby uświadomić sobie, że nawrócenie jest tym, co utwierdzi was w wierze. Patrzenie na siebie bez udawania, bycie szczerym wobec siebie, doprowadzi was do życia w „duchu i prawdzie” (J 4:23), bardziej przywiązanych do Boskości i bardziej oddalonych od tego, co doczesne.

 

ŻYJECIE W TYCH NIEBEZPIECZNYCH CZASACH, W KTÓRYCH ZŁO ROZPRZESTRZENIA SWOJĄ TRUCIZNĘ, BEZ TRUCIZNY POWODUJĄC, ŻE UMIERACIE NATYCHMIAST, ALE POWOLI.

 

Cierpienie Ludu Bożego przynosi radość złu i dlatego, dzieci, musicie się przygotować, aby nie ulec pokusie.

 

Jesteś natychmiast uciszany, ponieważ globalna władza nie akceptuje krytyki ani tego, że Prawda dociera do ciebie.

 

Zwróćcie uwagę na język, jakim posługują się wszystkie rządy, zwracając się do ludzi; w ten sposób, dzięki tej jednolitości, ci, którzy są wierni Mojemu Synowi, będą cierpieć.

 

Nie bójcie się, Mój Syn was nie opuści, Chóry Anielskie wam pomogą, a ta Matka będzie się za wami wstawiała.

 

PRACUJCIE I DZIAŁAJCIE ZGODNIE Z PRAWDZIWYM MAGISTERIUM KOŚCIOŁA, ABYṠCIE NIE ODCHODZILI OD WIECZNEGO ZBAWIENIA PRACUJĄC I DZIAŁAJĄC POZA WOLĄ BOŻĄ.

 

Módlcie się, medytujcie i zachowajcie wewnętrzną ciszę; konieczne jest, abyście zdystansowali się od ogłuszającego hałasu codziennego życia.

 

MUSISZ STARAĆ SIẸ NAUCZYĆ, ABY BYĆ CICHYM WEWNĘTRZNIE: JEST TO PILNE, ABY WYRAŹNIE WIDZIEĆ, PRAWIDŁOWO MYŚLIĆ I DZIAŁAĆ Z ROZWAGĄ

 

Morze ludzkiej woli jest poruszane przez zło, a Lud Mojego Syna musi być roztropny.

 

Podnieście sztandar wierności dla Trójcy Świętej, dźwignijcie swoją osobistą wiarę i uczestnictwo we wspólnocie wiary, abyście zjednoczeni w Moim Synu mogli się wzajemnie chronić.

 

Bitwa nasila się: zło chce aby zniknẹło dobro i dlatego sieje spustoszenie poṡrȯd Ludu Mojego Syna.

 

Umiłowane dzieci Mojego Niepokalanego Serca:

 

Módlcie się za Amerykę Środkową: zostanie mocno wstrząśnięta.

 

Módlcie się, módlcie się: gospodarka upadnie, a narody powstaną przeciwko władcom.

 

Módlcie się, módlcie się: wulkany stają się aktywne i zablokują światło słońca na ziemi.

 

Módlcie się, módlcie się: Kościół Mojego Syna rozpocznie walkę.

 

To są ciężkie czasy dla Ludu Mojego Syna; właśnie w tych chwilach dobre dziecko tej Matki jest dobrym uczniem i nie odłącza się od Krzyża Chwały.

 

Umiłowane dzieci Mojego Niepokalanego Serca, koniecznie wzmocnijcie system odpornościowy, zaraza postępuje bez współczucia. W TYM CZASIE UŻYWAJCIE ROŚLINY ARTEMISA DO INFUZJI. (*)

 

Błogosławię was Moim Niepokalanym Sercem. Jestem z wami, nie jesteście sami.

 

Mama Maryja.

 

BĄDŹ POZDROWIONA NAJCZYSTSZA MARYJO, BEZ GRZECHU POCZȨTA

BĄDŹ POZDROWIONA NAJCZYSTSZA MARYJO, BEZ GRZECHU POCZȨTA

BĄDŹ POZDROWIONA NAJCZYSTSZA MARYJO, BEZ GRZECHU POCZȨTA

 

(*) Plantas medicinales, leer… Roṡliny lecznicze, czytaj w j. hiszp.

 

Od wysyłającej MT: Z przeslanego kilka lat temu opracowania Roṡlin leczniczych, tłumaczonego z w/p zestawienia:

 

(16) Bylica roczna, Artemisadulce, Nazwa naukowa: Artemisia annua L, Rodzina: Asteraceae

 

NPJCH 4 I 2018: „Ludu Mój, spoglądam dalej, a chorobę, która nadejdzie na ludzkość, wyleczyć będzie można za pomocą ROŚLINY ARTEMISIA na skórę.

 

NPM 11 X 2014: „Zaraza jest wznawiana przez tych, którzy służą antychrystowi i widzą, jak ekonomia ulega. Biorąc to pod uwagę, wzywam was, dzieci, abyście pamiętali o uzdrowieniu ciała poprzez to, co natura zapewnia dla jego dobra. Nadchodzi choroba: zastosujcie Artemisia annua”.

 

ZASTOSOWANIE:  Aby zabić pasożyta malarii, poprawić przypadki łuszczycy i białaczki. Ma działanie przeciwdrobnoustrojowe. C, HIV, wysokie ciśnienie krwi, przeciwzapalne, przeciwutleniające i immunosupresyjne.

DOZOWANIE: Infuzja: 4 infuzje dziennie przez tydzień lub dzienny poziom zapobiegawczy. Umieść 5 do 10 gr. wysuszonej rośliny w 500 ml wrzącej wody i pozostawić 10 min. przed umieszczeniem. Malaria: herbatę należy przyjmować przez 7 dni, a czasem nawet przez 12 dni, i należy podjąć wszelkie środki ostrożności, aby uniknąć nowej infekcji.

 

NIEZALECANE: Nie powinny go brać kobiety w ciąży, karmiące piersią ani osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe, takie jak warfaryna. Mogą wystąpić wymioty, biegunka, bóle brzucha, pokrzywka, nudności, bradykardia lub hipoglikemia. Kontakt z rośliną może powodować reakcje alergiczne. Nie stosować przez dłuższy czas, ponieważ gromadzi się w nerwach.

 

OBSERWACJE: Okres półtrwania Artemidy jest bardzo krótki, tylko 1,5 godziny. Interakcje: z sokiem grejpfrutowym i lekami metabolizowanymi przez cytochromy (białka wątroby).

 

POLSKI: Z ziela rośliny przygotowuje się napary i nalewki. Jest również dostępne w suplementach (w formie kapsułek lub alkoholowych wyciągów). Zalecana dawka surowca mieści się między 3 a 12 g. Zgodnie z protokołem Buhnera powinno się przyjmować Artemisia annua w dawkach: 500 mg (1 kapsułka) 2 razy dziennie lub 1/3 łyżeczki zioła sypkiego 2 razy na dzien przez 30-40 dni.   https://oczymlekarze.pl/profilaktyka-i-leczenie/4650-bylica-roczna-kontra-babeszjoza

W języku ukraińskim określana jako nechworoszcz (ukr. нехворощ) lub czornobyl (ukr. чорнобиль), od której to nazwy pochodzi nazwa miasta Czarnobyl.

 

Dodatek:Nalewki:„Nalewka z bylicy na anemię Składniki: 100 g ziela bylicy pospolitej, wódka Sposób przygotowania: Około 100 g rozdrobnionego ziela bylicy pospolitej zerwanego w maju zalać wódką, by było całkowicie przykryte. Odstawić na 21 dni w ciemne, cieple i suche miejsce. Zastosowanie: Pić codziennie na czczo kroplę nalewki rozpuszczoną w naparstku wody. Nalewka polecana na anemię i na ogólne wyczerpanie.” https://docplayer.pl/29876227-Nalewki-i-wina-w-ziololecznictwie.html

 

Nalewka z bylicy pospolitej – sposób przygotowania: Miód rozpuszczamy w niewielkiej ilości ciepłej wódki, dodajemy piołun, zalewamy resztą alkoholu. Odstawiamy na miesiąc, aby składniki się przegryzły. Nalewka jest świetna na lekką niestrawność i na deszczowe wieczory. Więcej: https://ugotuj.to/ugotuj/178570556/nalewka+z+bylicy+pospolitej/p/

 

5 łyżek ziela bylicy rozdrobnić i zalać 1/2 szklanki alkoholu 40 % zrobionego ze spirytusu, szczelnie zamknąć i odstawić na 24 godziny. Po tym czasie dodać 1 litr wina białego gronowego i ponownie odstawić na 24 godziny. Po tym czasie przecedzić i rozlać do butelek, zakorkować.