Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Panie Jezu – Konrad pyta, czy dobrze wypełnia swoją pracę misyjną?

PAN JEZUS:

Ty Nasz młody patrioto – ty jesteś dla Polski jak złoto. Bardzo ciebie ceni całe Niebo, gdyż trafnie i szybko reagujesz na antypolskie zło, które dla Polski jest demoniczną odnową. Zachowuj taki sam sposób na przekazywanie wiadomości patriotycznych i wskazuj na żydowskie nacje – winnych. Żydzi nie chcą znać Boga katolików i walczą a dla was to nic dobrego synu Nasz, wielki patrioto. My płaczemy nad Polską, bo wiemy, że ty jesteś dla Polski jak złoto. Wasza Ojczyzna jest wybrana przez Boga Jezusa Chrystusa KRÓLA i walcz o nią, aby nie wzmogła się wojenna awantura. Twoje usta mają wyborną mowę wypowiadaną, która wyjaśnia i pokazuje polski wspaniały Polak patriota  i pokazuje żydowskich wrogów o nazwie „finansjera”.  Polacy są zawsze otumaniani przez rządy w Polsce i żydowski Episkopat. Mówiłem już dawno, że większość biskupów polskich nie jest Moja, ale w momencie śmierci powiem: „do piekła skierowała ciebie wina twoja.” Drogi Konradzie , Mój apostole walcz o wolną waszą Ojczyznę, a co wywalczysz, to będzie wasze i twoje.  Polacy są zawsze oszukiwani,  a Żydzi nieustannie wami kierują i nie możecie policzyć nawet tych drani. Dlaczego nie możecie? Jest ich mnóstwo z Izraela, a wszyscy przyjeżdżający są zachłanni, pyszni, zaborczy i w tym problem. Patrzcie na waszym internetowym portalu. Ja widzę, że młodzież polska z przykrością patrzy na polskie państwo, a Episkopat zwalnia polskich kapłanów patriotów – to draństwo. Jestem jeszcze Miłosierny i dla patriotów polskich zawsze wierny, ale gdy nie doczekam się KORONY KRÓLEWSKIEJ, to nad wrogami Naszymi ukochanej Polski nie będę litował się wcale. Nie martw się Nasz patrioto młody masz dużo Aniołów do obrony twojej osoby. Tak ci dopomóż Bóg Jezus Chrystus KRÓL”.

 

Panie Jezu – Konrad pyta, czy dobrze postępuje w pewnej sprawie , znanej tylko Tobie?

PAN JEZUS:

” Konradzie, ty Nasza dobra duszko – ty jesteś takim Naszym  Popiełuszko. Teraz są wrogowie innej maści i chcą mieć was w swojej żydowskiej garści .Chcieliby mieć całą Polskę do dyspozycji, a polscy goje pracowaliby dla ich korzyści. Wy młodzieży wykonujecie wspaniałą pracę i was traktują jeszcze inaczej a zadanie specjalne wasze więcej znaczy. Młodzieży -opiekujcie się państwem polskim, chociaż będziecie mieli pracy w nawale. Czyńcie, co macie czynić i proście Ducha Świętego o odwagę, a On wam odpowie i doda otuchy i nie będziecie się bali wcale. Oczywiście wszystko wy młodzi róbcie z odwagą, umiarkowaniem delikatnie i kulturalnie a wszystko uczyńcie, co będziecie chcieli skrupulatnie. POLSKA DLA POLAKÓW, A NIE DLA ZAGRANICY  – BO BÓG ZDRAJCOM ODPOWIEDNIE KARY POLICZY.” Twój Jezus Chrystus KRÓL”.

M O D L I T W A   ZA  O J C Z Y Z N Ę.
                

Boże, Ojcze nasz i wszystkich ludzi!
Błogosław Ojczyźnie naszej. Strzeż jej wolności.

Rozbudzaj poczucie społecznej sprawiedliwości,
rozpalaj wzajemną, bratnią miłość i wykorzeniaj zgubne nałogi.
Pomoc Twoja Boże, niech będzie zawsze z nami, abyśmy czyniąc sobie ziemię ojczystą poddaną
nie zapomnieli o ojczyźnie wiecznej i o więzi z całą ludzkością.
Boskie Serce Jezusa, zmiłuj się nad nami. Maryjo Królowo Polski módl się za nami!
                             —————————–—————————
     

    Dlaczego Rząd i Episkopat w Polsce nie chcą zrozumieć i uwierzyć w Prawdę, którą znają od 2000 lat. Przecież już wiele razy Żydzi się przekonali, że Bóg zawsze zwycięża, że byli karani przez Boga Ojca za nieposłuszeństwo wiele razy, że dopiero odzyskali wolność w 1950 roku za upartość i pychę i nadal z Bogiem walczą i przeczą Jezusa Boskości. Wiedzą, że Zmartwychwstał, że Cuda czyni, że ukazywał się żywy, ale to oni muszą mieć rację – faryzeusze i to ich ludzie muszą słuchać, bo tylko oni mogą wydawać rozkazy. Ich hasło, to niszczyć Dzieła Boże i ludzi którzy wierzą Bogu i w Boga Jedynego. Gdyby chcieli współpracować z Bogiem Wszechmogącym, to przecież Bóg jest Miłością i wszyscy mieszkańcy Ziemi mogliby żyć w zgodzie ze sobą, w poszanowaniu i nikt nikogo by nie prześladował i nie byłoby wojen, ani szczepionek, ani głodnych, ani biednych. Właśnie Panu Jezusowi chodzi o to, aby tak mogło być na Planecie Ziemi, bo nie po tą Ją stworzył i ludzi aby teraz ich mordować. Tylko Bóg może być naszym Panem, Władcą, Królem i najlepszym Przyjacielem, bo tylko Bóg kocha bezgranicznie i jest naszym Sędzią i Zbawicielem. Wszyscy ludzie to grzesznicy i mają bardzo dużo różnych wad. Ufajcie Bogu.