Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Rząd sprowadza następnych darmozjadów, bo na koszt Polaków, którym Rząd odbiera pracę, zdrowie, rodziny i majątki …….Polacy nie potrzebują wojen. Polakom potrzeby jest POKÓJ, który zapewni nam tylko Pan Bóg Właściciel Planety Ziemi – JEZUS CHRYSTUS KRÓL POLSKI, który czeka na uznanie prawie 100 lat. Jednak Episkopat wybiera piekło za nieposłuszeństwo Bogu oraz zniszczenie ludzi i Ziemi. A.Hlond też wybrał piekło wieczne za dopuszczenie świata do II wojny. 

Dziesiątki amerykańskich samolotów bojowych wylądowały w Polsce    

Amerykańscy „ doradcy ” wojskowi na Ukrainie wskazują, że NATO jedzie na wojnę – kontrolowani przez Turcję bojownicy dżihadu na Ukrainie – Erdogan prowokuje zarówno Rosję, jak i Chiny – „ CIA i FBI planują zamach na prezydenta Białorusi, który teraz chce połączyć swój kraj z Rosją ‚

Dziesiątki amerykańskich samolotów bojowych, które wylądowały w Polsce

wskazują, że wkrótce może wybuchnąć konflikt zbrojny na dużą skalę z Rosją. Wysyłanie rosyjskich ekip telewizyjnych do Doniecka może oznaczać, że Kreml przygotowuje się do zbliżającej się inwazji na Ukrainę, która niedawno niemal jednoznacznie wypowiedziała Rosji wojnę. (1)

Główne pytanie brzmi, co zrobią wtedy NATO i USA. Jeśli przyjdą z pomocą Ukrainie, wojna światowa na pełną skalę z użyciem broni jądrowej wydaje się nieunikniona. Długotrwałe konflikty między Izraelem a Iranem (Izrael nie zaprzecza, że jest odpowiedzialny za wysadzenie 14 kwietnia irańskiego zakładu wzbogacania uranu w Natanz ), Iran-Arabia Saudyjska, Chiny-Tajwan, Chiny-Japonia, Chiny-Indie, Indie- Pakistan i Korea Północna-Korea Południowa / Japonia automatycznie kończą się „gorącą wojną” i toczą się w nich brutalna siła.

Amerykańscy „doradcy” wojskowi na Ukrainie; Turcja prowokuje Rosję i Chiny

Amerykańscy „doradcy” wojskowi i dżihadyści dowodzeni przez Turcję (którzy najpierw walczyli w Syrii i Libii) są już na Ukrainie, co sugeruje, że NATO rzeczywiście zmierza na wojnę. Turecki dyktator Erdogan wbił niedawno polityczny nóż w plecy prezydenta Rosji Putina, ogłaszając tak zwaną „ aneksję ” Krymu przez Rosję – w rzeczywistości całkowicie demokratyczne zjednoczenie, zdaniem niezależnych obserwatorów OBWE.

Prawosławna Rosja i muzułmańska Turcja są historycznymi wrogami i toczyły ze sobą kilka krwawych wojen. Turcja zawsze miała poparcie protestanckich Niemiec. Zakup rosyjskich pocisków przeciwlotniczych przez Turcję był niczym innym jak szantażem wywierania nacisku na USA i Europę w kierunku militarnych aspiracji Erdogana i dalszego wspierania wielu agresywnych działań w Syrii, Libii i Iraku.

Erdogan również argumentuje przeciwko Chinom. Na przykład Turcy odmawiają ekstradycji do Pekinu ujgurskiego nacjonalisty Abudukadira Yapuquana, podejrzanego o terroryzm w Xinjiangu. Ujgurowie wywieszają niebieskie flagi turecko-osmańskie i otwarcie dążą do „wyzwolenia” przez Turcję. Yapuquan jest jednym z założycieli ETIM (Islamski Ruch Wschodniego Turkistanu), który jest oficjalnie uznawany za organizację terrorystyczną zarówno przez Radę Bezpieczeństwa ONZ, jak i Turcję. (3)

Turecki despota niedawno aresztował kilku byłych admirałów za śmiałość otwartej krytyki możliwej rewizji traktatu z Montreux przez Turcję o swobodnym przepływie przez Bosfor, aw przyszłości zwłaszcza przez kanał Stambułu, który jeszcze nie został wykopany. Jak zwykle Erdogan zarzucił swoim przeciwnikom zaplanowanie „zamachu stanu”. (4)

„ CIA i FBI planowały zabójstwo prezydenta Białorusi ”

Tymczasem Rosja i Białoruś oskarżają CIA i FBI o planowanie zamachu stanu i „zamachu” na prezydenta Łukaszenkę i prawie wszystkich przywódców politycznych kraju (5). Według dotychczas niepotwierdzonych źródeł Łukaszenko rozważyłby połączenie swojego kraju graniczącego od południa z Ukrainą z Rosją oraz otwarcie wszystkich baz wojskowych dla armii rosyjskiej. (6) (Przypominamy, że próba zamachu była ostatecznym wyzwalaczem wybuchu I wojny światowej).

Według niektórych planowana jest teraz trzecia wojna światowa, w której Rosja zostanie obarczona winą za kryzys systemu finansowego, który wywołał sam Zachód, i którego nie można już dłużej odkładać. Są tacy, którzy myślą, że sekta szczepionek klimatycznych, która przejęła nasze rządy, celowo próbuje rozpętać wojnę nuklearną, przybliżając swój główny cel, jakim jest znaczne zmniejszenie / częściowe wyeliminowanie światowej populacji o krok bliżej.

Bez względu na przyczynę, może być jasne, że w przypadku takiej wojny miliony ludzi, być może w bezprecedensowej liczbie, ponownie padną ofiarą żądzy władzy i zniszczenia, które w przeszłości charakteryzowały znaczną część świata. Politycy, którym udało się dotrzeć na „szczyt” swojego kraju i świata i zawsze najpierw upewniają się, że sami pozostają z dala od niebezpieczeństwa, gdy tylko zostaną wystrzelone bomby i pociski.

http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.xandernieuws.net%2F