Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Walka z Kościołem | ks. Mieczysław Piotrowski TChr

JEDYNIE PRAWDA JEST I MOŻE BYĆ FUNDAMENTEM SZCZĘŚCIA POSZCZEGÓLNYCH LUDZI, ALE I CAŁEGO ŚWIATA. NAJWIĘKSZA OFIARA TO OFIARA Z WŁASNEJ WOLI.     – Maksymilian Kolbe.

Nam osobom świeckim trudno zrozumieć, że są księża którzy uczą się długo katolickiej religii, o Panu Bogu, Pismo Święte studiują, a odchodzą od PRAWDY, od Zbawiciela i wybierają lucyfera i wieczne piekło. Księża, którzy są zdrajcami Pana Boga i ludzi przecież wiedzą, że będą potępieni, to tym bardziej nie jest mi ich żal, bo to czynią świadomie, więc nie modlę się za takich. Natomiast ogarniam modlitwą codzienną Bożych kapłanów, aby nie ulegli pokusie odejścia od Pana Boga do innych religii i masonerii diabelskiej. Oni mają szansę badać różnymi sposobami tematy masonerii najbardziej popularnej wszędzie i w kościele też – jej zasad, planów oraz kar Bożych. Czy to od masonerii wypłynęła zasada, że od św. Jana Apostoła nie ma już Objawień Bożych? Jest to przykre, że tak mówią kapłani najbardziej Boży, bo z Tradycji. Chyba po to, aby ludzie i księża nie pytali Pana Boga o nic i aby ludzie żyli w nieświadomości, że tylko biskupi mają rację głosząc swoje teorie i od nas wymagają posłuszeństwa, lecz oni nie są posłuszni Bogu Zbawicielowi. Dlatego udało się im i innym hierarchom oczerniać wszystkie osoby mające Łaski słyszenia Boga Żywego na Ziemi. Przykro, że księża zamknęli Panu Bogu usta to znaczy, że możemy grzeszyć i słuchać tylko grzeszników hierarchów, czyli „Kościoła”. Dlatego ci hierarchowie mają prawo które sobie sami utworzyli zaprzeczania Objawieniom Maryi, Boga i innym Osobom Świętym z Nieba. Dlatego nie uznał A. Hlond Objawień Pana Jezusa do Rozalii i przyczynił się do wybuchu II wojny światowej, a teraz inni masoni wysyłają go do Nieba oraz malują nad ołtarzami w kościele i modlą się do diabła. Inny grzesznik – mason nie uznał Objawień w Medjugorie, oraz mason papież Jan XXIII nie uznał Objawień Maryi i komunizm rozlał się na cały świat i cała Ziemia straciła, bo przyczynił się do morderstw ludzi w wielkiej ilości 

a następny heretyk papież Franciszek posłał go do Nieba nie pytając Właściciela Nieba.

To jest straszne, że grzesznicy – masoneria biskupia przeważnie żydowska rządzi Panem Bogiem, Maryją, Ziemią i Niebem a ludzie w te herezje wierzą. Przecież Bóg schodzi na Ziemię pomagać jej mieszkańcom, aby po pielgrzymce ziemskiej mogli zamieszkać z Bogiem w Niebie, a masoneria kościelna zaprzecza i obecnie też nie pozwala mówić Bogu, który chce aby ci masoni uznali Zbawiciela KRÓLEM POLSKI, który uratuje świat przed zniszczeniem, bo tylko lucyfer chce naszej śmierci. To jest straszne, że niby katoliccy biskupi i księża, a nie umieją rozeznać „dobra od zła” i przyznają rację mordercom ludzi 

i nakazują się szczepić śmiertelnymi szczepionkami. Gdy ktoś kocha Pana Boga, to Go kocha jako Zbawiciela, Sługę, Nawyśzego Kapłana i Króla jednakowo i powinni być posłuszni wszystkim wymienionym nazwom Pana Boga i powinni uznać Boga Królem, który jest Jedynym Ratunkiem na ocalenie ludzi, każdego Państwa i całej Ziemi.

TO JEST JASNE I ZROZUMIAŁE, ŻE CI, KTÓRZY NIE SŁUCHAJĄ BOGA I ZABRANIAJĄ SŁUCHAĆ INNYM SĄ MASONAMI, ŻYDAMI, ODSZCZEPIEŃCAMI, FARYZEUSZAMI I MORDERCAMI LUDZI BO SŁUCHAJĄ DEMONICZNYCH LUDZI PACHOŁKÓW LUCYFERA.