Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Boże Ty dałeś Narodowi Polskiemu w Najświętszej Maryi Pannie przedziwną pomoc i obronę – spraw łaskawie bardzo prosimy, aby za wstawiennictwem naszej Mateńki i Królowej religia nieustannie mogła cieszyć się wolnością, a Ojczyzna mogła rozwijać się w Pokoju.

 

                                MATKA BOŻA KRÓLOWA POLSKI.

Ja już kończę mówić do was Orędzia, gdyż tak dużo wam powiedziałam a od Rządu i Episkopatu nic nie otrzymałam. Mówię i mówię, a mało ludzi reaguje, ale wiem, że zwykli ludzie kochają Boga Wszechmogącego i ten świat ratują Modlitwami. Tak naprawdę, to nie mogę zrozumieć, bo biskupi powinni być swego Pana Jezusa Chrystusa Apostołami i powinni nauczać świat, a widzę, że będzie zrujnowany przez nich ten Boży i piękny świat. Przecież wiedzą, że będą potępieni, więc na co liczą? W kłamstwach i w zdradzaniu Boga się ćwiczą. Przychodzę na Ziemię, ukazuję się i płaczę krwawymi łzami a żaden purpurat 

i hierarcha nie zainteresuje się Maryją i Syna Cudami. Dlaczego nie pytacie Nas wy rządzący Jezusa Kościołem i obrażacie Nas w każdy czas. Smutno jest Nam także, że ci rządzący Naszymi Kościołami wieszają Jezusa na Krzyżu umytego bez Ran, co jest kłamstwem, gdyż na całym Ciele nie było miejsca bez Ran. Przecież wiecie, że był zbity, posiniaczony i krwią obwieszony. Czy dlatego, aby mordercy Żydzi nie obrażali się, a przecież to oni Nas i was obrażają, gdyż za morderstwa nie przepraszają i pod rządami lucyfera dobrze się mają. Dlaczego hierarchowie kłamią? Dlaczego swoje grzechy i winy pogłębiają? Wszyscy kłamcy mają już zapłacone a czy im przykro, że z tego powodu mają Niebo stracone? Kłamstwo to grzech, a łgarstwo to szyderstwo.

    Dajemy ciągle szansę wam Polakom na pozostanie na waszej Ojczyźnianej Ziemi, bo liczymy, że Episkopat zrozumie co całej Polsce grozi i swoje decyzje na ratunek Polski i świata zmieni. Ja zawsze daję szansę wam Polakom, których Kraj wybrał Jezus Chrystus przed laty – do Modlitwy, do zwycięstwa nad różnymi grzechami. Niestety – Naród Polski ufny, wierzący Bogu i rozmodlony lecz coraz bardziej przez polityków i Episkopat oszukiwany. Od lat są dowody zdrady przez biskupów, którzy są masonami i Żydami i jest Nam przykro, bo wiedzą, że będą w wieczności w piekle spalani.

     Pisz Mieczysławo, że za wybuch okrutnej II wojny światowej Bóg Wszechmogący obwinił Episkopat, bo nie tylko Augusta Hlonda, ale teraz jest już więcej winnych hierarchów, którzy powielają grzechy i winy swoich przełożonych do piekła wtrąconych. Jest to przykre dla Nas, że ci hierarchowie rządzący religią katolicką wiedzą o tym, a jednak nie chcą być dobrymi Polakami i katolikami, a tym samym powiększają swoje winy, bo nie żałują przynależności do organizacji demonicznych przeciwnych Jezusowi Chrystusowi Zbawicielowi.

    Jestem KRÓLOWĄ POLSKI jeszcze, lecz też Jestem smutna, że Zakon Paulinów umieścił Mnie na czarnej ścianie i niestety ale ten kolor nie jest dla Mnie. Aniołowie  Stróżowie zapisują każdego człowieka Księgę Życia a w niej nie będzie nic do ukrycia. 

   Nieustannie dajemy szansę Polakom na przetrwanie w tych czasach a Bóg Ojciec daje wam moc swoich Darów i dlatego módlcie się, módlcie się z uwagą i rozwagą i nie dajcie powodów przeciwnikom do zdobycia przewagi. Bóg zwycięży, lecz My nie chcemy, aby używał katastroficznych oręży. BÓG OJCIEC jest Miłością i pragnie, aby zapanował na Ziemi POKÓJ, MIŁOŚĆ i DOBRO, a My wam pomagamy zwyciężać i wysyłamy Aniołów do pokonania wrogów. Ja Jestem KRÓLOWĄ POLSKI, lecz nie mam poszanowania u Paulinów Częstochowskich. Cały czas do nich mówię, lecz bez efektu, gdyż oni są posłuszni Naszym wrogom pełnych niewidzialnych rogów.      

  Błogosławię was Polacy w Polsce i na obczyźnie i nie ustawajcie w Modlitwie 

a szczególnie Różańcowej z Moimi Łaskami oczywiście. Módlcie się do Ducha Świętego o podpowiedzi i natchnienia na bezgrzeszne życie, a Bóg Ojciec wynagrodzi wam swoimi Darami, a Jezus Chrystus Król Polski obfitym świętością życiem. Maryja Królowa Polski kocha was i jednoczy”.

                                   —————————–

       Zapisała Mieczysława przed Maryją Królową Polski w kościele w Chicago – 21.04.21 r.

 

https://www.youtube.com/watch?v=SQUw1et-UZI&t=527s