Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Panie Jezu ja świecka osoba nie rozumiem, dlaczego hierarchowie rządzący Kościołem Katolickim i Religią katolicką nie wierzą w Twoje Słowa, którymi upominasz ludzkość aby nie grzeszyła oraz kierujesz ludzkością według Twojej Świętej Woli jako Przyjaciel i Zbawiciel, aby nikt nie był potępiony. Niestety – Twoi Apostołowie nie chcą słuchać Bożych podpowiedzi i nie chcą sami pytać co robić, aby na świecie mógł zapanować Bóg, Pokój i Spokój. 

                                                                 PAN JEZUS.

       „My wszyscy w Niebie bardzo przeżywamy nieposłuszeństwo Bogu przez osoby duchowne i zakonników. A przecież My żyjemy razem z ludźmi na Planecie Ziemi  i chcemy rozmawiać ze stworzeniem zrodzonym dzięki Bogu Wszechmogącemu.   Nie rozumiem – jakim prawem bez porozumienia ze Mną ośmielają się publicznie  kogokolwiek krytykować, a tym razem siostra Bruna, niby od Maryi, lecz ani Maryi, ani Mnie nigdy nie pyta. Fakty mówią, że ta zakonnica Bruna nie jest Mnie oddana gdyż nie traktuje Mnie jako swego Pana. Tacy ludzie sami zamykają Nam usta – czyli powinniśmy się pytać ich, czy pozwolą Nam mówić do Naszych wiernych katolików. Fakty mówią że to oni chcą rozliczać nasze wybrane osoby do których wiadomości przekazujemy – pomagamy, uzdrawiamy i nawracamy. Oczywiście – już nie raz powiedziałem, że wszystkiemu „złu’ na Planecie Ziemi winni są biskupi rządzący Episkopatami i Archidiecezjami, gdyż to oni kierują swoimi podwładnymi księżmi 

i zakonnikami. Nikt z tych „wielkich i mądrych” nie pyta Mnie Boga, a sami kierują waszymi umysłami. Bp Hoser też nie pytał Mnie, ani Maryi, a po co pojechał do Madiugorie? Na wakacje i nie widział ludzi modlących się i nie zna świadectw ludzi oddanych Maryi. Lucyfer atakuje właśnie najbardziej Moich duchownych a to bardzo Mnie smuci -„tacy” są lucyferowi bardzo wygodni. Bardzo Jestem smutny, gdy patrzę na Episkopat w Polsce kłaniający się masonerii żydowskiej i dziwię się, że z ochotą spadają do piekła na własną prośbę. No, ale ani Rząd, ani Episkopat Mnie nie pytają, a wiedzą, mimo wszystko, że lucyferyczni ludzie do Nieba się nie dostają.

                                                      Pytacie o „Iskrę”?

Iskrą z Polski będę JA gdy Episkopat i Rząd uznają Mnie oficjalnie KRÓLEM POLSKI, a wtedy zapanuje miłość w sercach ludzkich i wszyscy bez wyjątku będą miłosierni. Dlatego powiadam wam – Jezus Chrystus KRÓL POLSKI Cuda czyniący już TRWA i nie chcę, aby świat był zniszczony przez nieposłuszeństwo Bogu hierarchów  z Episkopatu. Bóg Ojciec chciał zesłać kary na Ziemię już nie raz, ale Ja z Maryją prosimy Boga Ojca, aby zatrzymał rękę swoją karzącą, gdyż bardzo dużo ludzi prosi Nas Modlitwą miłością płynącą. Wiecie jak ludzie są zastraszani przez pachołki lucyfera, którzy rządzą światem – są masonami i Żydami i lucyferowi już oddani. 

Od początku świata Naród Izraelski jest powodem wszystkiego „zła”. Ja nie mówię o wszystkich Izraelitach, lecz o tych ważnych – faryzeuszach, których nienawiść i złość sięga piekielnego dna.   ISKRA to MIŁOŚĆ, bo zapali ogniem miłości dusze i serca, które będą skruszone.  Z miłości będą rozliczane i z miłości będą do Nieba posłane, a wszyscy, którzy nienawidzą i z was katolików szydzą – Bogiem się brzydzą. Ja Bóg nie umiem zrozumieć biskupów, że znają Pismo Święte, że wiedzą o Niebie, czyśćcu i piekle a walczą ze Mną zaciekle. A wy Moi – Nasi wierni katolicy bądźcie Naszymi przyjaciółmi i pokonujcie różne przeszkody – Modlitwą otwierajcie Nasze serca, a nie będziecie w poniewierce.  Nie ulegajcie masońskiej obłudzie – żyjcie w zgodzie z Nami i torujcie sobie drogę do Nieba Modlitwami, Różańcami, Litaniami i często uczestniczcie we Mszach Świętych Przyjmujcie Mnie do ust i na kolanach i uwielbiajcie swego Boga i Pana. Błogosławię wszystkich biskupów Bożych i Mnie oddanych, bo oni pragną Pokoju, Spokoju – pracują na Chwałę Moją i ku wolności sumień waszych, więc ogarniajcie ich Modlitwa Różańcową, bo warto. Nadchodzi dzień, jak za czasów Noego i spadną bezbożni do piekła – miejsca przez siebie wyznaczonego. Trwajcie na Modlitwie.