Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

 
                        Radio Chrystusa Króla z Chicago wykupiło w Polsce billboardy z wizerunkiem Jezusa w koronie - Marketing przy Kawie
 

 Panie Jezu moja Miłości bardzo proszę o Błogosławieństwo na moje 74 urodziny.Bardzo dziękuję, że doczekałam tych lat, że nauczyłam się i mogę wynagradzać za swoje grzechy i rodziny oraz serdecznie dziękuje za piękne nadzwyczajne Łaski Boże. 

                                                           PAN JEZUS.

        Ty Moja ulubienico Mieczysławo jesteś Mnie posłuszna i wdzięczna                                     – zrozumiałaś i nauczyłaś się żyć Bożą Chwałą.

Przez małą ilość osób Jestem kochany, a przecież ludzie powinni Mnie dziękować za otwarcie Nieba, a także czyśćca, z którego dusza wychodzi czysta. Tak bardzo martwię się o grzeszników, których jest na świecie bez liku, a przecież to dla ludzi pozwoliłem się zamordować, a teraz ludzie powinni

być Mnie wdzięczni i za grzechy życia jak najszybciej żałować. CZAS APOKALIPSY SIĘ ZBLIŻA, a ludzie kiedyś i teraz lekceważą Objawienia Boże zamiast przyjąć je w pokorze. Jestem smutny, że nie pytają Mnie kapłani, a przecież powinni Mnie swojemu Zbawicielowi być zupełnie oddani. Macie wiele świadectw nieposłuszeństwa Bogu i teraz też III wojna światowa „wisi na włosku”. Osoby duchowne mają wielkie Łaski rozmowy ze Mną, ale i z całym Niebem, lecz nie chcą Mnie wierzyć i wolą zająć się Ziemi pogrzebem. 

      A ty Mieczysławo zapisuj Nasze Słowa, polecenia i pouczenia i módl się do Ducha Świętego o dobre przez ludzi zrozumienie. Przykro Mnie jest, że hierarchowie tak długo się uczyli o Bogu w Trójcy Przenajświętszej, o Maryi Niepokalanie Poczętej i poznali Pismo Święte na Prawdzie oparte a nie umieją obronić Pokoju i zarażają wszystkich niepokojem. A Ja tak mało wymagam od ludzi, a tylko aby uznali Mnie politycy i biskupi rządzący Moim kościołem – KRÓLEM POLSKI a zostanie Planeta Ziemia ocalona, rozkwitnie Pokój i Dobro w każdej świata stronie. Ja Jestem Miłością i zależy Mnie na waszym każdym życiu, a wtedy ludzie będą mogli żyć w dobrobycie, w miłości, szacunku i w Bożym zachwycie. Gdyby chcieli uwierzyć ci rządzący światem jak w piekle dziękuje im szatan piekielnym niezniszczalnym batem, bo lucyfer tylko nienawidzi, niszczy i rujnuje a na Ziemi nienawiść buduje i wojny wywołuje.

       Mieczysławo – cieszę się, że jesteś ze Mną, z Nami i ujawniaj na Naszej Stronie, ale i na innych jak świat jest pełen grzesznych i nienasyconych ludzi,

a Bóg poniżony. Błogosławię ciebie na 74 twoje Urodziny i otaczam opieką twoją rodzinę. Nie przejmuj się ludźmi zazdrosnymi i złośliwymi bo oni nie chcą być ze Mną – Miłością z własnej winy. Plotkarze i wrogowie Moi mają swoje serca w ciągłym niepokoju i są ode Mnie w oddali. A ty buduj miłość, dobro i szacunek dookoła i czekaj cierpliwie Pokoju, aż Król Jezus – twoja Miłość ciebie do siebie powoła. Do zobaczenia w Niebie, bo jesteś w takiej potrzebie. Amen. Twoja Miłość Jezus Chrystus Król Polski.

                             —————————–————————————
                                               WYJĄTKOWY BUKIET Z 61 RÓŻ 60 cm
    Maryjo. Jako najlepsza z matek radujesz się dniem moich  (urodzin). Pragnę dziś dziękować za wszelkie dobro, które Bóg zdziałał w moim życiu.
Maryjo! Pomóż mi iść przez życie tak, bym nie zasmucał Twego Syna, Jezusa. Pomóż mi wiernie wypełniać moje powołanie, którym zostałem obdarowany. Dziś’ wszystkie słowa pochwały, uznania, gratulacji kierowane pod moim adresem przez najbliższe mi osoby przyjmuję z pokorą. Wiem, że te dary otrzymałem od Boga za Twoim pośrednictwem. Dziękuję więc dziś najlepszemu Bogu za życie, zdrowie, zdolności, dary duchowe i materialne, za wszystko czym jestem i co posiadam. I Tobie, Maryjo, wyrażam wdzięczność za to, że czuwasz nade mną.
 
Maryjo! Prowadź mnie bezpiecznie po krętych drogach dzisiejszego świata, bym szczęśliwie doszedł do celu mej ziemskiej wędrówki do wiecznego obcowania z Bogiem przy Twoim boku, Maryjo! Amen.