Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Pantene używa transseksualnego dziecka w reklamie żeby zwielokrotnić swoje zyski

Pantene jako firma zajmująca się pielęgnacją włosów nie powinna zaśmiecać reklam swojej marki modną, ale szkodliwą społecznie propagandą.

Dlatego nasze żądanie jest zdecydowane i jasne: kupując szampon, chcemy kupować szampon, a nie progresywne i toksyczne ideologie!

Jeśli teraz nie przeciwstawimy się fali „przebudzeń” globalnych marek, wkrótce każda firma, którą znamy od dawna i której produktów na co dzień używamy, zostanie zinfiltrowana przez lewacką propagandę gender.

PROSZĘ PODPISAĆ PETYCJĘ

Szanowni Państwo,

dołączając do rosnącego trendu firm, które stają po stronie nowych ideologii, Pantene, marka kosmetyków do włosów Procter & Gamble, poddała się presji ideologów, wykorzystując transseksualne dziecko w reklamie telewizyjnej do szerzenia propagandy LGBT i zwielokrotniania swoich zysków.

W dwuminutowej reklamie Sawyer, transseksualna dziewczynka, i jej dwie mamy, Ashley i Ellie, celebrują swoje rodzinne motto: „Wszyscy kochają wszystkich, bez względu na to, jaką drogą podążasz”.

„Zawsze była super kreatywna jeśli chodzi o płeć, a włosy były dużą częścią jej transformacji” – mówi Ashley w reklamie. „Kiedy tylko powiedziała nam, że identyfikuje się jako dziewczyna, natychmiast chciała zapuścić włosy”.

„Pamiętam, jak po raz pierwszy ujawniła się w swojej społeczności, nosząc ubrania, które chciała i długie włosy. I w pewnym sensie była sobą” – wspomina Ashley. „To był pierwszy dzień, w którym zobaczyłam w niej dziewczynę”.

Bardzo proszę o podpis pod petycją do marki Pantene, że jako firma zajmująca się pielęgnacją włosów nie powinna zaśmiecać reklam swojej marki modną, ale szkodliwą społecznie propagandą.

Dla jasności trzeba dodać, że dziewczynka, którą widzą Państwo na zdjęciu i o której mówią bohaterki reklamy urodziła się chłopcem i była nim do chwili kiedy zaczęła „identyfikować się” jako dziewczynka.

Całkiem wyraźnie reklama kładzie nacisk na dynamikę relacji między Sawyer i jej dumnymi mamami.

Jest też oczywiste, że mamy do czynienia ze swoistym marketingiem toksycznej dla dzieci ideologii LGBT, która obejmuje legitymizację rodziców tej samej płci i niepokojące uznanie za normę, że dziecko zdezorientowane płciowo w związku dwóch kobiet ma prawo na „przejście” w każdej chwili do płci przeciwnej i najprawdopodobniej z powrotem, kiedy tylko tak zdecyduje.

Na tym polega w skrócie transgenderowy koncept płci jako płynnego, niebinarnego stanu, w którym ktoś kto kwestionuje swobodny wybór pomiędzy identyfikacją dziecka jako dziewczynka, czy chłopiec jest po prostu transfobem.

Pantene opublikował reklamę na Twitterze z wstępem: „Włosy są dużą częścią naszej tożsamości. Dla młodzieży LGBTQ+, takiej jak Sawyer, która poprzez fryzurę chce wyrazić siebie, swój styl i kreatywność, może to pomóc jej poczuć się zauważoną.”

Światowa linia produktów Pantene jest używana przez wiele rodzin na całym świecie. Prezes firmy nie powinien dać się uwieść tzw. „przebudzonym” transgenderowym aktywistom, by szerzyć globalnie przekaz ich biologicznych herezji.

Proszę dodać swój podpis: Pantene – skończcie z promocją ideologii transgenderyzmu!

Reklama, co nie było zaskoczeniem, spotkała się z szerokim odzewem na Twitterze, ale Pantene odmówiło wycofania się z niej, pisząc: ” Nie ma miejsca na transfobię, ani w naszym świecie, ani w naszych mediach społecznościowych”.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy firma jest zaangażowana w promowanie agendy LGBT, a na stronie internetowej marki znajduje się cała sekcja poświęcona poprzednim kampaniom na ten temat.

Dlatego prosimy Państwa o wysłanie mocnego komunikatu, że najnowsza sztuczka globalnego koncernu z wykorzystaniem „transgenderowego” dziecka do promowania niebezpiecznej agendy jest nie do przyjęcia.

Wiele rodzin na całym świecie używa produktów marki Pantene, jeśli chodzi o podstawowe produkty do łazienki, takie jak szampon.

Dlatego nasze żądanie jest zdecydowane i jasne: kupując szampon, chcemy kupować szampon, a nie progresywne i toksyczne ideologie!

Jeśli teraz nie przeciwstawimy się tej fali „przebudzeń” wielu globalnych marek, wkrótce każda firma, którą znamy od dawna i której produktów, jako podstawowych artykułów gospodarstwa domowego, używamy, zostanie zinfiltrowana przez lewacką propagandę gender.

Przesłaniem tej akcji nie jest odmówienie miłości ludziom, którzy decydują się na identyfikację jako transseksualiści, ale sprzeciw wobec masowej indoktrynacji młodych ludzi na całym świecie mających uwierzyć w kłamstwo, że jest czymś dobrym i wartościowym dla jednostki móc w każdej chwili zmienić płeć na przeciwną.

Podpiszmy petycję teraz! Powiedzmy Pantene: przestańcie promować agresywną propagandę LGBT!

Dziękuję za wszystko, co Państwo robią,

Matteo Cattaneo z całym zespołem CitizenGO

P.S. Użyczcie nam Państwo swego głosu, by coś zmienić! Po podpisaniu tej petycji, email zostanie wysłany do Dyrektora Generalnego firmy macierzystej Pantene, Procter & Gamble, abyśmy wspólnie zakwestionowali prawo globalnych marek do zatruwania wyobraźni dzieci coraz bardziej szaloną agendą lobby LGBT.

Więcej informacji:

Reklama Pantene

https://www.youtube.com/watch?v=JFSVbBW5Cg4

Strona Pantene poświęcona propagandzie ideologii LGBTQ

https://pantene.com/en-us/pride

Pantene promuje rodziny LGBTQ w reklamie przedstawiającej transseksualne dziecko z lesbijskimi rodzicami

https://www.metroweekly.com/2021/03/pantene-champions-lgbtq-families-in-ad-featuring-trans-child-with-lesbian-parents/

Pantene podwaja swoje wsparcie dla transseksualnej młodzieży po tym, jak w sieci pojawiła się ich reklama przedstawiająca rodzinę LGBTQ

https://www.yahoo.com/lifestyle/pantene-support-transgender-youth-after-backlash-171024373.html