Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Potęga miłości. – Wędruj z Chrystusem

Boże Ojcze Wszechmogący w tych niebezpiecznych czasach bardzo prosimy o wskazówki dla Polaków w Kraju i za granicą Polski, którzy pragną Pokoju i szczęśliwego życia na Ziemi w kraju każdym. Czy w tym roku 2021 będzie Ostrzeżenie, czy wojna, czy inne nieszczęścia, czy możemy mieć nadzieję na Pokój – bardzo prosimy Boże Tatusiu o prowadzenie ludzi, aby nie błądzili.

 

BÓG OJCIEC WSZECHMOGĄCY

  „Nadeszły czasy w których ludzie nawet z Kościoła Jezusowego chcą rządzić ludźmi i światem całym bez Mojej zgody, a według swojej bezbożnej woli. 

Od początku istnienia życia ludzkiego na Ziemi ludzie są grzechami zniewoleni. Pokazałem „dobro” i „zło”, aby nie wpadali bezmyślnie w diabelskie błoto. Na każdy grzech reagowałem i przez wybranych ludzi do ludzkości przemawiałem. Ci, którzy byli Mnie posłuszni – mieszkają z Nami w szczęśliwym Niebie a ci, którzy strasznie grzeszyli, a wiedzieli o tym, że grzeszą – wiecznym swoim cierpieniem lucyfera cieszą. Dałem ludziom wolną wolę, a także pouczałem i ciągle upominałem i ci, którzy się nawrócili dla innych przykładem byli, którzy do Mnie Boga powracali i ze Mną w zgodzie żyli. Obecnie tak dużo ludzie mają materiałów do poznawania Dróg Bożych i tak dużo kapłani Kościoła Katolickiego pokazują, mówią i nagłaśniają Prawdę o Bogu Wszechmogącym, Bogu Jezusie Chrystusie, o Bogu Duchu Świętym, że tylko Mnie nie wierzący którzy nie chcą być zbawieni spadają do lucyferycznych więzieńJezus Najwyższy Kapłan Kościoła Katolickiego, który bardzo jasno tłumaczy o wieczności – miejscu po zakończeniu życia na Ziemi, że przykro Nam to wiedzieć, gdy ludzie chcą być innymi wierzeniami zwiedzeni. Ze smutkiem obserwujemy świat i widzimy i dziwimy się, że człowiek nie chce być dla człowieka jak siostra i brat. Tak dużo dałem ludziom Łask potrzebnych do życia w łączności 

z Bogiem Wszechmogącym i są niestety tacy, którzy chcą, abym chciał być ich służącym. Taki piękny stworzyłem świat pełen Moich Łask i wymagam tylko wierności i szacunku oraz wdzięczności z okazanej ludziom miłości. 

      Tak dużo jest w Kościele Jezusowym uczynionych przekrętów, tak dużo widzę manipulacji i różnych błędów. Tak bardzo kocham ludzi i czekam, że miłość się w nich do Mnie obudzi. Nie mogę dłużej czekać ale z zakończeniem „zła” na Ziemi zwlekam, gdyż Moi wrogowie lucyferyczni ludzie coraz więcej grzechów wymyślają

 i Kościół Jezusa rozwalają, niszczą i zniewalają. Służący lucyferowi chcą jak najwięcej ludzi zgarnąć do piekła i dlatego muszę mu przeszkodzić i dopuścić do wojen i kataklizmów, aby ludzie mieli czas żałować i cierpieniami pokutować. 

    Ten ROK 2021 będzie rozstrzygający dla mieszkańców Planety Ziemi i czekam na wasze Modlitwy i szacunek okazywany NAM – Trójcy Przenajświętszej poprzez uszanowanie Mojego Syna, któremu oddacie Władzę na Ziemi uznając Boga i Zbawiciela KRÓLEM NARODÓW, a ON KRÓL i WŁADCA MIŁOSIERNY zamieni serca ludzi na BOGU wierne. Jeśli jeszcze w tym roku ludzie nadal będą grzeszyć i ze śmierci zadanej nienarodzonym dzieciom będą się cieszyć, to Ja powiem STOP  i przez kataklizmy zakończę na Ziemi życie i zamknę na zawsze to złowieszcze plemię. Od 100 lat każdy wie, że tylko Mój Jedyny Syn Jezus Chrystus uznany KRÓLEM POLSKI najpierw a potem każdego Narodu rozpocznie nowe życie, zapanuje nowy Pokój od wschodu do zachodu. WYBIERAJCIE – kładę przed wami: „szczęście i nieszczęście” – wybierajcie Szczęście i Pokój w sercach i na świecie oraz miłość miłosierną a będzie szacunek na całym świecie. To mówi do was Bóg Ojciec Wszechmogący – dookoła Dobro czyniący i na uznanie Syna Jezusa Chrystusa KRÓLEM POLSKI w Polsce oczekujący.  Zastanówcie się ludzie i wracajcie do Boga Jezusa Żywego dla was Narodzonego BÓG OCIEC WSZECHMOGĄCY I WSZECHPOTĘŻNY CUDA CZYNIĄCY I CAŁY ŚWIAT KOCHAJĄCY”.

                                   —————————–—————-

       Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie na Adoracji – 22.04.21 r.

                                                         Magnes na lodówkę, z tekstem biblijnym, Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko  nam Rz
                                                         MÓDLMY SIĘ.
 „Ojcze nieskończenie dobry i miłosierny, który gorąco pragniesz rozszerzyć Swe Królestwo miłości w sercach Swoich stworzeń, dla Twej radości i szczęścia. Prosimy Cię, niech się spełni Twoja Wola, żebyś był znany, kochany i czczony przez ludzi i żeby nasze rodziny trwały w jedności w Twoim Pokoju – przez naszego Pana Jezusa Chrystusa oraz przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny i wszystkich Świętych. Amen”.