Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Wczoraj była to Ann. Jutro to mogą być Państwo, albo ja

Szanown Państwo

 

zaciekły atak grupy aborcyjnej Marie Stopes na naszą dzielną działaczkę Ann Kioko nie powstrzyma nas w obronie życia dzieci nienarodzonych na całym świecie.

Marie Stopes rozpoczęła proces sądowy, aby spróbować uciszyć Ann i uniemożliwić jej nie tylko sprzeciw wobec tego co robi, ale nawet publiczne wymienienie nazwy tej organizacji.

Wczoraj była to Ann. Jutro to mogą być Państwo, albo ja.

Dlatego piszę dziś do Państwa, by prosić o Państwa możliwie najhojniejszy wkład w działania CitizenGO, by walczyć o prawo do życia od poczęcia.

W sytuacji, gdy walka o obronę życia nienarodzonych dzieci rozgorzała na całym świecie, Państwa wsparcie staje się kluczowe dla prowadzenia kampanii potrzebnych do zwycięstwa z aborcyjnym lobby.

Bardzo proszę, kliknąć na któryś z poniższych przycisków, aby dokonać darowizny.

 

 

Przekażę 40 zł

 

Przekażę 120 zł
 

 

Przekażę 320 zł
 

 

Przekażę 640 zł
 

 

Przekażę 1200 zł
 

 

inna kwota
 

Dziękuję za wszystko, co Państwo robią,

Paweł Woliński z całym zespołem CitizenGO

Poniżej wiadomość, którą Ignacio wysłał Państwu wcześniej:


Szanowni Państwo

Ann Kioko, nasza odważna aktywistka CitizenGO w Kenii, została pozwana przed sąd za obronę życia dzieci nienarodzonych.

W 2018 roku Ann Kioko rozpoczęła petycję wzywającą do przeprowadzenia dochodzenia w sprawie Marie Stopes, międzynarodowej sieci zakładów aborcyjnych, za reklamowanie usług aborcji na żądanie pod przykrywką „opieki prenatalnej”, co jest zabronione przez kenijskie prawo.

W rezultacie przeprowadzonego dochodzenia i przesłuchania pracowników organizacji Marie Stopes, jej aborcyjna działalność została zawieszona za rażące naruszenie kenijskiego prawa.

Teraz jednak walczy ona o odzyskanie możliwości przeprowadzania aborcji na żądanie, próbuje uniknąć kar za wcześniejsze łamanie prawa i wytacza proces sądowy Ann. Jeśli im się to wszystko uda, Ann nie będzie mogła już dalej nie tylko walczyć z tą organizacją ale nawet nigdy więcej wspomnieć jej nazwy publicznie.

Dlatego piszę dziś do Państwa, aby prosić o Państwa hojny datek dla CitizenGO na walkę w obronie prawa do życia.

 

Przekażę 40 zł
 

 

Przekażę 120 zł
 

 

Przekażę 320 zł
 

 

Przekażę 640 zł
 

 

Przekażę 1200 zł
 

 

inna kwota
 

W Kenii i w 51 innych krajach Afryki życie nienarodzonych dzieci jest chronione przez prawo przed zadawaniem im śmierci na żądanie.

Ale w każdym z tych krajów, a także w wielu innych na całym świecie, trzeba nieustannie walczyć z radykalnymi aborcjonistami, aby utrzymać prawną ochronę życia od poczęcia.

Międzynarodowe zakłady aborcyjne Marie Stopes i inne im podobne, zakładają swoje przedstawicielstwa w krajach takich jak kraj Anny, obiecując niedrogą opiekę zdrowotną i prenatalną jako rzekome cele swojej działalności – ale w tej „hojności” kryje się pułapka, albowiem ich rzeczywistym celem je rozszerzenie lub legalizacja aborcji na żądanie.

Właściciele Marie Stopes mają nadzieję, że ta taktyka zastraszania swoich oponentów uciszy nas i odstraszy wszystkich innych w Kenii, którzy zechcą się im przeciwstawić.

Wiem doskonale, że Kenia nie jest jedynym krajem, który cierpi z powodu takich działań międzynarodowych gigantów aborcyjnych.

Kiedy przeprowadziliśmy nasze własne śledztwo, dowiedzieliśmy się, że lekceważenie kenijskiego prawa i życia nienarodzonych dzieci ze strony aborcyjnej organizacji sięga znacznie głębiej.

Jeśli ciężarna kobieta dzwoniła do ich kliniki, personel natychmiast nakłaniał ją do aborcji. Faktyczne zapewnienie opieki prenatalnej nie było w ogóle brane pod uwagę.

Ministerstwa Zdrowia Kenii wezwało prezesa Marie Stopes przed komisję lekarską w celu przeprowadzenia formalnego dochodzenia, a jego odpowiedź była przerażająca.

„Przyznał, że oferują aborcję nieletnim dziewczynkom bez wiedzy i opieki rodziców… powiedział też, że pragnienie aborcji jest wystarczającym wskazaniem [do jej wykonania].

Rozgniewało to obecnego na posiedzeniu przewodniczącego rady lekarzy… który zapytał prezesa Marię Stopes: ‚Gdzie jest kenijskie prawo? Czy ty w ogóle bierzesz pod uwagę obowiązujące w naszym kraju prawo?””[i]

Aborcyjni giganci jadą do Kenii i innych krajów w jednym celu: zniszczyć panującą tam kulturę życia za pomocą swojego proaborcyjnego programu.
Nienawidzą oni krajów takich jak Kenia, które arogancko nazywają „zacofanymi”, ponieważ odmawiają one przyjęcia bezdusznej i bezwzględnej dla niewinnych dzieci ideologii aborcyjnej.

Dlatego właśnie Państwa wsparcie finansowe dla CitizenGO jest niezbędne do podjęcia walki z wielonarodowymi gigantami aborcyjnymi.

Czy dokonają Państwo dziś najhojniejszego wsparcia na jakie mogą sobie Państwo pozwolić, aby pomóc chronić Ann i wesprzeć wysiłki CitizenGO?

 

Przekażę 40 zł
 

 

Przekażę 120 zł
 

 

Przekażę 320 zł
 

 

Przekażę 640 zł
 

 

Przekażę 1200 zł
 

 

inna kwota
 

Z Państwa wsparciem CitizenGO będzie w stanie stworzyć kampanie skierowane do innych krajów, w których aborcjoniści łamią prawo do życia.

Z Państwa wsparciem wiem, że CitizenGO ostatecznie odniesie sukces… ponieważ w wielu miejscach już go odnieśliśmy!

Dzięki wsparciu sympatyków i przyjaciół CitizenGO na całym świecie powstrzymaliśmy lobby aborcyjne, które chciało zniszczyć istniejącą prawo chroniące nienarodzone dzieci w Meksyku, Kenii, Peru, Ekwadorze, Malawi i Kolumbii. Nieugięcie broniliśmy krajów afrykańskich, takich jak Nigeria, Kenia, Namibia i Uganda, gdzie kulturowi imperialiści prowadzili swoje proaborcyjne kampanie.

Ostatnio CitizenGO miało swój udział w przełomowym zwycięstwa prawa do życia w Państwa kraju, Polsce, która zakazała aborcji eugenicznych.

Nasza petycja we Francji doprowadziła do odrzucenia przez Senat ustawy bioetycznej, która zezwalałaby na aborcję do 9 miesiąca z powodów „psychospołecznych” (takich np. jak stres).

Jednocześnie Honduras stał się pierwszym krajem na świecie, który zakazał aborcji w swojej Konstytucji.

Ale walka wcale jeszcze się nie skończyła, a aborcjoniści nie odejdą pokonani.

Jest w związku z tym niezwykle ważne, aby CitizenGO miało również Państwa wsparcie w walce o obronę życia na całym świecie.

Czy mogę liczyć na Państwa wkład w kampanie pro-life CitizenGO już dziś?

 

Przekażę 40 zł
 

 

Przekażę 120 zł
 

 

Przekażę 320 zł
 

 

Przekażę 640 zł
 

 

Przekażę 1200 zł
 

 

inna kwota
 

Z góry dziękuję za wszystko, co robią Państwo dla obrony nienarodzonych.

Ignacio Arsuaga z całym zespołem CitizenGO

P.S. Dzięki wsparciu sympatyków CitizenGO na całym świecie powstrzymaliśmy lobby aborcyjne dążące do zniszczenia istniejącej prawnej ochrony życia w kilkudziesięciu krajach i poczyniliśmy wielkie postępy w wielu innych.

Ale aborcjoniści nie uciekają z podkulonym ogonem.

W Kenii, ośrodki aborcyjne Marie Stopes wniosły pozew przeciwko Ann Kioko, naszej dzielnej działaczce, aby nas uciszyć i zmusić do zapłacenia odszkodowania za wszczęcie przez nas dochodzenia, które tymczasowo uniemożliwiło im funkcjonowanie i uzyskiwanie przychodów.

Walka na całym świecie stałą się bardziej zacięta niż kiedykolwiek.

Mam nadzieję, że mogę liczyć na Państwa wsparcie finansowe na rzecz CitizenGO, teraz gdy przygotowujemy się do ochrony dzieci nienarodzonych przed kolejnym działaniami eskalującymi możliwości ich globalnej rzezi.