Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

https://www.youtube.com/watch?v=aHVEQ_Ai94U

„Nadejdzie nowa zaraza, młodzież będzie cierpieć jako pierwsza” –

 św. Michał Archanioł 24.03.2021

Panie Jezu Chryste Synu Ojca ześlij teraz Ducha Twego na ziemię spraw aby Duch Święty zamieszkał w sercach wszystkich narodów i chronił je od upadku katastrofy i wojny niechaj Pani Wszystkich Narodów stanie będzie naszą Orędowniczką. Amen

Luz de Maria de Bonilla (Argentyna), 24.03.2021., orędzie św. Michała Archanioła

Umiłowany Ludu Boży:

JESTEM POSŁANY, BY WAS OSTRZEC I PILNIE WEZWAĆ DO NAWRÓCENIA, JAKO DZIECI POTRZEBUJĄCE BOŻEJ POMOCY.

Człowiek zatwardził swoje serce, znajduje przyjemność w świętokradztwach, herezjach, zbrodniach, obelgach, abominacjach i innych grzechach, którymi ciężko obraża Przenajświętszą Trójcę i Naszą Królową i Matkę Niebios i Ziemi.

CI ODDANI PRZYJEMNOŚCIOM ŚWIATOWYM PADNĄ ŁATWYM ŁUPEM NOWYCH ZMIAN WEWNĄTRZ KOŚCIOŁA CHRYSTUSA [WYCHODZĄCYMI] POZA PRAWDZIWĄ DOKTRYNĘ, pod którymi [to zmianami] skrywa się przewrotność Demona, wywołująca podział między braćmi.

PRAWO BOGA ZOSTAŁO JUŻ ZASTĄPIONE przez bardzo ludzkie pomysły, dla wygody grup zakorzenionych w elicie, która kieruje światem, mając na celu wywołanie Schizmy wewnątrz Kościoła.

Człowiek, oddalony od Bożej Miłości i od Miłości Naszej Królowej i Matki jest bezbronny wobec pocisków Złego, które próbują doprowadzić was do upadku.

Ci, którzy są letni, nie odróżnią zła od dobra w kryzysach Wiary, które się zbliżają. DLATEGO PILNA JEST MODLITWA WSTAWIENNICTWA JEDNYCH ZA DRUGICH; NIE WCHODŹCIE W PANIKĘ, KTÓRA WAS PARALIŻUJE, LECZ PRZECIWNIE, WYTRWAJCIE W POKOJU, ABY [WASZE] BŁAGANIA BYŁY BALSAMEM, KTÓRY DOTRZE DO TYCH, CO POTRZEBUJĄ NAWRÓCENIA.

Ludzkość nie słucha ani nie patrzy, nie lęka się tego, co przeżywa, ani tego, co ma przyjść; nie traktuje tego z taką powagą, na jaką [to wszystko] zasługuje.

Przyszłość jest dla was niepewna; chociaż człowiek odsuwa na bok relację z Naszym Królem i Panem Jezusem Chrystusem, to nie wywołuje w nim przerażenia; tym, co naprawdę przeraża ludzkość, jest upadek gospodarki, a ta upada… Biedne stworzenia bez Wiary, poczujecie, jak się traci życie!…

Żywności zacznie brakować, jak nigdy wcześniej człowiek tego nie doświadczył, [a] letnia Wiara powiększa lęk i niepewność.

Człowiek żyje z tego, co chwilowo daje mu dobre samopoczucie; ponieważ nie zna Boga, nie może Go rozpoznać. Ponieważ człowiek nie używa rozumu ani nie myśli o przyczynach i skutkach swoich czynów, ZAPOMINA ŻE, JEŚLI LUD BOŻY BĘDZIE WIERNY I [BĘDZIE ŻYŁ W] PRAWDZIE, ZOSTANIE WSPOMOŻONY MANNĄ Z NIEBA, [DANĄ,] BY GO ŻYWIĆ (por. Wj 16, 4).

Nasza Królowa i Matka nie pozostawia was bez opieki, i Ona trwa czuwając nad Ludem Jej Syna.

Módlcie się, dzieci Chrystusa Króla, nadejdzie nowa zaraza, która niesie ze sobą ból i przerażenie; młodzież nie uważa ani nie wynagradza, będzie cierpieć jako pierwsza. Módlcie się, dzieci Chrystusa Króla.

Och, ludzkości! Oczekujecie, że wrócicie do normalności z przeszłości – [jest to] wielka rozbieżność z nadchodzącą rzeczywistością.

Módlcie się, dzieci Chrystusa Króla, TEN WIELKI POST MA BYĆ DLA DOBRA DUSZ, ODWRÓĆCIE SIĘ ZE SKRUCHĄ OD SWYCH GRZECHÓW, NIE CZEKAJCIE DŁUŻEJ.

Nie zapominajcie mych słów, jak zapominacie to wszystko, co wam obiecują; osobista przemiana duchowa musi zawierać w sobie świadomość tego, czym jest ZBAWIENIE DUSZY: Jest to ciągła praca duchowa, świadoma, w której musicie używać swoich zmysłów, pamięci, rozumienia i woli, złączonych z rozumem i Wiarą.

Nie chodźcie jak automaty, podążając za tym, co przedstawiają wam jako dobro, nie rozumując, że dobro pochodzi od Boga i że wywołuje je Bóg – Miłość, a zło wywołuje Diabeł.

Jesteście w cudzych rękach, którymi nie są [ręce] Przenajświętszej Trójcy… Znajdujecie się w przewrotnych rękach władzy Zła, która przygotowuje wszystko na ukazanie się Antychrysta… (2 Tes 2, 3-4)

Pomyślcie, dzieci Boga: Matka Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa była wierna Swemu Synowi, i Jej Syn nigdy Jej nie porzucił, [trwając] w tym mistycznym zjednoczeniu, w którym żyli w każdym czasie.

NIE WCHODŹCIE W PANIKĘ Z POWODU TYCH, KTÓRZY SĄ ODDALENI OD BOŻEJ MIŁOŚCI I OD MIŁOŚCI MATCZYNEJ; ODNAJDŹCIE POKÓJ, A POTEM, Z WIARĄ, BŁAGAJCIE O NAWRÓCENIE TYCH, KTÓRYCH KOCHACIE, I CAŁEJ LUDZKOŚCI, ponieważ to za pomocą czynów trwacie wewnątrz Przenajświętszej Trójcy, za pomocą dzieł [czynionych] dla dobra [ludzi] wam podobnych. Błaganie [Boga] jest [już] czynem, dziełem [wykonanym] dla dobra bliźniego.

Ten Kościół naszego Pana i Króla Jezusa Chrystusa musi zatęsknić za odpoczynkiem i go znaleźć, wytwarzając więcej Wiary poprzez pomaganie innym. Bóg nie jest statyczny, Bóg jest ruchem Miłości, jest Tym, który wytwarza Nadzieję i Miłość Miłosierną. Człowiek musi naśladować Boskie Atrybuty, aby nie był obojętny na Swego Stwórcę; Bóg jest życiem, i to w obfitości, a tak wielu [jest] ludzi żyjących, którzy zdają się być umarłymi…

NAPRZÓD, LUDU BOŻY!

Nie jesteście sami, jesteście Mistycznym Ciałem Chrystusa, i dziećmi Matki Boga i Naszej…

Nie jesteście sami; wytwarzajcie pokój, bądźcie pewni Miłości Boga wobec was.

Nie lękajcie się! Niepokalane Serce Naszej Królowej i Matki zatryumfuje, i wszystko będzie dobrze i dla dobra człowieka.

Umiłowany Ludu Boży, błogosławię was. Św. Michał Archanioł

Witaj, Najczystsza Maryjo, bez grzechu poczęta. x3

Komentarz Luz de Maria: Bracia i siostry, nasz ukochany św. Michał Archanioł wzywa nas do nawrócenia; chodzi o to, że nawrócenie nie ma oznaczać jakiegoś ciężaru, lecz okazję do zmiany życia, skupionej w wyczerpującej analizie osobistego postępowania, w tym celu, aby się poprawiać w każdej chwili. Św. Michał Archanioł mówi o niepewnej przyszłości, ku której się kierujemy jako ludzkość. Nie zapominajmy, że jako dzieci Boga mamy przed sobą nieskończoną możliwość nawrócenia i skruchy; każdy człowiek jest wolny, by wznosić się duchowo i trwać w dobrym. To wezwanie przestrzega nas przed brakiem żywności; nie skupiajmy się na tym, ale skupiajmy się na wzroście duchowym każdego z nas, aby potem być świadkami Chrystusa, który mieszka w każdym [z nas]. Wzmacniać Wiarę to zagłębiać się w poznaniu Chrystusa, to przybliżać się do Niego i naśladować Go, aby potem to postępowanie Chrystusa stało się życiem w nas. Mówi nam św. Michał, że Bóg nie jest statyczny, trwa w ciągłym ruchu; jest to po to, żebyśmy przebudzili się z duchowego letargu, i żebyśmy, dzięki rozeznaniu kierowanym przez Ducha Świętego, zdołali rozróżnić to, co jest z Boga, i to, co wytwarza Zły, wobec całej palety możliwości, jakie postawili przed ludzkością, zmieniając prawdziwe Magisterium, i idąc jeszcze dalej, [sięgając aż] po Boże Prawo, by je dostosować do liberalizmu obecnej chwili. Ludzkość musi się obudzić, może po oczyszczeniu tego pokolenia, jak to się działo z innymi pokoleniami w historii Zbawienia. Amen.