Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

ZNAKI POPRZEDZAJĄCE WIELKIE OSTRZEŻENIE (OŚWIETLENIE SUMIENIA)

7 DNI I 7 NOCY KRZYŻ NASZEGO ZBAWICIELA BĘDZIE WIDZIANY NA NIEBIE

Opracowane przez „duszęhttps://maryrefugeofsouls.com

Od wysyłającej – „Duszą” okreṡla siebie człowiek, ktȯry prowadzi blog Mary Refuge of Souls. Teksty tam zamieszczane poprzedza długa lista opracowaṅ, z ktȯrych jedno jest tutaj prezentowane w tłumaczeniu na j. polski.

 

APOKALIPSA ṠW. JANA APOST.: 1: 7-8

7 Oto nadchodzi z obłokami, i ujrzy Go wszelkie oko i wszyscy, którzy Go przebili. I będą Go opłakiwać wszystkie pokolenia ziemi. Tak: Amen.
8 Jam jest Alfa i Omega, mówi Pan Bóg, Który jest, Który był i Który przychodzi, Wszechmogący. (Biblia Tysiąclecia)

 

DWIE WAŻNE MODLITWY:

Ja Jestem przede wszystkim Bogiem Wielkiego Miłosierdzia (wraz z orẹdziem podana tutaj)

*** Modlitwa o przebaczenie grzechu – Jezu, proszę, wybacz mi (podana na koṅcu opracowania, str.6)

 

Jezus Chrystus – pamiętajcie o tej modlitwie na dzień Ostrzeżenia

Z Księgi Prawdy – Jezus Chrystus do Marii Bożego Miłosierdzia http://www.paruzja.info/lista.php

 

 

Ja Jestem przede wszystkim Bogiem Wielkiego Miłosierdzia, 07.12.2013, 14:25

Moja szczerze umiłowana córko, chcę, abyście wszyscy, którzy Mnie kochacie, wiedzieli, że wzywam was w tym czasie, byście przyszli do Mnie jak małe dzieci i uklękli przede Mną.
Otwórzcie swoje serca i zaufajcie Mi całkowicie. Następnie poproście Mnie, przez Moją Miłość do was wszystkich, abym okazał miłosierdzie tym, którzy Mnie odrzucą podczas Ostrzeżenia. Proszę, módlcie się za te biedne, zagubione dusze, tak oddalone ode Mnie, gdyż odczują niewypowiedziany ból, gdy staną przed Moimi wszystko widzącymi Oczyma, podczas Oświetlenia Sumień.
Jestem złamany bólem za każdym razem, gdy patrzę na tych ludzi, którzy Mnie nie znają lub nie rozumieją co się wydarzy w świecie, bo Mój Czas już prawie nadszedł dla nich. Będzie to niemal niemożliwe przygotować te dusze, bowiem nigdy nie otworzą swoich uszu na Prawdziwe Słowo Boga. Dlatego musicie poprzez wasze modlitwy, błagać dla nich o Miłosierdzie. Wyleję na nich Miłosierdzie, ale będzie to trudne zadanie.
Wzywam cały świat, by wysłuchał dziś tego Wołania. Mój Czas, Czas dla Boga, aby w końcu został On poznany na całym świecie, w tej największej manifestacji od chwili, gdy Moje Serce przestało bić, gdy umarłem na Krzyżu, już prawie tu jest.
Kiedy wy, którzy wiecie o Mojej Obietnicy powrotu, przychodzicie do Mnie, przynaglam was, abyście prosili przez modlitwę nie tylko za własne dusze, ale za dusze skazane na wieczne potępienie.

 

Zapamiętajcie, co wam teraz powiem. Chcę, abyście tego dnia poprosili Mnie:


„Jezu, błagam o Miłosierdzie dla wszystkich, którzy Cię odrzucili i którzy najbardziej potrzebują Twojej pomocy. Amen.”

Kiedy prosicie Mnie, bym pomógł innym, wylewam wówczas bardzo szczególne Łaski, na tych, których przeznaczenie zostało pokrzyżowane przez oszustwo diabła.
Ja Jestem przede wszystkim Bogiem Wielkiego Miłosierdzia. Nigdy nie zapominajcie, jak wielkie jest Moje Miłosierdzie, gdyż zawsze jest nadzieja dla tych, którzy ode Mnie odpadli. Zrobiłbym wszystko, aby przyciągnąć ich w Moje Kochające Ramiona. Pomóżcie Mi ich uratować.
Wasz Jezus

 

 

 

UWAGA: Ponieważ wielu ludzi będzie cierpiało przez kilka chwil płomienie i męki piekielne z rąk diabłów jako osądu w związku z Wielkim Ostrzeżeniem, będzie wydawać się, że to doświadczenie trwa wiecznie, ponieważ znajdować siẹ bẹdziemy poza królestwem czasu, w wieczności. Jeśli doświadczysz piekła, Pan wskazał mi („duszy”), że najlepszą modlitwą do zniesienia udręki i otrzymania drugiej szansy na życie na ziemi, aby zmienić swoje drogi i nawrócić się z powrotem do Boga, jest: powtarzanie 

bez przerwy: „JEZU, ufam Tobie”, aż te kilka chwil dobiegnie końca. Jednak diabły będą próbowały powstrzymać cię od proszenia o Boże Miłosierdzie. Ale jeśli wezwiesz Święte Imię, JEZUS, przynajmniej raz, z całą swoją duchową potęgą w szczerej, płynącej z serca skrusze za wszystkie twoje grzechy, Bóg zmiłuje się nad tobą i przemieści twój sąd do głębokiego Czyśćca (więc możesz pewnego dnia zdobyć niebo). Kluczem do przetrwania doświadczenia w Piekle podczas Ostrzeżenia jest nigdy nie rozpaczać, ponieważ gdy stracisz nadzieję i pozwolisz, by gorycz owładnẹła twoje serce, twój osąd zostanie zapieczętowany i utkniesz w piekle na całą wieczność, ponieważ zabraknie ci duchowej siły, by wrócić na ziemię po drugą szansę. Tak więc musicie wzywać Imiẹ JEZUS, aż całe to doświadczenie się skończy i albo znowu będziecie żyć na ziemi, albo otrzymacie od Boga pozwolenie na wejście do głębokiego Czyśćca. Pan rȯwnież wskazał mi, że wszystkim tym, którzy przeżywają piekło, da również wejście do głębokiego Czyśćca lub drugą szansę na życie na ziemi, jeśli wezmą, z pełną skruchą za swoje grzechy.Święte Imię Jego Najświętszej Matki, MARYI, prosząc w ten sposób za Jej wstawiennictwem, aby ocalić ich przed Jej Boskim Synem od piekła. Amen.

 

ZNAKI (OPARTE NA KATOLICKIM OBJAWIENIU PRYWATNYM):

 

* Po pierwsze, Słońce będzie pulsowało i obracało się na Niebie, podczas gdy wzorce pogody na Ziemi będą się zmieniały. (Proroctwa: Maria Divine Mercy (Księga Prawdy); Uwaga: „Taniec słońca” przypomina cud fatimski (Portugalia, 13 października 1917 r.) I miał miejsce w różnych miejscach objawień maryjnych, takich jak Medjugorje).

 

* Wtedy, na niebie pojawi się Krzyż Naszego Zbawiciela, a światło będzie pochodzić z trzech otworów na gwoździe w belkach. Krzyż będzie widoczny przez 7 dni i 7 nocy bezpośrednio poprzedzających Wielkie Ostrzeżenie. (Proroctwa: Luz de Maria, św. Faustyna od Bożego Miłosierdzia, Maria Divine Mercy (Księga Prawdy), „Jennifer”).

 

* Słońce będzie się ściemniać, a ciemność będzie się zwiększać – sprawiając, że cienie będą rosły z każdą chwilą – aż stanie się absolutnie „straszną ciemnością” po obu stronach globu. (Proroctwa: Luz de Maria).

 

* W jednej chwili Księżyc zmieni kolor na krwistoczerwony. (Proroctwa: Luz de Maria, „Anne” z Direction For Our Times).

 

* Przepowiednia o Dwóch Słońcach: Wielkie Ostrzeżenie jest związane z kometą, która będzie nadchodziła z kierunku z za Słońca na ludzi na Ziemi. W zależności od tego, jak szybko Kometa Ostrzeżenia nadchodzi w kierunku Ziemi, ludzie bẹdą mogli zobaczyć to „Drugie Słońce” na widocznym niebie, 3 do 40 dni przed Wielkim Ostrzeżeniem. (Proroctwa: Matka Boża z Emmitsburga, Prorok John Leary, Maria Divine Mercy (Księga Prawdy), Luz de Maria, Pedro Regis).

 

* Drugim Słońcem może być ciało niebieskie znane jako „Planeta X”. W prywatnych objawieniach przekazanych jednemu z katolickich wizjonerȯw powiedziano, że Planeta X jest „Gwiazdą Jezusa”, ponieważ była obecna zarówno w czasie Jego Narodzin, jak i Jego Ṡmierci, i jest używana przez Boga jako narzędzie kary. Powiedziano mu również, że Planeta X składa się głównie z metali, więc magnetyzuje inne ciała niebieskie, do których zbliża się w przestrzeni. Oznacza to, że może wpływać na oś znajdujących się w pobliżu ciał niebieskich, powodując odwrócenie ich biegunów magnetycznych, a także może powodować erupcje uśpionych wulkanów i silnie odczuwalne trzęsienia ziemi. Ponadto, ponieważ Planeta X magnetyzuje inne ciała niebieskie na swojej drodze, może zmieniać orbity takich ciał w przestrzeni, podczas gdy jej własna orbita jest bardzo niezwykła i nieregularna, bo silnie wpływa na nią grawitacyjne i magnetyczne przyciąganie innych obiektów w przestrzeni. A więc jej orbita

jest prawdopodobnie wysoce nieprzewidywalna. Chociaż katolickiemu prorokowi Luz de Maria nie powiedziano, że ciało niebieskie zbliżające się do Ziemi to Planeta X, Niebo poinformowało ją o tych samych cechach dotyczących Drugiego Słońca, które spowoduje wiele poważnych trzęsień Ziemi, gdy siẹ do niej zbliża.

 

* Bezpośrednio przed  nastąpieniem Wielkiego Ostrzeżenia, na Ziemi nastąpi głęboka cisza, w której cała natura zamilknie i nie wyda żadnego dźwięku. (Proroctwa: Luz de Maria, Maria Divine Mercy (Księga Prawdy)).

 

* W Dniu Wielkiego Ostrzeżenia dwa ciała niebieskie zderzą się ze sobą, co będzie wyglądało jak „zderzanie się dwóch gwiazd”. Te „dwie gwiazdy” to Kometa Ostrzeżenia i asteroida. Uderzenie nastąpi w momencie, gdy kometa i asteroida znajdą się w równej odległości (w punkcie środkowym) między Księżycem a Ziemią. (Proroctwa: Prorok John Leary, Matka Boża z Garabandal, Maria Divine Mercy (Księga Prawdy), Luz de Maria).

 

* MATEMATYKA ZIEMI: Średnia odległość między Ziemią a Księżycem wynosi około 30 ziem. Oznacza to, że możesz zmieścić 30 planet o rozmiarach podobnych do Ziemi wzdłuż jednej linii między Ziemią a Księżycem. Tak więc punkt środkowy między Ziemią a Księżycem ma średnicę około 15 planet podobnych do Ziemi. Rozmiar Księżyca to 1/4 rozmiaru Ziemi. Astronomowie spekulują, że Planeta X może być tak duża jak Jowisz (pasuje do 11 planet podobnych do Ziemi na swojej średnicy) lub, bardziej realistycznie, wielkości jak Neptun / Uran (4 planety podobne do Ziemi na swojej średnicy). Proroctwo katolickie sugeruje, że Planeta X przejdzie w punkcie środkowym między Ziemią a Księżycem podczas Ostrzeżenia. Nie jestem matematykiem, ale to sugeruje, że w jej najbliższym punkcie Ziemi podczas Ostrzeżenia, jeśli użyjemy figur Neptun / Uran do rozmiaru Planety X, Kometa Ostrzeżenia będzie wyglądała z Ziemi jak około 8 razy większa niż Księżyc, gdy zostaje uderzona przez asteroidẹ i odchylona od swojej pierwotnej orbity. Symbolicznie przypomina to wyobrażenie Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej, w której Święty Ogień Miecza Anioła ma uderzyć w ziemię, ale zostaje on odbity przez Splendor Naszej Błogosławionej Matki Maryi, podczas gdy Anioł woła: „Pokuta, pokuta, pokuta!”. (Zobacz także: Hipotetyczna Planeta X: https://solarsystem.nasa.gov/planets/hypothetical-planet-x/in-depth/).

 

* W chwili, gdy dwa ciała niebieskie uderzą jedno w drugie, Ostrzeżenie, zwane inaczej „Oświeceniem Sumienia”, nastąpi dla każdej osoby ludzkiej powyżej wieku rozumu (powyżej siedmiu lat). Każdy człowiek będzie obecny przed Naszym Panem, Jezusem Chrystusem, przeglądając całe swoje życie aż do tego momentu, tak jakby umarł i był przed Sądem Bożym. Każdy człowiek pozna swoje grzechy – wyznane i niewyznane, swoje dobre uczynki i wszystkie konsekwencje, jakie spowodowały w życiu innych. Każdej osobie zostanie powiedziane, aby nie oddawała czci antychrystowi, nie przyjmowała znaku bestii (wbudowany mikroczip), ponieważ spowoduje to wieczną śmierć (piekło) i potrzebę fizycznych schronień podczas Wielkiego Ucisku. Wreszcie, każda osoba doświadczy „przedsmaku” trwającego co najmniej kilka chwil tego, dokąd poszłaby jej dusza, gdyby umarła w tej samej chwili: Niebo, Czyściec lub Piekło. (Proroctwa: Prorok John Leary, Matka Boża z Garabandal, Maria Divine Mercy (Księga Prawdy), Luz de Maria).

 

* Kometa Ostrzeżenia to to samo ciało niebieskie, co Kometa Wielkiej Kary. Po zderzeniu Komety Ostrzeżenia z asteroidą, oba ciała niebieskie zostaną zlane razem, a Kometa Ostrzeżenia zmieni trajektorię – by ponownie pojawić się trzy i pół roku później jako Kometa Wielkiej Kary. Ta kometa zderzy się z ziemią, powodując wydarzenie znane w katolickich proroctwach jako „Trzy dni ciemności”. (Proroctwa: Prorok John Leary, Maria Divine Mercy (Księga Prawdy)).

 

* Należy również zauważyć, że ponieważ Kometa Ostrzeżenia (Planeta X) będzie zmieniać swoją trajektorię z powodu zderzenia z asteroidą itp., na bardzo krótką ścieżkę orbitalną (powrót na Ziemię dopiero trzy i pół roku później), prawdopodobnie poruszy się bardzo blisko innych planet wewnętrznych i pasa asteroid, zaburzając orbity grawitacyjne tych obiektów astronomicznych w kosmosie (ze względu na ich masywny rozmiar i metaliczny skład). Prawdopodobnie spowoduje to więcej śmieci kosmicznych, takich jak komety i asteroidy, uderzających w Ziemię. A w szczególności asteroidy mogą uderzyć w Ziemię podczas dużych, ognistych burz jako meteoryty itp. Statystyki: Merkury to najmniejsza planeta (jedna trzecia wielkości Ziemi); Wenus ma prawie taki sam rozmiar jak Ziemia; a Mars jest o połowę mniejszy od Ziemi; ponad 99% z 50 000 meteorytów znalezionych na Ziemi pochodzi z pasa asteroidȯw; prawie 50% masy pasa asteroidȯw znajduje się tylko w 4 asteroidach: Ceres (około 950 km, 590 mil), Vesta (około 600 km, 373 mil), Pallas (około 600 km, 373 mil) i Hygiea ( około 600 km, 373 mil); Sama Ceres ma około 25% masy pasa asteroidȯw i jest znana jako „planeta karłowata”; do 1,7 miliona, asteroidȯw ma średnicę około 1 km lub 0,62 mili.

 

* Należy również zauważyć, że Planeta X ma prawdopodobnie do 9 satelitów (księżyców) obracających się wokół niej (na podstawie chińskiej astronomii). Jednak te satelity prawdopodobnie będą znacznie mniejsze niż nasz własny Księżyc. Spośród ponad 190 znanych księżyców krążących wokół różnych planet naszego Układu Słonecznego, nasz Księżyc jest piątym co do wielkości, a jego duży rozmiar jest wyjątkowy w stosunku do masy Ziemi. Jednakże, ponieważ nasz Księżyc jest tak duży, jego przyciąganie grawitacyjne pomaga zrównoważyć potencjalne chybotanie naszej planety, gdy podróżuje w przestrzeni na swojej orbicie wokół Słońca i pomaga tworzyć pory roku, wzorce pogodowe, klimat, fale oceanu i zbiory ( rolnictwo) możliwe na Ziemi itd. Jeśli Planeta X naprawdę ma swoje własne satelity (księżyce), nie wiadomo, jak te księżyce będą się zachowywać w okresie poprzedzającym Wielkie Ostrzeżenie i jaki będzie miało to wpływ na życie na Ziemi.

 

 

 

ODNIESIENIE BIBLIJNE:

 

UWAGA: Ja, „dusza”, nie jestem teologiem ani znawcą Biblii. Te wersety z pism świętych nie mają być „autorytatywne” w tej sprawie – co oznacza, że te wersety wyraźnie odnoszą się do spotkania ostrzegawczego w Boskim planie, ponieważ mogą odnosić się do innych wydarzeń na osi czasu wydarzeń z czasów ostatecznych przez Boga. Tak więc nie sugeruję, że my, ludzkość, jesteśmy w pewnym momencie Apokalipsy lub że niektóre Pieczęcie są złamane lub nie, ponieważ nie wiem. Tylko Bóg wie i odradza tego rodzaju mapowanie lub spiskowanie, które wielu chrześcijańskich teologów, proroków i ministrów robi dzisiaj, aby usprawiedliwić swoje twierdzenia dotyczące wypełnienia się wydarzeń w czasach końca. Jednak to, co próbuję zrobić, dzieląc się tymi wersetami z Biblii, to po pierwsze, pokazać, że rodzaj znaków, które będą manifestować się jako część spotkania ostrzegawczego, był generalnie przepowiadany tysiące lat wcześniej w Piśmie Świętym – tak więc, ludzkość została wezwana, aby wypatrywać tych Znaków Czasu; po drugie, te proroctwa są dowodem na istnienie Boga i pokazują, że On kieruje wydarzeniami i stworzeniem czasów ostatecznych; i po trzecie, aby doprowadzić do nawrócenia wielu ludzi, kiedy wydaje się, że wypełniły się one jako część Ostrzeżenia. Na koniec pamiętajcie, że mogą istnieć inne wersety w Biblii, które odnoszą się do Ostrzeżenia, więc ta lista nie jest wyczerpująca. Dziękuję. Panie Boże pobłogosław!

 

https://pl.wikisource.org/wiki/Biblia_Wujka_(1923)/

https://pl.wikisource.org/wiki/Biblia_Wujka_(1923)/Nowy_Testament

https://pl.wikisource.org/wiki/Biblia_Wujka_(1923)/Stary_Testament

Mateusz 24:29  

 A natychmiast po utrapieniu onych dni słońce się zaćmi i księżyc nie da światłości swojéj, a gwiazdy będą padać z nieba, i mocy niebieskie poruszone będą

Marek 13:24

Ale w one dni po uciśnieniu onem zaćmi się słońce, i księżyc nie da jasności swojéj.

Łukasz 21:25

 I będą znaki na słońcu i księżycu i gwiazdach, a na ziemi uciśnienie narodów dla zamięszania szumu morskiego i nawałności

Dz 2,20

Słońce się obróci w ciemności, a księżyc w krew, przedtem niż przyjdzie dzień Pański wielki i jawny.

Objawienie 6:12

 I widziałem, gdy otworzył szóstą pieczęć, a oto się stało wielkie trzęsienie ziemie, i słońce się stało czarne jako wór włosiany, i księżyc wszystek stał się jako krew.

Objawienie 6:13

A gwiazdy z nieba upadły na ziemię, jak drzewo figowe zrzuca niedojrzałe figi swoje, gdy od wiatru wielkiego bywa zatrzęsione.

Objawienie 8:12

 I zatrąbił Aniół czwarty, i zarażona jest trzecia część słońca i trzecia część księżyca i trzecia część gwiazd, tak iż się ich trzecia część zaćmiła, i trzecia część dnia nie świeciła i nocy także.

Hiob 9: 7

Który przykazuje słońcu, i nie wschodzi: i gwiazdy zamyka jako pod pieczęcią.

Ksiẹga Koheleta 12: 2

zanim zaćmi się słońce i światło, i księżyc, i gwiazdy, i chmury powrócą po deszczu;

Izajasz 5:30

zaszumi nad nim dnia onego jako szum morski: pojrzemy na ziemię, a oto ciemności ucisku: i światłość zaćmiła się we mgle jego.

Izajasz 13:10

 Bo gwiazdy niebieskie i jasność ich nie rozpuszczą światła swego: zaćmiło się słońce na wschodzie swym, i księżyc nie zaświeci światłem swojem.

Izajasz 24:23

I zasroma się księżyc i zawstydzi się słońce, gdy będzie królował Pan zastępów na górze Syon i w Jeruzalem, a przed oczyma starców swoich uwielbion będzie.

Izajasz 47: 5

 I mówiłaś: Na wieki będę panią: nie przypuściłaś tego do serca twego, aniś wspomniała na ostateczne rzeczy twoje.

Izajasz 50: 3

Oblokę niebiosa ciemnościami, wór uczynię przykrycie ich.

Ezechiel 32: 7

Zaś gdy cię zgaszę –zakryję niebiosa oraz zaćmię ich gwiazdy;obłokiem zasłonię słońce, a księżyc nie da świecić swojemu światłu.

Joel 2:10

 Dzień ciemności i mroku, dzień obłoku i wichru, jako zaranie rozciągnione po górach: lud wielki a mocny, podobnego mu nie było od początku, i nie będzie po nim aż do lat rodu i rodu.

Joel 2:31

Słońce obróci się w ciemność, a księżyc w krew, niż przyjdzie dzień Pański wielki a straszny.

Amos 5:20

Czy nie ciemnością dzień Pański, a nie światłṡcią; i mrok, a nie jasność w nim?

Nahum 1: 8

 I przez przewalającą siẹ powȯdźkres położy miejscu jej, a nieprzyjaciȯł jego ciemności prześladować będą.

Zachariasz 14: 6

W bẹdzie dnia owego; nie będzie światła ale zimno i mrȯz.

 

ODNIESIENIE DO PROROCTWA:

 

UWAGA: Jest to bardzo znikoma część wielu katolickich proroctw dotyczących Ostrzeżenia (Oświecenia Sumienia). Nie ma to być wyczerpująca lista autentycznych wybranych wizjonarȯw lub dostępnych proroctw. Szczẹṡć Boże!

 

****PROROCTWO Dwóch Słońc – Kometa Wielkiego Ostrzeżenia (Iluminacja Sumienia) – Kometa Cierpienia

https://maryrefugeofsouls.com/2016/04/01/two-suns-prophecy-comet-of-the-great-warning-illumination-of-conscience-comet-of-chastisement/

 

REVELACIONES MARIANAS ( Fragmenty Orẹdzi) https://revelacionesmarianas.com/english.htm

 

NASZ PAN JEZUS CHRYSTUS DO LUZ DE MARIA 8-29-2010

Mój Krzyż jest zwycięstwem i będzie świecił na firmamencie przez siedem dni i nocy. Będzie świecić stale. Będzie to znak poprzedzający dla wszystkiego, na co czeka Mój lud, a dla tych, którzy nie wierzą, będzie to wielkie zamieszanie. Nauka bẹdzie spróbowała wyjaśnić to, co nie ma naukowego wyjaśnienia.

 

NASZ PAN JEZUS CHRYSTUS DO LUZ DE MARIA 11-22-2014

Mȯj umiłowany ludu: WKRÓTCE NADEJDZIE SAMO-EGZAMINOWANIE, którego nie dokonam Ja, ale każdy z was osobiście i w tej chwili wszystko się zatrzyma, człowiek ujrzy własne sumienie, ujrzy siebie całkowicie odsłoniętego. Cokolwiek się poruszy, przestanie się poruszać, ponieważ na Ziemi zapanuje cisza, usłyszysz tylko lament tych, którzy żałują popełnionego zła i przyjdę Ja z Moją Miłością, aby ponownie powitać ciẹ jako Moją zagubioną owcę, a nawet wtedy niektȯre Moje dzieci zaprzeczą, że Ostrzeżenie nadchodzi z Mojego Domu i zbuntują się przeciwko Mnie i będą częścią Zła.

 

NAJŚWIĘTSZA MARYJA PANNA DO LUZ DE MARIA 30-08-2017

Umiłowany ludu Mojego Syna, utrapienia dla ludzkości trwają. Grzech, który obfituje w człowieku i pozostaje na Ziemi, przyciąga Ciała Niebieskie do częstszego zbliżania się do Ziemi. Niedługo zobaczcie, jak księżyc przybiera kolor krwi, jako ostrzeżenie dla Ludzkości o bliskości Ostrzeżenia, o którym już cię ostrzegałam.

 

NASZ PAN JEZUS CHRYSTUS DO LUZ DE MARIA 17-09-2018

Cienie zmienią się z cienia w najstraszniejszą ciemność, która nie ustąpi jasności, dopóki sklepienie Nieba nie zostanie oświetlone przez dwa ciała niebieskie, które dotkną i oświetlą całą Ziemię. Dzień będzie jaśniejszy, a noc będzie jak dzień – mówię wam o Ostrzeżeniu – chwili, w której każdy będzie sam ze swoim sumieniem w obliczu swoich grzechów, ta chwila będzie tak intensywna, że niektórzy nie bẹdą mogli oprzeć się doświadczaniu własnego zła, nie będąc w stanie otrzymać pomocy od żadnego brata lub siostry, ponieważ każdy człowiek doświadczy tẹ chwilẹ w okreṡlony sposȯb, ale w tym samym czasie, w którym to momencie wszystko na Ziemi zostanie przeze Mnie sparaliżowane. Człowiek znajdzie się sam, cierpiąc własny grzech lub radując się swoim oddaniem i prawdą.

 

NAJŚWIĘTSZA MARYJA PANNA DO LUZ DE MARIA 7-01-2020

W TEN SAM SPOSȮB NA CZĘŚĆ WSZECHṠWIATA wpływa nietypowy ruch ciała niebieskiego o dużych proporcjach, które porusza się, magnetyzuje wszystko na swój sposób, zmieniając normalny ruch niektórych planet i samej ziemi, w wyniku czego nasilają się trzęsienia ziemi.

 

KSIĘGA PRAWDY – MARIA DIVINE MERCY (MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA) http://www.paruzja.info/lista.php

 

„Radujcie się, gdy niebo eksploduje, gdyż będziecie wiedzieć, że Ja przychodzẹ”

Niedziela, 2 października 2011 o 15:00

 

Moja szczerze umiłowana córko, warunki pogodowe zmieniają się teraz, jako jeszcze jeden znak, że czasy mają się niebawem odmienić. Będziecie widzieć także inne zmiany. Słońce zacznie pulsować i obracać się przed światem, kiedy świat będzie przygotowywany do Ostrzeżenia.
Najpierw pojawi się Mój Krzyż. Będziecie zaszokowani, ale on będzie dany jako znak, abyście mogli przygotować swoje dusze i prosić o odkupienie w związku z popełnionymi przez was grzechami. Gdy to zrobicie, nie będziecie cierpieć podczas Ostrzeżenia. Módlcie się, módlcie się, módlcie się, Moi wyznawcy zewsząd. Cieszcie się, gdy niebo eksploduje, bo będziecie wiedzieć, że Ja naprawdę przychodzę do świata. W końcu ludzkość nie będzie mogła się Mnie wyprzeć. Moja Miłość będzie promieniować w każdym zakątku świata, gdy spróbuję przyciągnąć wszystkie dusze, wszędzie.
Wydarzenie to będzie tak nieoczekiwane, że świat się zatrzyma w wielkim szoku. Kiedy powoli wróci do normalnego stanu, wielu nadal nie będzie pewnych, co się stało. Kiedy Ja przyjdę, nadejdzie też szatan i demony z piekła, które będą się starały pożreć dusze Moich dzieci. Dlatego muszę przynaglić was wszystkich do pokropienia domów wodą święconą i posiadania wszędzie poświęconych świec. Musicie być stale chronieni.
W ramach przygotowań proszę was: módlcie się za wszystkich tych, którzy w swoich sercach nie są w stanie przyjąć Prawdy Mojego Nauczania. Módlcie się szczególnie za tych, którzy podejmują przeogromny wysiłek, aby się Mnie wyrzec, choć są świadomi Mojego Ukrzyżowania dokonanego dla ich zbawienia. Pamiętajcie, że umarłem za każdego z was, aby was zbawić. Pamiętajcie, że tym razem przychodzę ponownie, aby was uratować, każdego z was. Nikogo nie wykluczam.
Teraz jest wasza szansa, dzieci, aby zapewnić sobie miejsce w Erze Pokoju na ziemi. Dlaczego mielibyście nie chcieć mieć w tym udziału? Dlaczego ktoś miałby świadomie wybrać piekielną otchłań zamiast tego wielkiego Daru? Cieszcie się. Módlcie się. Dziękujcie Bogu Ojcu za to wielkie Ostrzeżenie. Przyjmijcie ten Dar z miłością i radością w sercach.
Wasz Zbawiciel
Jezus Chrystus

 

„Najpierw na niebie pojawią się znaki – słońce bẹdzie wirować”, piątek, 11 listopada 2011 o 16:00

 

Modlitwa, wiele modlitwy, jest potrzebna, aby pomóc teraz ratować dusze. Ty, Moja córko, musisz przygotować swoją rodzinę i powiedzieć tym, którzy potrzebują Mojego wielkiego Miłosierdzia, aby byli gotowi.
Jeszcze raz – najpierw pojawią się znaki. Wiele osób oprzytomnieje i przykuje to ich uwagę, gdy zobaczą te zmiany na niebie. Będą świadkami słońca wirującego jak nigdy dotąd. Następnie ujrzą krzyż. Stanie się to tuż przed zderzeniem się gwiazd na niebie i tego, jak Promienie Mojego Bożego Miłosierdzia okryją ziemię. Zapadnie cisza, tak że każda dusza będzie w stanie absolutnej prywatności, kiedy stanie przede Mną. Powiedz Moim dzieciom, na co muszą uważać, bo nie mogą się obawiać. Tego Wydarzenia nie należy się lękać. Zamiast tego powinniście wszyscy przyjąć to spotkanie z otwartością.
Wszystkie Moje dzieci muszą uznać, że to jestem Ja, Kto przychodzi teraz przed nie. Nie mogą myśleć, że to jest koniec świata, bo tak nie jest. To jest początek nowego okresu w historii, w którym wszystkie Moje dzieci w końcu poznają Prawdę. Cieszę się i czuję ogromną czułość względem każdej duszy, która może zostać odkupiona, jeśli pozwoli Mi wręczyć sobie ten Dar.
Módlcie się, módlcie się, módlcie się teraz za wszystkie dusze, w szczególności za te, które będą tak pełne lęku, że mogą nie być wystarczająco silne, aby przyjąć Moją Rękę Miłosierdzia.
Wasz Zbawiciel
Jezus Chrystus

 

 

*** Modlitwa o przebaczenie grzechu – Jezu, proszę, wybacz mi https://maryrefugeofholylove.com/the-warning-what-to-do-afterwards/prayer-for-forgiveness-of-sin-jesus-please-forgive-me/

 

MODLITWA O PRZEBACZENIE GRZECHU – JEZU, PROSZĘ WYBACZ MI

Chociaż piszę tę stronę głównie z myślą o tych, którzy szukają modlitw o przebaczenie grzechów po tym, jak miało miejsce Wielkie Ostrzeżenie – Oświecenie Sumienia, te słowa może rozważyć każdy, kto potrzebuje przebaczenia grzechów przez Boga w każdym momencie.

KROK PIERWSZY

W następstwie Wielkiego Ostrzeżenia ważne jest, aby każda osoba była w stanie uspokoić zmysły, zachować wewnẹtrzny spokój i szukać możliwoṡci najszybszego pojednania siẹ z Bogiem w zadoṡćuczynieniu tego, czego doświadczyła w swojej duszy.

 

Jezus dał następującą modlitwę w Księdze Prawdy, którą można odmówić w ciągu minut-godzin po Ostrzeżeniu:

„Proszę, prowadź mnie do Światła i Dobroci Twojego Wielkiego Miłosierdzia i przebacz mi moje grzechy. Amen.”

Wypowiadając powyższą modlitwę, Bóg udzieli ci wielu łask, które dodadzą ci sił do podjęcia kolejnych kroków w celu oczyszczenia i przywrócenia twojej duszy.

 

KROK DRUGI

Ważne jest, aby zrozumieć, że przebaczenie jakiegokolwiek grzechu wymaga trzech warunkȯw:

  • Wyrzutȯw sumienia za grzech – musisz naprawdę żałować tego, co zrobiłeś lub czego nie zrobiłeś. Wyrzuty sumienia obejmują szczere pragnienie, aby ponownie spróbować nie grzeszyć – nie obrażać Boga.
  • Przebaczenia za grzech – musisz szukać i prosić Boga o przebaczenie, które ZAWSZE ci da. Przebaczenie od Boga przywraca twoją więź z Nim.
  • Pokuty za grzech – kiedy popełniasz jakiś grzech, pozostawia on duchowy ślad w postaci osadu na twojej duszy. Aby oczyścić i  duszę, potrzebny jest akt pokuty. Pokuta powinna być adekwatna do wagi grzechu. Jeśli pokuta nie zadośćuczyni za grzechy w tym życiu, być może będziesz musiał spędzić po śmierci czas w czyśćcu, zanim będziesz mógł wejść do Nieba z Bogiem.

 

Jeśli jesteś katolikiem lub prawosławnym chrześcijaninem, następnym krokiem jest zwrócenie się do księdza o przebaczenie (rozgrzeszenie) grzechów w sakramencie pojednania (spowiedź). Poniżej podajẹ tradycyjną modlitwẹ używaną jako akt skruchy do spowiedzi przez penitentów:

 

Akt żalu
Ach żałuję za me złości, jedynie dla Twej miłości. Bądź miłościw mnie grzesznemu, dla Ciebie odpuszczam bliźniemu.

 

W Księdze Prawdy, Pan Jezus w orẹdziach udzielanych Marii Bożego Miłosierdzia, jako jedną ze 170 Modlitw Krucjaty podał specjalną Modlitwę #8 poṡwiẹconą Spowiedzi: http://www.paruzja.info/lista.php

 

(8) Spowiedź / Wyznanie win

Ja, Jezus, Wasz Król i Zbawiciel, podaję teraz Moją modlitwę do Spowiedzi. Powinna być ona odmówiona podczas Ostrzeżenia oraz po Ostrzeżeniu, aby prosić o łaski przebaczenia grzechów.

Najdroższy Jezu, proszę o przebaczenie za wszystkie moje grzechy oraz ból i krzywdy, które wyrządziłem innym. Pokornie modlę się o łaski, abym nie uraził Cię ponownie i ofiarował pokutę zgodnie z Twoją Najświętszą Wolą. Błagam o przebaczenie wszystkich przyszłych przewinień, w których mogę mieć udział, a które spowodują Twój ból i cierpienie. Weź mnie ze Sobą do nowej Ery Pokoju, bym mógł stać się na wieczność częścią Twojej rodziny. Kocham Cię Jezu. Potrzebuję Cię. Szanuję Ciebie i wszystko, co Ty oznaczasz. Pomóż mi Jezu, bym mógł być godny wejścia do Twojego Królestwa. Amen.

 

Jeśli nie jesteś w stanie przystąpić do Sakramentu Pojednania (Spowiedź) lub nie jesteś członkiem Kościoła katolickiego albo prawosławnego, w Księdze Prawdy Jezus w trzech orẹdziach # 24 zapewnił specjalną Modlitwę o Odpust Zupełny

z 31.stycznia 01.2012, poszerzoną przez dwa uzupełnienia z 09 lutego 2012 oraz 29 lutego 2012.

 

Jezus objawia Odpust Zupełny dla całkowitego rozgrzeszenia – 31.01.2012, 21:30

To orędzie zostało przekazane Marii Bożego Miłosierdzia, po półtoragodzinnej Adoracji Przenajṡwiẹtszego Sakramentu

Moja najukochańsza córko, jak bardzo się cieszę z powodu miłości okazanej Mi przez drogich wyznawców, których miłość jest tak ściśle spleciona z Moim Najświętszym Sercem. Mam upodobanie w Moich wiernych dzieciach, których miłość do Mnie przynosi Mi tak wielką radość pośród Mojego bólu. Oni są światłem i przynoszą Mi siłę potrzebną do prowadzenia Mojej armii.
Te, Moje wybrane dzieci, uważają, że to tylko ich wiara przyprowadziła ich do Mnie. Nie zdają sobie sprawy, że Mój Duch Święty zstąpił na nich, zwłaszcza na tych z otwartymi sercami, aby mogły przyłączyć się do reszty Mojego Kościoła na ziemi.
Moi umiłowani wyznawcy, którzy okazują posłuszeństwo, nieugiętą wolę i czystą miłość w swoich duszach będą fundamentem, na którym odbuduję teraz Mój Kościół na ziemi.

Moja armia, przez swoją miłość do Mnie otrzyma teraz bardzo szczególne łaski. Daję im ten Odpust Zupełny, aby umożliwić im niesienie Mojej pochodni ognia, by mogli rozpowszechniać nawrócenie. Ten dar ode Mnie pozwoli im na szerzenie prawdy Mojego Świętego Słowa, aby dotykało serc wszędzie, dokądkolwiek pójdą.
Muszą odmawiać tę modlitwę przez siedem kolejnych dni, aby otrzymać dar całkowitego rozgrzeszenia i moc Ducha Świętego.

O Mój Jezu, jesteś światłem ziemi. Jesteś płomieniem, który dotyka wszystkie dusze. Twoje Miłosierdzie i miłość nie znają granic. Nie jesteśmy godni ofiary, jakiej dokonałeś przez śmierć na Krzyżu. Wiemy jednak, że Twoja miłość do nas jest większa od tej miłości, którą darzymy Ciebie. Udziel nam, o Panie, daru pokory, abyśmy zasługiwali na Twoje Nowe Królestwo. Napełnij nas Duchem Świętym, abyśmy mogli maszerować naprzód i prowadzić Twoją armię, aby głosić prawdę o Twoim Świętym Słowie i przygotować naszych braci i nasze siostry na chwałę Twojego Powtórnego Przyjścia na ziemię. Czcimy Ciebie. Wysławiamy Ciebie. Ofiarujemy samych siebie, nasze smutki, nasze cierpienia, jako dar dla Ciebie, aby ratować dusze. Kochamy Cię, Jezu. Zmiłuj się nad wszystkimi Twoimi dziećmi, gdziekolwiek się znajdują. Amen.

Idźcie w pokoju, Moi ukochani wyznawcy i pamiętajcie, że wasza miłość do Mnie rozpala Moje serce i przynosi wielką radość Mojemu Ojcu Przedwiecznemu, Mojej Najświętszej Matce, aniołom i wszystkich świętym w Niebie.
Kocham was wszystkich. Czekam na chwilę, kiedy wezmę każdego i każdą z was w Moje ramiona, abyście znaleźli pokój, miłość i radość, na które czekaliście przez całe swoje życie na ziemi.
Wasz Umiłowany Jezus Chrystus

 

Cudzołóstwo, pornografia i prostytucja, to wszystko jest grzechem śmiertelnym, 09.02.2012, 15:00

Moja szczerze umiłowana córko, człowiek musi odwrócić się od grzechu i to szybko. Tak wiele grzechów dzisiaj nie jest już postrzeganych jako grzech. Tyle krzywd wyrządza się Mojemu Ojcu bez poczucia winy. Dzieci, musicie się zatrzymać. Niszczycie swoje życie. Szatan drwi ze Mnie, gdy chwali się tymi duszami, które Mi kradnie w każdej sekundzie. Gdybyście zobaczyli te dusze, miliony dusz, spadających w ogień wieczności, umarlibyście w szoku. Jak bardzo łamie Moje serce, gdy jestem świadkiem przerażenia tych dusz, które żyły w strasznym grzechu, gdy byli na ziemi, a które muszą cierpieć. Grzechy, których byli winni nie zawsze uważacie za grzechy śmiertelne. Mówię o cudzołóstwie tak łatwo akceptowanym w dzisiejszym świecie, uczestnictwie i oglądaniu pornografii, prostytucji i nadużyciach seksualnych. Chodzi też o nienawiść wobec innych, jak i o tych, którzy sprawiają ból i cierpienie tym, którzy mieli mniej szczęścia niż oni sami. Dotyczy to także grzechu bałwochwalstwa, gdy czcicie dobra materialne ponad wszystko, ale są one niczym innym, jak popiół. Czyż nie rozumiecie, że z chwilą, gdy w ten sposób zgrzeszycie, to z każdym dniem oddalacie się od Mnie? Wówczas uwolnienie się spod władzy narzuconej wam przez króla ciemności staje się bardzo trudne.
Dzieci, obudźcie się. Uświadomcie sobie, że Piekło istnieje i bardzo bójcie się wejścia przez bramy wiecznego potępienia.
Mówię wam o tym, nie aby was straszyć, lecz abyście zrozumieli, że grzech śmiertelny was tam zaprowadzi, chyba, że teraz powrócicie do Mnie.
Modlitwa, wiele modlitw będzie potrzebnych, aby wrócić do Mnie, ale posłuchajcie tego. Tym z was, którzy są zrozpaczeni, zasmuceni i czują się bezradni z powodu otchłani grzechu w jakiej się znaleźli przebaczę, tylko o to poproście.
Musicie okazać prawdziwą skruchę i iść teraz do spowiedzi. Jeśli nie możecie iść do spowiedzi, odmówcie Moją Modlitwę Krucjaty o Odpust Zupełny dla Rozgrzeszenia, przez okres siedmiu kolejnych dni.

Nigdy nie porzucę grzeszników i żywię do nich specjalne uczucie. Kocham ich bardzo szczególnie, ale nienawidzę ich grzechów.
Pomóżcie Mi uratować was, dzieci. Nie odkładajcie tego, aż będzie za późno.
Wasz Ukochany Jezus

 

Czyż nie wiecie, że Duch Święty nie może i nie wejdzie do tych dusz, które mają zatwardziałe serca?  29.02.2012, 17:30

Moja szczerze umiłowana córko, plany czasowe woli Mojego Ojca nie są do twojej wiadomości.
Moi wyznawcy muszą uzbroić się w cierpliwość, gdy wszystko na świecie zacznie się spełniać tak, jak zostało to przepowiedziane w Księdze Mojego Ojca. Wszystko będzie zależało od planów czasowych Mojego Ojca i od skutku jaki wasze modlitwy będą miały na to, aby pomóc nie dopuścić do wojen światowych. Już niedługo wszystkie Moje obietnice się wypełnią. Wy, Moi wyznawcy musicie zaufać Mi, waszemu ukochanemu Jezusowi. Módlcie się za dusze i postawcie wszystko w Moich rękach. Nigdy nie zapominajcie, aby się modlić do Ojca tak często jak to możliwe, o Pieczęć Boga Żywego (przytoczona poniżej), aby ochronić was i wasze rodziny.

Zadbajcie też o to, aby zachęcać innych do odmawiania przez siedem dni Modlitwy Krucjaty (24), prosząc o odkupienie swoich grzechów.
Ci, którzy wątpią w ten szczególny dar modlitwy, dzięki któremu ofiaruję całkowite rozgrzeszenie, muszą to wiedzieć.
Jestem Jezusem Chrystusem, Synem Człowieczym i otrzymałem władzę odpuszczania wszystkich grzechów. Moi wyświęceni kapłani także otrzymali władzę odpuszczania grzechów przez Święty Sakrament Spowiedzi.
Proszę, abyście przyjęli Mój dar rozgrzeszenia dla dobra tych, którzy nie mogą otrzymać Sakramentu Spowiedzi oraz dla tych, którzy nie są członkami Kościoła rzymskokatolickiego. Chcecie odmówić tym drogim duszom prawa do Mojego daru?
Dlaczego próbujecie odwieść te dusze, które przyjmują Moje Słowo Boże od otrzymania rozgrzeszenia? Czy wolelibyście, aby się oni nie odkupili w Moich oczach? Musicie okazać miłość swoim braciom i siostrom i być szczęśliwymi, że otrzymają oni ten szczególny dar ode Mnie, ich ukochanego Jezusa. Nawet, jeśli nigdy nie czytali Moich orędzi, które ci przekazuję, Moja córko, wszyscy grzesznicy mają prawo prosić Mnie o wybaczenie im, gdy okażą prawdziwą skruchę w swoich duszach. Otwórzcie swoje serca i módlcie się o dar pokory. Czyż nie wiecie, że Duch Święty nie może i nie wejdzie do tych dusz, które mają zatwardziałe serca?
Wasz Boski Zbawiciel Jezus Chrystus

 

Bóg Ojciec: Powstań teraz i przyjmij Moją Pieczęć, Pieczęć Boga Żywego, 20.02.2012, 00:20

Aby wydrukować Pieczẹć Boga Żywego: https://drive.google.com/drive/folders/0B_kuGW43Hv23fjVqRE4tM0F5ZEhnVTh1VGNJZVhiVjVsTlVWOFRPOVNuakUzQkloNUFZQWs?amp%3Busp=sharing

 

Moja ukochana córko, Moje serce pogrążone jest w smutku z powodu grzechów Moich dzieci. Jak każdego kochającego Ojca, nikczemna nienawiść jednych do drugich rozdziera Moje serce na pół. To jest jak miecz przeszywający Moje serce, który nie zniknie. Jestem Bogiem Najwyższym, i ze względu na wolną wolę, jaką dałem wszystkim Moim dzieciom, będę musiał cierpieć nieustający ból, aż do powstania Nowego Raju na ziemi. Wówczas wy, Moje dzieci zjednoczycie się z Moją Świętą Wolą.
Zanim to nie nastąpi, nie będzie pokoju na ziemi. Dopiero wtedy, gdy zły duch i ci, którzy niewolniczo idą za jego kłamliwymi obietnicami, zostaną w końcu zniszczeni, na świecie zapanuje spokój. Moja córko, powiedz Moim dzieciom, że nie mam upodobania w obmyślaniu jak karać Moje dzieci, ponieważ je kocham. One są Moje, są Moim ukochanym stworzeniem. Patrzenie na to, jak zły duch skaził ich dusze, jest Moją nieustanną udręką, ich ukochanego Ojca. Moim pragnieniem jest zabrać do Mojego pięknego Nowego Raju na ziemi wszystkich was, kochające dzieci, które znacie i rozumiecie Moją miłość do was.
Obiecuję wam, że prześladowanie szybko minie i będziecie chronieni. Ponieważ przekazuję teraz Pieczęć Mojej Miłości i Ochrony. Z nią zdołacie uciec uwadze tych, którzy spowodują trudności w waszych krajach. Moja Pieczęć jest Moją obietnicą Zbawienia. Moja moc wzrośnie w was dzięki tej pieczęci i żadna krzywda was nie spotka. Jest to cud, dzieci, i tylko ci, którzy oddają Mi pokłon, swojemu Panu i Stwórcy wszystkich rzeczy, jak małe dzieci z miłością w swoich sercach dla Mnie, zostaną pobłogosławieni tym Boskim Darem.

Powstań teraz i przyjmij Moją Pieczęć, Pieczęć Boga Żywego. Odmawiajcie tę Modlitwę Krucjaty (33), aby uznać Moją Pieczęć i przyjąć ją z miłością, radością i wdzięcznością.

O, mój Boże, mój kochający Ojcze,
Przyjmuję z miłością i wdzięcznością Twoją Boską Pieczęć Ochrony.
Twoja Boskość obejmuje moje ciało i duszę na wieczność.
Chylę się w pokornym dziękczynieniu i ofiaruję Ci moją głęboką miłość i wierność,
mój ukochany Ojcze.
Błagam Cię, chroń mnie i moich bliskich tą szczególną Pieczęcią.
Ślubuję moim życiem służyć Ci na wieki. Kocham Cię, drogi Ojcze.
Pocieszam Cię w tych czasach, drogi Ojcze.
Ofiaruję Ci Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo najmilszego Syna Twojego
Na przebłaganie za grzechy świata i dla zbawienia wszystkich Twoich dzieci. Amen.

Idźcie, Moje dzieci, nie bójcie się. Zaufajcie Mi, waszemu ukochanemu Ojcu, który z miłością stworzył każdego z was.
Znam każdą duszę, każda wasza cząstka jest Mi znana. Żaden z was nie jest mniej kochany niż pozostali.
Z tego powodu nie chcę stracić żadnej duszy. Ani jednej.
Proszę, módlcie się nadal codziennie Moją Najświętszą Koronką do Miłosierdzia Bożego.
Pewnego dnia zrozumiecie dlaczego to oczyszczenie jest potrzebne.
Wasz kochający Ojciec w Niebie
Bóg Najwyższy

KROK TRZECI

Jeśli nie jesteś chrześcijaninem i chciałbyś nim teraz, będziesz musiał poznać Ewangelię i uwierzyć w nią, a także przyjąć chrzest.

Chrzest usuwa grzech pierworodny, który wszyscy ludzie odziedziczyli na swoich duszach z powodu grzechu Adama i Ewy. Chrzest usunie również wszystkie inne grzechy z twojej duszy. Otrzymasz wiele łask, w tym Ducha Świętego w twojej duszy, abyś mógł żyć świętym i cnotliwym życiem jako ukochane dziecko Boże.

 

 

OSTATNI KROK

Po przebaczeniu (odpuszczeniu) grzechów, których byłeś świadkiem podczas Ostrzeżenia – oświecenia sumienia, musisz zmienić swoje życie, aby żyć dla Boga i pracować nad życiem świętym i cnotliwym w każdej chwili. Musisz zdecydować, że nie będziesz już więcej grzeszyć, a jeśli popadniesz w grzech, musisz nieustannie szukać natychmiastowego pojednania z Bogiem.

 

Wiedzcie, że im więcej ludzi, którzy naprawdę nawrócą się do Boga i szukają osobistej świętości w Woli Bożej, tym mniej surowe będą proroctwa spełniające się w następstwie Ostrzeżenia. Jezus potwierdził w Księdze Prawdy, jeśli większość ludzi się nawróci, Wielki Ucisk będzie mniej dotkliwy.

 

 

****PROROCTWO Dwóch Słońc – Kometa Wielkiego Ostrzeżenia (Iluminacja Sumienia) – Kometa Cierpienia

https://maryrefugeofsouls.com/2016/04/01/two-suns-prophecy-comet-of-the-great-warning-illumination-of-conscience-comet-of-chastisement/

 

Prorok John Leary- http://www.johnleary.com

 

Wtorek, 20 grudnia 2016 r

Jezus powiedział: „Ludu Mȯj, dwa słońca na niebie staną się kometą w dniu Ostrzeżenia i będzie to drugie wydarzenie, które może wydarzyć się w ciągu mniej więcej roku. Ta kometa wywoła wielkie trzęsienia ziemi na całym świecie, które mogą spowodować ṡmierć ludzi i wyrządzić wiele szkód. Podczas Ostrzeżenia i przez sześć tygodni będzie to czas nawrócenia, a źli nie będą w stanie przejąć władzy. Po tym czasie będziecie musieli pozbyć się wszystkich urządzeń elektronicznych, aby nie widzieć ani nie słyszeć Antychrysta. Nie przyjmujcie żadnych czipow z jakiegokolwiek powodu. Moje schronienia będą chronione przed zniszczeniami spowodowanymi trzęsieniami ziemi. Po sześciu tygodniach zostanie ogłoszony stan wojenny, więc Mój lud zostanie wezwany do Moich schronień. W Moich schronieniach pomnożę wasze pożywienie, wodę i paliwa, abyście mogli się zimą ogrzać. Moi aniołowie ochronią was w Moich schronieniach niewidzialnymi tarczami. Czas ucisku zostanie skrócony ze względu na Moich wybranych i nie zabraknie wam pożywienia, wody ani paliw, aby przetrwać. Wasi ludzie muszą Mi ufać i będziecie musieli pomagać sobie nawzajem we wszystkich swoich potrzebach. Moi budowniczowie schronienia muszą być wkrótce przygotowani na przyjęcie Moich wiernych z [oznaczonymi] krzyżami na czołach ”.

 

Sobota, 12 marca 2016 r

Jezus powiedział: „Ludu Mȯj, macie na orbicie duży teleskop, który może widzieć duże odległości z dokładnymi szczegółami. Ten teleskop i inne stale skanują niebo w poszukiwaniu ważnych wydarzeń. Mówię wam o tym, ponieważ nadchodzi wielkie wydarzenie, które w końcu wszyscy zobaczycie na własne oczy. Takie wydarzenie wydarzy się w dniu Ostrzeżenia, kiedy ludzie będą przestraszeni ciałem, które zbliży się do ziemi. Wasi naukowcy wiedzieli o tym od jakiegoś czasu, ale nie podadzą tego do wiadomości publicznej, dopóki nie będzie to bardzo widoczne, więc ludzie nie będą się bać. Wasi amatorscy astronomowie  powiedzą wam najpierw, ale niedługo potem wszyscy będą mogli zobaczyć, co nadchodzi. Będzie to wyglądać jak dwa słońca na niebie, i niektórzy mogą nawet umrzeć ze strachu. Jeszcze bardziej przerażające dla każdego będzie doświadczenie [samego] Ostrzeżenia, które da każdemu grzesznikowi szansę na pokutę. To jest ważny czas dla żyjących, ponieważ wkrȯtce po Moim Ostrzeżeniu zobaczycie, jak Antychryst rozpocznie czas ucisku. Przychodźcie do częstej spowiedzi w tym okresie Wielkiego Postu, abyście byli lepiej przygotowani na doświadczenie Ostrzeżenia ”.

 

Środa, 9 czerwca 2010 r

Jezus powiedział: „Ludu Mȯj, publiczne informacje o kometach i asteroidach są w najlepszym razie szkicowe. Obecna kometa (C / 2009 R1-McNaught), którą obserwujecie, pojawiła się po raz pierwszy we wrześniu 2009 roku. Jeṡli ta informacja nie jest publiczna i dostępna, niewielu mogłoby o niej wiedzieć. Wspomniałem wcześniej, że w dniu Ostrzeżenia na niebie pojawi się jasna kometa. Ta trajektoria będzie tak blisko Ziemi, że ta informacja będzie zaciemniona, dopóki wielu ludzi jej nie zobaczy. Każda kometa, która pojawi się zza Słońca, może zostać na jakiś czas zasłonięta. Niektóre komety mogą nie stać się bardzo jasne, dopóki nie znajdą się blisko słońca. Ta kometa Ostrzeżenia będzie znacząca, ponieważ powróci i uderzy w ziemię jako Kometa Kary. Gdy zbliża się to Ostrzeżenie, dobrze byłoby spowiadać się z grzechów co miesiąc, abyście byli gotowi na spotkanie ze Mną podczas mini-sądu. Ostrzeżenie będzie doświadczane przez wszystkich w tym samym czasie i zostaniecie ostrzeżeni, aby nie przyjmować żadnego chipa w ciało i nie wielbić Antychrysta. Otrzymacie również powiadomienie, że zbliża się czas opuszczenia waszych domów i udania się do Moich schronień. Módlcie się o akceptację tej próby, ponieważ będziecie musieli być w Moich schronieniach, aby uniknąć śmierci zadanej przez złych. Zaufajcie Moim aniołom, że was ochronią. Skorzystajcie z doṡwiadczenia Ostrzeżenia, aby ewangelizować członków swojej rodziny, ponieważ będą wtedy najbardziej otwarci na wasze słowa o spowiedzi za swoje dusze ”

 

Środa, 12 sierpnia 2009

Jezus powiedział: „Moi ludzie, powiedziałem wam wcześniej, że nieznana kometa zbliży się do ziemi w dniu Ostrzeżenia. Zbliży się tak blisko ziemi, że Ziemia zmieni trajektorię komety, tak że następnym razem, gdy wróci, będzie to Kometa Kary. Użyję tego środka, aby zniszczyć moc Antychrysta, ponieważ wszystkie chipy przestaną działać. Kiedy ta kometa uderzy w ziemię, zginie 2/3 ludzkości. Ci, którzy są w jaskiniach, będą chronieni. Ci, którzy są w Moich schronieniach, będą musieli ponownie wzywać Mnie i swoich aniołów. Wasi aniołowie w cudowny sposób uniosą was w powietrze, ale nadal będziecie w stanie oddychać. Po uderzeniu komety Ja oczyszczę ziemię ze wszystkich demonów i złych, którzy zostaną wrzuceni do piekła. Wtedy odnowię oblicze ziemi i sprowadzę Mój lud do Mojej Ery Pokoju. To będzie Moje chwalebne zwycięstwo nad Szatanem i Antychrystem. Radujcie się, bo znacie koniec tego proroctwa, a Moi wierni otrzymają nagrodę w Mojej Erze Pokoju ”.

 

Na adoracji u [ w koṡciele pod wezwaniem] św. Teodora

Widziałem cały układ słoneczny planet krążących wokół Słońca. Nagle zobaczyłem białą kometę lecącą w dół tuż nad ziemią. Jezus powiedział: „Ludu mój, ten znak komety zbliżającej się do ziemi pojawi się dokładnie w dniu Ostrzeżenia. Ostrzeżenie będzie przeglądem życia poza ciałem dla wszystkich na ziemi w tym samym czasie. Ta kometa pojawi się bardzo blisko i będzie błyszcząca, ponieważ wejdzie na orbitę Księżyca z Ziemią. Wiele osób będzie przestraszonych, myśląc, że uderzy w ziemię. Trajektoria komety zostanie zmieniona tak, że następnym razem, gdy powróci, uderzy w ziemię jako Moja Kometa Kary. Komety nie muszą być bardzo duże, aby można je było zobaczyć, ponieważ gazy są odparowywane z powierzchni przez ciepło słoneczne. W rezultacie kometa będzie wyglądać na znacznie większą niż w rzeczywistości. Po Ostrzeżeniu, wydarzenia szybko doprowadzą do ogłoszenia panowania Antychrysta. Będziecie ciężko pracowali, aby nawrócić dusze na wiarę, zanim on przejmie władzę. Módlcie się o Moją pomoc, abyście mogli przetrwać tę próbę wiary w zło, którego jeszcze nie widzieliście. Moje schronienia będą waszym bezpiecznym schronieniem przed złymi ”

 

 

Z Księgi Prawdy (Maria Divine Mercy) http://www.paruzja.info/lista.php

 

Zbliża się czas pojawienia komety, kiedy ludzie będą sądzić, że są to dwa słońca, o czym już wcześniej mówiłem

06.04.2013, 17:00

Moja szczerze umiłowana córko, gwiazdy wkrótce się zmienią i zbliża się czas pojawienia komety, kiedy ludzie będą sądzić, że są to dwa słońca, o czym już wcześniej mówiłem. Ludzkość zobaczy cudowny spektakl, gdzie będzie słychać huk grzmotu i będzie się wydawało, że zderzą się dwa słońca.
Moje Promienie Miłosierdzia spadną na każdą ludzką duszę, łącznie z tymi, którzy zostaną oślepieni Światłem, gdyż tak bardzo ciemne są ich dusze. Gdy odgłos grzmotu zostanie usłyszany, wtedy wielka cisza zstąpi na ziemię, a cisza ta będzie ogłuszająca. Nie będzie słychać żadnego dźwięku – tylko brzmienie Mojego Głosu odbite w duszach nikczemników.
Będę jak promień słońca, który sprawi, że każdy błąd, każdy grzech i krzyk rozpaczy stanie się wyraźnie widoczny w oczach grzesznika.
Będzie to płacz i głębokie poczucie smutku odczuwane w sercach ludzi, kiedy staną twarzą w twarz ze stanem swoich dusz. Wszystko zatrzyma się na piętnaście minut, a potem życie stanie się takie, jak wcześniej, jak gdyby ten cud się nie wydarzył. Życie tych, których dusze zostaną dotknięte Prawdą, nie może ani nie będzie już nigdy takie samo. Wówczas podążą oni za Mną, Moim Nauczaniem i będą się nawracać miliardami.
Moje Orędzia staną się ich codziennym pokarmem i wraz z Moją Najświętszą Eucharystią już nie będą potrzebowali niczego więcej. Staną się tak silni, że nic im nie przeszkodzi w ich drodze, nic ich nie zastraszy, ani nic ich nie spowolni, gdy będą oni maszerować w Mojej armii reszty do Mojego Nowego Raju.
Pozostali zostaną poinformowani, że Ostrzeżenie zostało spowodowane przez zakłócenia w atmosferze ziemskiej i łatwo będzie można to wyjaśnić. Ale będzie to kłamstwo, gdyż oni nie chcą uznać Istnienia Boga. Gdyby mieli uznać Jego Istnienie, wtedy nie byliby w stanie wypełnić swojego planu, aby oszustwem skłonić świat do przyjęcia pustych obietnic antychrysta.
Kiedy cuda Boga będą widziane na tak wielką skalę, wiedzcie, że Mój plan przyprowadzenia ludzkości do królestwa zbawienia jest w końcowej fazie.
Idźcie, Moi wierni wyznawcy i zawsze ufajcie Mojej obietnicy ratowania wszystkich dusz. Moje Miłosierdzie jest wielkie, a Moja Władza wszechmocna.
Wasz Jezus

 

Bóg Ojciec: Żadne naukowe wyjaśnienie nie będzie miało sensu, gdy będą widoczne dwa słońca, 10.11.2013, 15:00

 

Moja najdroższa córko, Moim Pragnieniem jest bardzo szybkie zebranie razem wszystkich Moich dzieci, aby byli świadkami Mojej Obietnicy. Mój Wielki Dar przyjdzie w środku strasznych, duchowych prześladowań, kiedy wszystko czym Ja Jestem będzie odrzucane. Światu zostaną zaprezentowani nowi bogowie, z których żaden nie istnieje. Pokryci błyszczącą fasadą, będą przeznaczeni do powstrzymania wiary wszystkich w Moje Istnienie. Cała ta herezja zgasi Światło Boga.
Wkrótce gwiazdy przestaną świecić ze swoją wielką intensywnością. Wkrótce nowe, nieoczekiwane znaki, które przeczą całemu ludzkiemu rozumieniu nauki, będą przeze Mnie pokazane niedowierzającemu światu, jako początek objawienia się Mojej Interwencji. Żadne naukowe wyjaśnienie nie będzie miało sensu, gdy będą widoczne dwa słońca. Żadna definicja ograniczona ludzką wiedzą, nie będzie sensowna. Jednak o każdym znaku, danemu światu z Nieba powiedzą, że to z powodu istnienia innego życia ludzkiego we wszechświecie.
Ja Jestem Twórcą całego życia. Ja stworzyłem człowieka. Ja stworzyłem świat. Nigdy temu nie zaprzeczajcie, ponieważ gdy tak zrobicie, będziecie popierali fałszywą doktrynę. Każda interwencja z Nieba – a będzie ich wiele – będzie wyjaśniana. Kiedy zobaczycie te znaki, wiedzcie, że Dzień Powtórnego Przyjścia jest bliski.
Proszę was, drogie dzieci, nigdy nie odrzucajcie Mnie ani nie zaprzeczajcie Mojej Obietnicy przyniesienia światu ostatecznego pokoju i pojednania, które będą wasze, jeśli przyjmiecie je na Moich Warunkach, a nie swoich własnych. Moja Wola ma się w końcu wypełnić. Aby was przygotować, pokażę światu wiele cudów na niebie, we wszechświecie i w układzie planetarnym. Kiedy będziecie świadkami tych wydarzeń, chcę, żebyście byli radośni ponieważ będziecie wtedy wiedzieli, że Ja zwiastuję powrót Mojego Syna, aby wypełnić Jego Obietnicę wiecznego zbawienia.
Otrzyjcie łzy ze swoich oczu. Wiem, jak trudne będą wasze doświadczenia. Mam tu na myśli wszystkie Moje dzieci, łącznie z wierzącymi i niewierzącymi, jak i z tymi, którzy są winni strasznego grzechu – nikt z was nie jest wykluczony. Kiedy pojednacie się z Moim Synem, staniecie się częścią Niego i na zawsze będziecie królować z Nim w Raju.
Wasz Ukochany Ojciec Bóg Najwyższy

 

Orędzie Matki Bożej Królowej Pokoju dla Pedro Regis’a, Anguera, Bahia, Brazylia, http://www.apelosurgentes.com.br/en-us

11 sierpnia 2009 r. Komunikat 3199

 

Drodzy Synowie i Córki, jestem waszą Mamą i przychodzę z nieba, aby wzywać was do szczerego nawrócenia. Nie krzyżuj ramion. Żyjesz w czasie wielkiego duchowego zamętu i nadeszła chwila powrotu do Pana. Wiedz, że Jezus wiele od ciebie oczekuje. Ugnij kolana w modlitwie, a wszystko ułoży się dobrze. Ludzkość zmierza w kierunku wielkiej otchłani, a Moje biedne dzieci będą nosić ciężki krzyż. Nadchodzą trudne dni dla ludzkości. Wróć szybko. Pan cię kocha i chce cię. Nie myśl, że jesteś sam. W najbardziej bolesnych chwilach Pan będzie cię chronił i doświadczysz Jego zwycięstwa. W Europie wydarzy się niezwykłe zjawisko. Ludzie nie będą w stanie tego wyjaśnić. Kiedy ludzie zobaczą pojawienie się wielkiego światła, wiedzcie, że wielka ostateczna bitwa jest blisko. Ludzie będą nazywać światło drugim słońcem. To, o czym prorokowałam w przeszłości, wydarzy się. Odwagi. Wstawiam siẹ za was z Moim Jezusem. Naprzód bez strachu. To jest orẹdzie, które przekazuję wam dzisiaj w imię Trójcy Przenajświętszej. Dziękuję, że pozwoliliście Mi ponownie połączyć was tutaj. Błogosławię was w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. Pozostaṅcie w pokoju.

 

Matka Boża z Emmitsburga, 1 czerwca 2008, http://centeroftheimmaculateheart.org

 

Moje drogie dzieci, niech będzie pochwalony Jezus!

Maleṅcy, dziękuję wam, że przyszliście się modlić. Wiedzcie, jak bardzo Bóg was kocha. Udzielił wam wspaniałych darȯw.

 

Dzieci, przez ostatnie 20 lat często mówiłem o „zmianie”. Mówiłem wam, że nie ma czasu na strach; jest tylko czas na zmiany. Na pewno już wiecie, że niedawno mówiłem o pojawieniu się „dwóch słońc”. Kiedy zobaczysz dwa słońca na horyzoncie, musicie wiedzieć, że jest to czas zmiany, czas tego nowego początku, o którym mówiłem wam wcześniej. Po zobaczeniu dwóch słońc bẹdzie tylko niewielki odstẹp czasu, i nastąpi ogromna zmiana pogody. Po tym, jak wiecie, nadejdzie więcej zmian.

 

Dzieci, Bóg stworzył nie tylko Ziemię. Bóg jest Stwórcą kosmosu, z jego wieloma galaktykami, wieloma orbitami, różnymi gwiazdami i różnymi planetami. Bóg jest Stwórcą! Istnieją inne planety, takie jak Ziemia, daleko poza waszym zrozumieniem.

 

To wam mogę powiedzieć: nawet wasze rządy i władze kościelne już wiedzą o zrównaniu gwiazd i konsekwencjach tego dla was. Nie możecie się bać, ale musicie być przygotowani, przede wszystkim duchowo.

 

Niedługo potem zobaczycie czas, kiedy na orbicie wokół waszego Układu Słonecznego pojawi się inne ciało, które znajdzie się między Ziemią a Słońcem i doprowadzi do ogromnych zniszczeń. Około 60-70% światowej populacji, jak wiecie, przestanie istnieć. Spośród tych, którzy przeżyją, 60% z nich może umrzeć z powodu chorób i głodu.

 

Modlitwa jest odpowiedzią! Modlitwa może złagodzić wiele rzeczy, które nadejdą. Miłość i jedność muszą być na pierwszym miejscu, a nie przetrwanie najsilniejszych. Ale mogę was zapewnić, że wszystkie osoby zajmujące stanowiska rządowe na całym świecie i władze kościelne potajemnie o tym wiedzą. Jako wasza Matka i razem z wami jako dzieci Boże, mam obowiązek uprzedzić was i przyciągnąć was do mojego Syna, aby uzyskać ochronę.

 

Nie patrzcie zbyt daleko, zanim zobaczycie dwa słońca. Niech wszyscy poznają moje słowa: Życie jest ważne, ponieważ Bóg was kocha. Ci, którzy kontrolują świat finansów, myślą inaczej. Ale Ja, wasza Matka, wiem, czym jest prawdziwe Życie!

 

Przygotujcie się więc, przygotujcie duchowo. Jeśli zaufacie, zawsze będziecie z moim Synem. Bóg ma specjalny plan, nowy początek! Spójrzcie na Niego; i nie bójcie się, ale z całego serca kochajcie.

 

Patrzę na was i odpowiadam na wasze modlitwy. Nawet jeśli jesteś grzesznikiem i nawet jeśli się mylisz, przychodzę wstawiać siẹ za ciebie. Teraz musisz usunąć swoje „ja” ze swoich pragnień i starać się pomóc wszystkim ludziom. Pokój wam (cichnący szept).

 

 

MODLITWY KRUCJATY O PRZEBACZENIE GRZECHU, KSIĘGA PRAWDY (Maria Divine Mercy)

 

Modlitwa o Wybawienie i Ratunek

O mój Panie, poprowadź mnie do Twojego Królestwa i ochraniaj mnie przed  ciemnością, która ogarnęła moją duszę. Wysłuchaj mnie teraz, o Święte Serce, i przez Twoją dobroć niech rozbłyśnie blask Twojej miłości i opieki.

 

Modlitwa ateisty

Boże, jeżeli naprawdę jesteś Prawdą, daj mi znak Swojej Miłości. Otwórz moje serce na Twoje prowadzenie. Jeżeli Jesteś, daj mi odczuć Twoją miłość, abym poznał prawdę. Módl się teraz za mnie.

 

Modlitwa za niewierzących

Mój ukochany Panie, wznoszę ręce i proszę Cię, aby mój kochany brat/siostra został wzięty w Twe czułe ramiona. Pobłogosław ich Swoją Najświętszą Krwią i daj im łaskę potrzebną dla otrzymania Ducha Twojej Miłości, aby poprowadzić ich do wiecznego zbawienia.

 

Poproście Mnie, abym ukazał wam Moją Obecność

Jezu, czuję się zagubiony. Otwórz moje serce, abym zaakceptował Twoją miłość i ukaż mi prawdę, abym mógł być ocalony.

 

Musicie modlić się o nawrócenie innych:

O Jezu, za przyczyną Twojego Bożego Miłosierdzia proszę Cię okryj te dusze oziębłe Twą Drogocenną Krwią tak, aby mogły się nawrócić.

 

Zwróćcie się do Mnie i mówcie: Proszę, prowadź mnie do światła i dobroci Twojego Wielkiego Miłosierdzia i przebacz mi moje grzechy.